Сватба през лятото на 2010г.!

  • 3 893
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
всъщност мит е,че организирането на една сватба е толкова дълга и сложна процедура. Laughingнапротив,всичко е лесно и става бързо и хубаво,ако има добро настроение,а не нацупена,отчаяна и тръшкаща се младоженка. Peace
аз и мъжът ми си организирахме цялата сватба сами,стана наистина такава,каквато я виждах в мечите си и мога да кажа,че това беше най-лесната и най-приятната подготовка и хич не беше голяма хамалогия,както мислех.
така че дерзайте и не се впрягайте толкова,камо ли цяла една година предварително!  bouquet

# 16
Здравей! Ето ти този линк към сайт за сватба . Там има всички отговори, които търсиш  ! Успех и много късмет от мен !
http://www.svatbata.org/forum/

# 17
  • Мнения: 4
Дай боже всеки му така да протече сватбата като при теб  Деси  Praynig Hug  А колко време горе долу ти отне да организираш всичко?

Мими благодаря много за линка  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
И ние с мъжа ми сами си организирахме сватбата за няколко месеца, като използвахме само съботите за тази цел, работехме през седмицата.

Това беше най-приятната организационна работа, с която се бях заемала тогава. Направихме го точно както искахме. Имахме среща с всички главни лица, които трябваше да ни съдействат - ди джей, кетъринг. Имахме си списък с подаръци, така че получихме неща, от които наистина имахме нужда. Така че, всичко от началото до края сиостана точно така както на нас ни се искаше и ни харесваше. Сватбата преди 5 години ни излезе 2500 лева за 75 души, заедно с рокля и костюм, ритуал в църквата, ресторант, онези неща дето се закачват по реверите на гостите...

# 19
  • Мнения: 43
Мимето, здрасти! Simple Smile
На мен също ми предстои  сватба през лятото на 2010 и ще се радвам да обменяме теми и идеи.Аз уж съм започнал да планирам разни неща , но единственото ясно е датата и ресторанта.
Чесно казано имам даста наблюдения около сватбите  на приятелите си и мога за кажа колкто по - рано , толкова по- добре.Аз съм от Пловдив и тук е ужасно трудно да си запазиш дата  или ресторант, ако не си го предвидил  поне 6 месеца по - рано . 
 ooooh!

# 20
  • Мнения: 2
здравейте,аз също искам да споделя ,че през 2010 ми предстои сватба,не сме обсъдили на 100% датата,аз много искам на 10.10.2010,но приятеля ни казва ,че е много късно,и май ще  е пролетта -началото на лятото.Много ми е стряскащо  newsm78 ,хем искам да се омъжа ,хем ме е страх от всичко,не че нещо кой знае колко ще се промени между нас ,но ми е доста притеснено.от сега съм почнала да гледам рокли,покани.....    bouquet  споделяйте какви са вашите планове ,кои дати сте решили...Според мен за да организирам всичко ще са ми нужни  6 месеца искам всичко да е изпипано

# 21
  • Мнения: 2
katerina d тваята сватба ще е в Пловидв ,а може ли да ми кажеш къде ще е ако не е тайна  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 43
julia_k Здрасти, да разбира се няма проблеми  - ресторантът е в парк хотел Империал , зала Кристал  Grinning

Видях че си писала и в една друга тема за сватбата Simple Smile много ще се радвам да ти помогна с нещо ако имаш нужда . Не че съм супер напред с  нещата, малко се помотавам  Embarassed
Иначе до сега освен дата,ресторант и църква, имам идея каква ще е концепцията за сватбата и поканите, и за рокля имам някакави виждания , но още е много рано.  Grinning
И не се притеснявай, нормално е да се вълнуваш, все пак веднъж ще станеш булка за първи път  bouquet
   

# 23
  • Мнения: 2
аз много рових из интерент да намеря нещо оригинално за подаръци на гостите ,но нещо без успех много.да ти кажа аз рокля вече си харесах  sohappy ,но всичко друго ми е като в мъгла.  Много ми хареса хотела,който си избрала и е чудесно ,че ви подаряват нощувка за първата брачна нощ  married  Колко горе долу ще са гостите на твоята сватба? При мен е малко сложен този въпрос понеже ,приятеля ми е от Хисар ,аз съм от Сф и водим сега преговори сватбата да е в Пл ,но незнам той неиска ,а пък за Сф и дума да не става ...,а там няма подходяща зала (поне за мен, мо може и аз много претенции да имам) и така .АЗ Много харесах една агенция Сф как работи ,искам всичко да е в лилаво http://www.prikazenden.com/decoration1.html ти ще наемаш ли агенция?

# 24
  • Мнения: 1 290
Не се кефя тжърде на тия супер далечни планирания, нооо съм сигурна, че догодина пак ще има много сватби на 08.09.2010 и на 10.10.2010 Grinning

И на 20.10.2010
или пък на 21.12.2012  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 336
Аз мога да помогна с брачния договор - www.brachendogovor.com  На сайта го има и новия семеен кодекс и видовете имуществен режим, така че като си изберете режим или решите да сключите договор или имате нужда от консултация - ще помагаме Simple Smile

# 26
  • Мнения: 43
аз много рових из интерент да намеря нещо оригинално за подаръци на гостите ,но нещо без успех много.да ти кажа аз рокля вече си харесах  sohappy ,но всичко друго ми е като в мъгла.  Много ми хареса хотела,който си избрала и е чудесно ,че ви подаряват нощувка за първата брачна нощ  married  Колко горе долу ще са гостите на твоята сватба? При мен е малко сложен този въпрос понеже ,приятеля ми е от Хисар ,аз съм от Сф и водим сега преговори сватбата да е в Пл ,но незнам той неиска ,а пък за Сф и дума да не става ...,а там няма подходяща зала (поне за мен, мо може и аз много претенции да имам) и така .АЗ Много харесах една агенция Сф как работи ,искам всичко да е в лилаво http://www.prikazenden.com/decoration1.html ти ще наемаш ли агенция?
Здрасти, пак
 По първоначални сметки хората ще са около120, но тва е като не съм сметнала приятелите на родителиге.
При теб наистина и сложно  но мога да ти препоръчам 3 варианта: първо  за ресторант в Пловдив освен Империал и хотел Санкт Петербург,  ресторант градина Марково, и трето в село Баня има една резиденция на цар симеон-тя е уникална . от нея мога да ти пратя снимки, защото съм била там на сватба.Пиши ми на ЛС ако искаш да ти пратя снимки.
А къде няма подходяща зала - не разбрах - в пловдив със сигурност няма подходяща -затова съм решила изнесен ритуал.
много хубаво че си решила проблема  с цветовете ,аз още се чудя и се мая  #Crazy newsm78
За агенция още се чидя не ми е останало време да обиколя пловдивските.

# 27
  • Мнения: 2
Благодаря,за помоща ,но аз ще си настоявам за Пловдив!  Crossing Arms Ако стигнем до решението Пл на мен ми харесва в Марица,там съм била на сватба и много ми хареса. И аз искам да проуча някоя друга агенция в Пл,ако се натъкнеш на някоя която мислиш,че става да кажеш  Naughty  Мммм и аз като броя горе долу и моите ще са около 150 някъде,а ти как си с роклята,ако искаш мога да ти покажа снимки на моято.какъв тип искаш да е твоята? newsm78

# 28
  • Мнения: 39
Момичета, и аз догодина ще ставам булка Simple Smile Simple Smile Simple Smile При нас обаче няма нищо ясно още... Дори града.. Мислехме си за морето, но зависи колко сложно ще се окаже

# 29
  • Мнения: 637
Не се кефя тжърде на тия супер далечни планирания, нооо съм сигурна, че догодина пак ще има много сватби на 08.09.2010 и на 10.10.2010 Grinning

И на 20.10.2010
или пък на 21.12.2012  Mr. Green

Мани мани, че настръхвам Mr. Green


Нашата сватба си я стегнахме за около месец. Никакви кой знае какви приготовления. Намерихме ресторант, църква, купихме роклята иготово. Мисля,че прекалените  очаквания към този ден не са от полза на никой.
Препоръчвам ви филма Булчински войни и ви желая много щастие Peace

Общи условия

Активация на акаунт