Отговори
# 60
  • Мнения: 339
Мяу направо ме цапардоса с тая новина, чета чета и не мога да повярвам на очите си ooooh! А добре де като прави грешки системата, и като е отказано записването, къде са бляли три месеца за да те информират да си търсиш друго решение, може ли така едва ли не със задна дата да ти те пращат в девета глуха #Cussing out 
 Направо не мога да си представя на твое място как бих реагирала, пълен шок  Close

# 61
  • Мнения: 1 131
Само запис.Утре ще ви изчета и ще пиша.

# 62
  • Мнения: 36
Всяка вечер ви чета,но не се вкючвам,нещо май ме хваща есенна депресия smile3518
Покрай организацията на сватбата и многото работа не мога да се почувствам бременна!!много кофти...
Днес си дадох един почивен ден от всичко и от всички,бях на фризьор,направих си маникюр и бях на гимнастика и май определено съм малко по-добре ooooh!
Хайде стига съм ви се оплаквала,поздрави на всички и много целувки Hug



Опсс ама то станало пак 2-часа #Shocked
Май само аз страдам от безсъние:)))

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро слънчица !!!!
Хубав ден от мен !  Hug

kristinchetto знам за приготовленията около сватбата и каква лудница е,скоро го изживях ...но сватбения ден ще бъде толкова прекрасен ще те забравиш за всичко ,което те е тревожило преди  Hug

# 64
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРОО     bouquet
ПОЖЕЛАВАМ ВИ  ДНЕШНИЯ ДЕН ДА Е УСПЕШЕН И УСМИХНАТ ЗА ВСИЧКИ! Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК-ВЯРА ,НАДЕЖДА И ЛЮБОВ! newsm51

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 08:06 от shomire

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 52
Добро утро. Мяу, съжалявам за идиотизма, на който си станала жертва, а и детето и то. Подай жалба, пази си писмата, даже ги приложи към жалбата, за да се виждат датите. Дано и при вас излезе вярна приказката - Всяко зло за добро. Аз отново на работа. Успех на всички, които са на преглед днес.  Hug Приятен ден.

# 66
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!!!
Честит празник на празнуващите!!!  bouquet

# 67
  • Мнения: 219
Хайде на здравословната закускааа



Компенсирам с тази, че моята не беше от най-полезните - кекс с прясно мляко  Blush

Днес ще обикалям цял следобяд - до поликлиниката за резултатите и болничния и после до работата да го занеса и да видя колегите, че ще се разсърдят, ако не мина. Пристяганията продължават и се изнервям вече, да видим док какво ще каже  Confused .

Хубав ден и се абстрахирайте от мрачното време  Heart Eyes !

# 68
  • Мнения: 5
Добро утро ,момичета  newsm47
Рали,мерси за хубавата закуска .  Hug
Аз трябва да тръгвам за работа (мрън,мрън) ,ма въобще не ми се ходи.  Sad

Честито на именяците,да са живи и здрави!  newsm51

ПОжелавам на всички,приятен и усмихнат ден!  newsm03

# 69
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 430
...А добре де като прави грешки системата, и като е отказано записването, къде са бляли три месеца за да те информират да си търсиш друго решение, може ли така едва ли не със задна дата да ти те пращат в девета глуха #Cussing out 
Направо не мога да си представя на твое място как бих реагирала, пълен шок  Close
Ами може, защото системата не е направила грешка, а дир-ката си върши своеволия. Те от ИСОДГ това ми отговориха. Но наистина остава въпросът, защо чак сега -- може би защото сега се е появил кандидат, който трябва да бъде настанен. Друг отговор аз нямам.

Ха сега добро утро от мен! Grinning

Калина днес остава вкъщи, баща ми дойде да ми помага с нея и отива за баница сега. Хехе, моята закуска е такава -- аз си падам по нездравословното, макар че, не е сигурно -- след баницата се чувствам добре и съм доволна от живота. И кекс обичам, разбира се. Но ме мързи да си правя и купувам един уж без консерванти и оцветители.

И закуската на Рали си я бива, обаче -- най-вече хвърлих око на малините. Тая година не можах да си хапна достатъчно и ми липсват.

# 70
  • Мнения: 97
Добро утро на всички Heart Eyes!
Рали, страхотна закуска!
Гледам, че доста сте поизписали, та сега наваксвам на бързичко - като ни мине подписването в събота се надявам, че малко по-активно
да се включвам Embarassed

Amica, siqna.muk,dzveri, Andjy   bouquet  Честити момченца Grinning stork-boy

Lori 83,
Напълно те разбирам за сладичкото - аз хич не обичам, но сега с бременността направо съм като детектор - само вафлички, шоколадче, кроасанчета - ужас някакъв ooooh!! Накрая се взех в ръце и премахнах всичките запаси от вкъщи - заредила съм хладилника с плодове до върха и посягам към гроздето и бананите на воля Mr. Green А и си запалвам свещ с аромат на ванилия - учудих се като ми казаха, че намалява апетита за сладко, но пък взе, че подейства Grinning



# 71
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
velv Обожавам свещите с аромат на ванилия, имам доста в спалнята......Ехх де да ми действаха като на теб ... Simple Smile
А бе момичета аз да ви питам нещо,от около 2-3 седмици съм забелязала че всяка сутрин кихам и ми е малко хремав носа,до обяд вече ми е минало .Но всяка сутрин кихам...чудя се дали не е алергия към нещо?? Защото пък вече прекалено дълго време продължава.... Дали ако е алергия може да е вредна за бебчето?
 Hug

# 72
  • Мнения: 219
Мяу, съвестно ми стана за малините, прияде ти се сега  Blush Още се намират по пазарите, но не навсякъде.
И аз купувам кекс без консерванти и оцветители хихи. Правя и вкъщи, ама принципно не готвя сладки работи, предпочитам солените.
velv, това за свеща с аромат на ванилия е добра идея  Peace Щом казваш, явно действа. Аз не че налитам много на сладко, ама имам и такива периоди.

# 73
  • Мнения: 97
Мяуче,

Много ми е мъчно, че така са се получили нещата при вас  Sad
След като вече не можеш да се разбереш с директорката и да намерите общ език, ти предлагам наистина да напишеш
една хубава жалба, подкрепена с всичките документи Grinning
Ако искаш можеш да се консултираш с Мария Минчева http://sofia-obrazovanie.bg/index.php?load=zanas, видях, че има и тема, макар и стара във форума http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409676.0.
В жалбата си можеш да посочиш как са ти казали, че детенце било ревливо и т.н и, че тъй като ти е отказано записване, въпреки, че имате право
и поради новосъздалата си ситуация молиш детето ти да бъде пренасочено към най-близката детска градина.
Не знам дали ти се занимава, но аз си мисля, че такива безобразия не трябва са се оставят ей така #Cussing out И че подобни директорки трябва да не се оставят на мира #2gunfire
Стискам палци бързо да намерят изход от нелепата ситуация и до най-скоро! Flowers Four Leaf Clover

# 74
  • София
  • Мнения: 6
Добро утро и от мен Simple Smile

Мерси за закуската и 4естити мъже на узналите  stork-boy newsm32 .

Мерси на вси4ки за поздравите  Hug

Рали закуската е страхотна особено малините.. и аз мн ги оби4ам!

Днес ще ходя на консултация месе4ната ми в Тина Киркова, пак при същия лекар. Ще ми мерят кръвното, защото аз имам малко високо и ако има нещо, може да пия лекарства. За сега е нормално, но се притеснявам последните месеци нали се вдига. Ама гледам да не мисля много.

Мау  Не може така, трябва да подадеш жалба и да разнищиш слу4ая.. Пиши на Господари на ефира или бТВ  Thinking  леле как се ядосах, зна4и декември родените 2006 може, а януари не може, и каква е разликата питам аз 10 или 20 дни разлика.. ужас и безумие, само в нашата държава стават такива абсурди  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт