Португалия и Лисабон - дайте съвети, впечатления и хрумки

  • 125 831
  • 810
  •   1
Отговори
# 795
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Момичета, здравейте.  bouquet
Искам да ви попитам тези които познавате Лисабон, улица Rua do Zaire в какъв квартал се намира? Спокойно ли е за живеене там?

# 796
  • Мнения: 8 891
Как е в Лисабон през първата половина на април? Виждам, че не е най-прекрасния сезон, че сравнително често вали, но предполагам е много свежо и зелено.

Не може да се каже. Била съм в самото начало на март и беше прекрасно- на всички снимки сме по тениски.
Благодаря. Дано пък да имаме късмет.

# 797
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Момичета, здравейте.  bouquet
Искам да ви попитам тези които познавате Лисабон, улица Rua do Zaire в какъв квартал се намира? Спокойно ли е за живеене там?

Flash,
не съм ходила чак до там, но като гледам, не е в кварталите, които не се препоръчват.

# 798
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Момичета, кои авиолинии ползвате като пътувате до там?

# 799
  • София
  • Мнения: 3 771
Момичета, кои авиолинии ползвате като пътувате до там?

Flash*
Възможностите са много, зависи къде ще излезе най-добра цена.
Ето някои от тях с произволни дати в двете посоки/с прекачване/:

Turkish
€173
Tap Portugal
€176
Swiss
€181
Austrian
€183
Lufthansa
€186
Air France
€188
KLM
€207

Тези цени могат да се открият само ако нямаш точни дати или случайно.
В определени моменти с разни врътки, дори по-ниски.
Ние сме постигали цена София - Лисабон и обратно 156 евро на човек.

# 800
  • Мнения: X
Момичета, кои авиолинии ползвате като пътувате до там?

Флаш погледни Луфтханза/Тап.  
За моите дати последна най-ниска цена (не в момента) в горе долу туристически сезон 400 евро за двама, двупосочен за дестинация София-Лисабон-Порто-София(което идва по-скъпо). Знам, че 380 евро за същите параметри е постижима цена. Около декември започват да излизат ниските цени за следващата година защото компаниите вече са сменили разписанията и изкарали цени.  

И като си огледаш цените на официалния сайт ги погледни и през rumbo.es, opodo.com, jetcost. Там често има доста солидни отстъпки за плащане с определени банкови карти.

Иначе някои от горните цени са с две прекачвания, което за Европа за мен е уникално тъпо. Дори има лоу кост с едно прекачване и по-добри цени.

# 801
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Мерси момичета  bouquet
Свят ми се зави да ровя за билети и цени, тъпото е, че нямам избор на дата. На 07.11 трябва да ллети и пристигне в Лисабон моя син. Еднопосочен билет му трябва, една година ще живее и работи там. Е, ще има отпуск но няма как от сега да се знае кога ще се прибере евентуално.
218Е ми дава билет от trip.bg през Мадрид, сега погледнах, че същия полет е 204Е през rumbo.es. Само не знам има ли такси допълнителни ... .
На 9ти ноември има за 140Е на Българияеър ама  не става... на 7ми та на 7ми трябвало да лети. Crossing Arms
Ох, имаше вариант да замине за Франция обаче рече и отсече - Лисабон. За Франция знам толкова много неща и мога да съм от полза, а сега съм като индианец.

# 802
  • Мнения: X
95 евро ми дава rumbo.es за 07.11. Турски авиолиниии през Истанбул плащане с карта Маестро. Пристига обаче на 8 -ми в 15,15

# 803
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Видях го ама пристига на 8ми чак.

# 804
  • Мнения: X
Видях го ама пристига на 8ми чак.

Другия полет през lastminute.com е 195 евро с плащане с Дайнърс. - България еър и Иберия.

Значи този сайт ми дава http://airixo.com/en/book/sofia-SOF/lisbon-LIS/november/2015/one … from=fc&d=LIS

74 евро без багажа обаче.

Последна редакция: ср, 07 окт 2015, 15:59 от Анонимен

# 805
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Флаш, София - Милано (Бергамо) с Уиз 49,90лв, пристига в 07.45ч.

Милано (Бергамо) - Лисабон с Раянеър 49,85евро, тръгва в 17.50 и пристига в 19.15 устройва ли те?

Може да се разходи из града през това време.

# 806
  • Мнения: X
Писали сме заедно с Регина.

# 807
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Блис, извинявай, не съм ти отворила линка.

Видях само написаното.

Иначе гледах и от Букурещ до Малпенса и оттам с Изиджет, но излиза малко по-скъпо. Незнам кое е по-удобно като летище на тръгване и други предпочитания.

# 808
  • Мнения: X
Аааа няма защо. Аз докато изровя линка на сайта, който комбинира лоу кост ти си писала.

# 809
  • Варна
  • Мнения: 6 873
 Laughing Мерси момичета!:-) Страшни сте!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт