ПАК ЛИ НЯМА ДЕТСКИ?!

  • 33 328
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
и тук в бургас още няма детски надбавки и помощи за деца с увреждане

# 61
  • Мнения: 38
е това е без дитски и днес но ние сме търпеливи а ако издаржат децата ни и на глад ще е по добре за новия соц министър браво гн младенов дано спите спокойно защото лешихте много деца с увреждания не само от детски но и от полагащите им се средства за лечение newsm78

# 62
  • Мнения: 14
нес сме 24.09.2009 и детски в Свищов до момента няма.Етакова чудо не е било.  Ще умрем от глад и панаир имаме егати хората

# 63
  • Мнения: 38
току що говорих с инвест банк бургас днес няма да има детски

# 64
  • Мнения: 14
в асеновград на общинска банка и днес няма нито детски нито майчинство а и двамата ми са болни на антибиотик нямам пари да им купя

# 65
  • Мнения: 14
все още в свищов няма и доколкото се чува май ще ги преведат на 30-ти.2009 Добре че са приятелите че иначе сме умрели от глад Simple Smile

# 66
  • Мнения: 9 973
получих ги навреме

# 67
  • Мнения: 202
За три години никога несъми закъснявали, винаги съм си ги взимала навреме обикновенно около 18-то число.

# 68
  • Мнения: 178
Аз също нямам  преведени още.Моя позната се е обадила и отговора е бил-ооооо,ми чакайте,има време до 30-ти  Laughing .

# 69
  • Мнения: 1 219
Не мога да разбера,защо и при мен се бавят детските Rolling EyesДосега са нямали закъснения.Винаги на 18-то число съм си получавала парите.Вече стана 26-ти,а детски няма.От Добрич съм.

# 70
  • София
  • Мнения: 23 126
Аз също все още нямам преведени детски!
Обикновено ги получавам в интервал 20-25 число.

# 71
  • Мнения: 47
Аз също нямам преведени детски, звъннах в социални грижи на  една позната, каза ми че на 28 сигурно ще ги преведат .

# 72
  • Мнения: 121
В Пазарджик също не са преведени още.

# 73
  • Мнения: 22
Преди малко са преведени в Пазарджик.Аз ползвам услугата " ДСК -директ" и видях, че преди малко са превели.

Забравих да уточня, че са преведени и парите за първокласниците, тъй-като синът ми тази година ще е в първи клас.Вместо обувки и якета както беше до миналата година, тази година дават по 150 лева.

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 20:13 от AnMary

# 74
  • Мнения: 1 424
Аз днес си получих всичките пари (тези за първо раждане, за студентка) и детските. Преведоха ми ги заедно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт