Отговори
# 390
  • Мнения: 7 723
....АААААА от тази торичка шси везма  Heart Eyes

....Те в онази тема не започнаха ли вече тютюневи насаждения да си отглеждат - по-евтинко е. Ама и аз съм в групата на гадните бвши (пушачи).
....
Аз не съм гадна  Outta Joint...ама ако искаш мога да ида да ги питам? Mr. Green Whistling Joy

Здравче, аз бих те пратила в един магазин на Милин камък.
Там, детобеше Пинокиото, до 35- то, сещаш ли се?
Е, те там ега е парфюмерия и то доста добре заредена Peace Hug

...Глиганке, ти си знаеш защо отлагаш Peace

....а иначе от тортата, и аз ще си взема, и то- с две шепи  Crazy

# 391
  • Мнения: 2 099
Gli_ganka, то и мойто мило ми се присмива години наред. Даже беше съчинил редица анекдоти по моето отказване от цигарите. Половин година след мен спря и той - злокачествен пушач! Дефинитивно спря! Е те това вече не е за вЕрване Shocked По моята система спря.
Руска, отивам на Милин камък, мерси, до службата ми е точно  bouquet

# 392
  • Мнения: 4 806
Гли, привет. Що не четеш книгата от линка, дето го даде Доди? Имаше го преди няколко страници.
... така четох аз ... стига да става дума за книгата на Алън Кар.

# 393
  • Мнения: 4 406
 ooooh!  Rolling Eyes Какви мъжове си имате - да ви подкрепят  Wink   Hug
Моят разбра на петия ден, че съм ги отказала, понеже аз му казах, а работим заедно т.е. денонощно сме тъгедъ.

Здравче, да раздуваш  Hug

# 394
  • Мнения: 27
Благодаря за подкрепата! 
Наистина имам нужда за споделя със сродни души и да се окуражавам от успехите на другите.
Да се отчета – до тук много добре – само една след обяд. Надявам се да не се повтори.
Като се познавам направо много добре се справям. 
Успех на всички отказващи !

# 395
  • Мнения: 2 070
Момичета,аз след отказване от цигарите ,станах толкова приметна ,че не мога да се позная Rolling Eyesкафе пия само сутрин, не обичам да сядам и на чашка,абе странни неща ми се случват newsm78

# 396
  • Мнения: 7 723
Пали, подсети ме на форумските номинации
да те предложа за канонизиране в светица  newsm20 Joy

# 397
  • Мнения: 4 806
Дани, могла си може би и без едната, но ... от друга страна и аз така почнах. Успех! Все по-лесно ще става, а най-лесно става след като вземеш окончателното решение. Да знаеш, че е по-добре (и аз се влачих с идеята, че с по-малко е по-добре - не, не е вярно  Naughty ).
Пали, поздравления за странните работи. Моите се изчерпват с по-висока степен на категоричност, дето си говорихме с Мими, но и това е достатъчно хубаво  Hug 

# 398
  • Мнения: 256
Момичета преди малко ми стана едно такова криво  Confused и бясно на себе си  Close.

Започнах да си подреждам архива от снимки на компа, ами аз като се върна назад в годините, май да ми се събират около 5-6 снимки без цигара в ръка  ooooh!

И като помисля, че днес в един момент (за части от секундата) ми се припууши,  Naughty но не  - не съм.

А от този уикенд започвам да попълвам семейния албум с безцигарени снимки.

Хубава вечер от мен

# 399
  • Мнения: 256
....Те в онази тема не започнаха ли вече тютюневи насаждения да си отглеждат - по-евтинко е. Ама и аз съм в групата на гадните бвши (пушачи).
....
Аз не съм гадна  Outta Joint...ама ако искаш мога да ида да ги питам? Mr. Green Whistling Joy


Ми питай ги, ама така като я гледам/ чета авторката - то с питане няма да стане, май ще трябва да й се нарисува или поне клиновидно писмо да се използва. А накрая и  жестомимичия език с онази специфична комбинация от три пръста  

П.П. По принцип съм позитивен и добронамерен човек ама ....  Peace

# 400
  • Мнения: 2 070
една спамърка лапна банана,заради тютюноберачката ooooh!

# 401
  • Мнения: 2 099
Ехо, красавици, отбор железен4470  ladyuu newsm56 newsm19
Направо ме разбивате от смях!  rotfImbo
Сори, забравих Зоги motor
Венус и при мен само паспортните снимки са без цигара. Напоследък си имам обаче и чудни без.
Пали, още кво те чакаааа. Не приметна, не примерна, ами една такава Оправна ще станеш - ще ти остава сума време за разни хубави неща, че и да шеташ дори.
Нова номинация за крилата мисъл на тема "Цигари-отказване-премъдрости":
една спамърка лапна банана,заради тютюноберачката ooooh!

Днес щях да полудея: излизам от рентген, повдигам си крака върху една кашпа с цветя на улицата да си оправя обувката, а в кашпата - недокосната нова прясна цигара! Чисто нова! Наведох се и я взех със съвсем явни намерения. Не ми се пушеше. Не знам защо. Хвърлих я. Е те такова чудо те -  #Crazy Че аз като пушех и примирах за фас - не съм взимала фас от където ми падне Sick...

# 402
  • София
  • Мнения: 1 311
MaryJane,Зоги барво!  smile3501
Бабо Мравке каква цигара...,каква саксия.  Shocked
Тези дни сте мого забавни ,а аз само чета че нямам време и влизам за малко.
Ккаво да ви кажа освен че боядисваме,обикаляме по магазини,кухнята ни е готова и в понеделник ще я монтират.Уикенда ще обикалям за маса,столове,портманто или нещо подобно и шкаф за обувки и се надявам с това да приключим.  ooooh!
Добре дошли на Глиганка и Дани и успех.  Hug
Поздрави!  Hug Hug Hug

# 403
  • Мнения: 4 806
Добро бездимно утро!
Да се отчета - без издънки, оф корце.
... Здравче, мани ги тия фасове .., хич не се занимавай
ти, като си вдигнала крака - по бели глезени е трябвало да гледаш  hahaha 
не смея да се похваля, ама май нещата с килограмите се овладяха ...
ами това е.
а прафюмите колко са хубави   bouquet

# 404
  • Варна
  • Мнения: 136
Добро утро и от мене,Как сте момичета,Държите ли фронта на железните,Да ме видите как гоня мъжо да пуши на терасата а снощи си вземал една кутия цигари и аз изтърсих ,че е купил един салам само за себе си вместо за децата и той така учудено ме погледна newsm78 да да вземе да се вразумява вече ,Пали и при мене има странни работи,Вече следобед не ми се пие кафе а така му бях фенка,,,,,Лек и безавариен ден от мене ,        Асса че ме изпревари ама,Да си напиша и аз мнението за парфюмите,Моят парфюм е Хот, нещо страхотно е ,

Общи условия

Активация на акаунт