На колко квадрата живеете?

  • 19 014
  • 158
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 210
Аз пък нямам ни най малко намерение да си кажа  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 126
На 300кв. дете,мъж и аз ,а и немска овчарка,но той е на двора.

# 32
  • Мнения: 227
На 135 кв. м.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 844
180кв,като засега сме само двама с куче.дай боже да го напълним скоро с деца. Peace

# 34
  • Мнения: 1 666
Живеем чисто (в смисъл без общи части и тераси) на 87кв.м.
Крайно са ми недостатъчни за живеене и ми идват много за чистене  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 43
Вкъща на около 60кв.Иначе цялата е около 100 но на 1 етаж живее свекъра.Абе малко ни е тесничко с двете деца но се свиква.До година-две ще направим спалнята на детска да има къде да спят дечурлигата,а ние в хола.Иначе имаме и не малък двор.

# 36
  • Мнения: 13 512

Крайно са ми недостатъчни за живеене и ми идват много за чистене  Mr. Green
Laughing Laughingготино:-)

# 37
  • Мнения: 183
квадратура Grinning
отопление Money Money
чистене #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 38
  • Мнения: 1 668
Живеем в апартамент около 100 м2. Детската е малка и сега като децата станат 2 просто не ми се мисли.... Спалнята е нормална, а хола, кухнята са накуп. Определено не бих се разсърдила на още една стая, ама шансове йок. Иначе като чета горните постове оставам с впечатлението, че живеем на ръба на мизерията  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 1 432
Гер4о, ние сме в 58, а написах 60, че сме приобщили терсата  Mr. Green .Вие със 1ооте ли сте на ръба на мизерията?Ние ве4е сме изпаднали зна4и от тоз ръб. Crazy

# 40
  • Мнения: 183
...Иначе като чета горните постове оставам с впечатлението, че живеем на ръба на мизерията  Joy Joy Joy
Да бе, аз нямам никакъв принос за тази квадратура -"завряна" снаха съм и по стечение на обстоятелствата след като свекъра и свекървата се преместиха се нахендрихме с цяла къща. 3 год. стоя полуобзаведена и въобще не ни е широко около врата (вече). Само ни е весело Laughing

# 41
  • Мнения: 17
38 м2 - две стаи напълно достатъчни за двама.

# 42
  • Мнения: 13 812
Квадратурата е доста относително нещо. Панелка 70 кв. като брой и големина на стаи и разпределение често е повече от нов 100, че дори и 120 кв.
И защо някои изброяват всичките си апартаменти и къщи, да не живеят едновременно във всички тях?

# 43
  • Мнения: 972
Живеем в къща около 200 кв.,плюс тераса 40 кв., плюс таван 90 кв.
Семейството ми е пет членно-аз,съпругът ми и трите ни деца.
Достатъчно широко ни е,а чистенето не ме притеснява-имам помощница.

# 44
  • Мнения: 2 590
437 м2, обаче това е къща с двор.
Чистенето е сложно и поддържането на градинката, но пък е много приятно лятото на открито, под дървото на ракийка Crazy
3-ма души сме.

Общи условия

Активация на акаунт