Време наближава и ЮНЧЕТА 2010 да се появяват!!

  • 21 819
  • 470
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 189
А нещата с кафето как стоят?По 1 поне на ден не може ли сутрин?Аз преди 2 месеца отказах цигарите и  затова се радвам,че няма да причинявам съвсем голям стрес на организма си.

# 61
  • Мнения: 27
Четох, че може по 2 до 3 на ден. Но аз гледам да ги пия по-слабички и по-дълго време и ако може да ги намаля поне до две, засега, пък после ще видим.

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета, и аз да ви се похваля, днес ходих на лекар след 8 дни закъснение и се видя малка точица, едно мъничко зрънце Hug. Лекаря ми каза, че тепърва ще се развиват сърчице, органи, мозък и т.н. и сега е най-важно да се пазя, да не се преуморявам, да се храня разнообразно. Кафето ми каза че не пречи, но цигарите са абсолютно вредни.Алкохол само в малки количества, като червеното вино даже е много полезно, но в умерено количество естествено. По възможност да се избягва дългото пътуване и какви ли не още неща, аа, да секс може но да е по-внимателно, каза ми също че не трябва да се стои дълго пред комютъра, заради облъчването и други такива. С две думи следващия месец-два са най-рискови и всички трябва да се пазим.

Ще чакам с нетърпение и други момичета да се похвалят с точици или сърчица newsm44

и не се заседявайте дълго пред компа Wink

# 63
  • Мнения: 1 554
nevalita  Grinning

кафе пия,едно на ден,но пък е нес кафе Rolling Eyes едвали е полезно Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 1 475
Честито на всички бъдещи юнски майчета, още веднъж от мен!!! Hug

# 65
  • Мнения: 3 595
Честито мили момичета и лека бременност Hug

Валенце
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 554
Честито мили момичета и лека бременност Hug

Валенце
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Hug

# 67
  • Мнения: 143
Еххх момичета така се радвам за вас Hug
Честито на всички видяли  EFP
Морска ай де едно тихичко честито и от мен   bouquet моя термин беше 12.06. а родих на 10.06 и сега си имам най-прекрасното момиченце Blush

Момичета в момента всички болчици в кръста и яйчниците са нормални защото сега се вгнездява в матката.Внимавай те какво пиете,кафе може по веднъж но слабичко и нес кафето си го разреждайте с мляко.Не вдигай те тежко.
Аналгина е абсолютно забранен! може да пиете за главоболие парацетамол Peace

И който не е почнал да пие Фолиева киселина да я почва веднага,много е важна!А витамините ще ви ги изпишат чак в третия месец Peace
Лека и безпроблемна бременост и от мен  preggo smile3525

# 68
  • Мнения: 0
здравейте, момичета и аз да се запиша аз също имам положителен тест и като смятъм с калколатурите из нета излиза ,че терминът ми е 02.06.2010.Все още не съм ходила на лекър ,но имам час за 6 -ти .Така че тогава ще мога да видя моето бебче дали всичко е наред.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 276
Добре дошли на всички новодошли Юнски мамчета!  Hug Hug Hug

Аз отново започвам да изпадам в онова познато чувство на еуфория и спокойствие, типично за моето бременно АЗ  Grinning Grinning Grinning (как го написах само...)  Усещаноте , че помагаш за случването на най-великото чуди на света , е несравнимо, но повторимо  Wink

Пожелавам ви хубав ден! Много усмивки и приятни емоции! Heart Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 1 276
Отнесох се в лирични отклонения и забравих да ви кажа ,че преди малко докато си избирах какво масло да си купя за ароматерапия , се оказа че въпросните етерични масла не се препоръчват в първите месеци на бременностт Така че ако има някоя кандидат мам запалена по това да направи пауза за няколко месеца.

# 71
  • Мнения: 0
Аз съм нова,вчера разбрах !

# 72
  • Мнения: 0
Малко съм шокирана, а и мъжа незнае дали иска, мисли, че е рано.Страх ме е да не ме накара да го махна Sad Някакъв съвет?

# 73
  • Мнения: 58
Здравейте!
Може ли и аз да се присъдиня тук ?! Blush
Моят термин е около 5 юни 2010... Знам за очакваното бебоче едва от неделя - с тест,а с преглед от сряда  newsm44
Нека се събираме събиираме все повече мамчета Simple Smile Ще се подкрепяме де  Grinning

# 74
  • Мнения: 58
Малко съм шокирана, а и мъжа незнае дали иска, мисли, че е рано.Страх ме е да не ме накара да го махна Sad Някакъв съвет?
Здравей ,да ти кажа честно надали някакъв точен и правилен съвет има във връзка с такъв въпрос.По-хубаво от това да седнете двамата,да поговорите разумно и трезво и да решите какво искате...по-хубаво от това няма..Поне аз такъв съвет мога да дам.Разговор.

Общи условия

Активация на акаунт