Уртикария

  • 5 078
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Здравейте,
През лятото и ние се сблъскахме с подобен проблем със сина ми. От скоро бях започнала да ползвам продуктите на RSI реших да намажа обривите с крем екстракт от австралийско чаево дърво. Ефектът беше невероятен за около 20 минути обрива почти изчезна и докато отидем на лекар едва се виждаше. Диагнозата беше уртикария и ни предписаха фенистилгел и зодак за пиене. Аз обясних на лекарката с какво съм го мазала и т.н тя явно не беше чула за този продукт и просто си замълча. Нека не ви звучи като реклама, но аз съм много доволна и от тогава не сме имали проблем. Също може да се пие и екстракт от черно грозде. • Сухият екстракт от грозде намалява и отделянето на хистамин, един от ключовите фактори при алергичните реакции като най вече намалява неговите атаки върху дихателните пътища. Информацията е доста обемиста и за да не изпадам в повече подробности пишете на скайп: krasa7304 с удоволствие ще помогна

# 16
  • Мнения: 3 146
Нека не ви звучи като реклама...


Нека, ама ни звучи... То си е реклама. Уртикария така лесно нито минава, нито се лекува, поне при мен не минава, на вълни е...

# 17
  • Мнения: 2 011
Така си  е ...трудно минава! Но все пак  нека си споделяме на кой какво му  е помогнало!  Peace

# 18
  • Мнения: 5
Аз не агитирам никой, а просто споделям. Всеки решава сам за себе си дали желае да си помогне или просто да стои да чака.

# 19
  • Мнения: 2 577
момичета, за сега се справям - захраних се - не смея още да хапвам млечни неща, но пък меса и други храни си хапвам - явно не е било от храната. Лекарствата си свършиха работата и лекарката ми ги спря.
Остава наистина да е бло от ибупруфена или просто стрес - всъщност хич не е просто, защото от стреса как ще се опазим не знам Confused

Общи условия

Активация на акаунт