Сватба през лятото на 2010г.!

  • 3 892
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
nesrin аз много искам да съм морска булка много ми харесва,но няма да стане при мен  Tired ,но нищо надявам се пак да стане всичко ок.Ти от къде си попринцип?
По сложно от моето май няма ужас голяма бъркотия е...  #Crazy

# 31
  • Мнения: 43
Марица е готин хотел но незном дали знаеш че в момента Ветко строи две бизнес сгради до него и едната е ня мястотот на градината  Cry която беше готина
уф роклята - ми и аз незнам кво искам още май май
прати да видя  ти на какво си се спряла.
Малко по-късно ще  ти пратя някои агенции които мои познати са ползвали  Grinning

# 32
  • Мнения: 39
София ....

# 33
Поздравления за всички бъдещи булки. Аз минах реда си съвсем скоро на 25 юли, ритуала ми беше в градината на романтичен ресторант в Арбанаси със 100-тина гости. Приготовленията започнахме година преди това, но основно работата си беше около 2 месеца, без излишни нерви и с много желание подготвихме една много красива сватба. Имахме и сватбена агенция, която помогна главно с украсата на ресторанта, воденето на ритуалите, записването за църковния и гражданския брак и кумовете дарове. Като цяло с услугите на агенцията за нас беше най-приятната работа и затова аз нямам спомени, че подготовката е тегава и изнервяща. Денят беше прекрасен, надявам се и за вас да бъде такъв. Най-щастливия ден в живота ни, просто съжелявам единствено, че не ми предстои и мина. Бъдете усмихнати, щастливи, всичко ще бъде наред! За роклята, която за мен беше основния проблем или поне така си мислех в началото, мога да кажа, че разни дрън-дрън, че булките си познавали роклята от вратата на магазина изобщо не вярвах, но точно така ми се случи и очакванията ми бяха напразни, лесно избрах роклята си, а като я облякох просто нямах и съмнение, че е тя и това цели два месеца преди сватбата. Готова съм да помагам с каквото мога, защото все още ми е прясно, ще следя темичката.

Успех, бъдещи булки!  bouquet

# 34
  • Мнения: 21
Ние ползвахме услугите на сватбена агенция "Вълшебни мигове", тел. на шефката Галя е: 0899 819121, за съжаление нямат все още сайт. Тя работи с този фотограф, на който съм голям фен:
http://www.sistudio.eu/gallery2/main.php?g2_itemId=38
Мога да кажа, че въобще не беше скъпо, точно не мога да цитирам цифри, но ни спестиха ужасно много тичане, което щеше да ни излезе златно. Спомням си само цените на снимките - около 200лв. за цял ден тичане покрай нас и над 1000 обработени кадъра си е направо без пари!
Весело празнуване!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт