Препоръчайте ми A-derma или Sebamed :)

  • 3 941
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
 Hug благодаря ви, все пак взех А-дерма кремчето, да видим ефект ще има ли, страшно й е чувствителна кожата на дупенцето

# 16
  • Мнения: 1 219
Специално за дупето използвам крем на Мустела PeaceСтрашно съм доволна-досега от както се е родила никога не и се е зачервявало дупето.Иначе според мен всички качествени марки на пазара са добри-Мустела,А-Дерма,Себа Мед,Веледа,Клиник......Въпрос на избор.Аз от самото начало реших да е Мустела и не съм сбъркала.До ден днешен само тяхна козметика ползвам-забележни нямам Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 8 318
Здравейте мами, искам да ви попитам от коя от двете марки сте по - доволни, става въпрос специално за кремче против подсичане, изпробвахме сумати мазила и накрая се надявам на един от двата да ни помогнат   bouquet


а равни части Цинк(ова паста) и Дефламол пробва ли? - вълшебно е.

# 18
  • Мнения: 106
     
Здравей!  Ето нещо, което помага на моите дечица - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=418033.0


      Надявам се да съм била полезна, въпреки, че отговорът не е точно за конктретните марки!

# 19
  • Мнения: 682
Ползвала съм и съм доволна и от двете марки. Специално за подсичане бих ти препоръчала Судокрем. Иначе, в началото ползвах козметиката на Себамед и след като дъщеря ми направи атопичен дерматит съм ползвала А-дерма, от която също останах много доволна.

# 20
  • Мнения: 603
Пробвала съм Судокрем, помагал ни е временно. При нас се получи това от синьо зеления Памперс, пробвахме ги тях и явно е от алоето в тях както и прочетох по горе в темичката на viara ara  Hug веднага ги смених, оправи се и после наново се зачерви. Да не би вярно да е алергия от това алое...

# 21
  • Мнения: 825
Доволна съм от А-дерма и от Судокрем.

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Още един глас за А-дерма.

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
В случая за подсичането предпочитам А-дерма, по повод един кожен проблем на сина ми взехме един от кремовете за суха и чувствителна кожа, та го изпробвах и на дупето му, много съм доволна. Иначе когато се роди сина ми взехме крема за подсичане на СебаМед (много харесвам тая марка), но не останах доволна - ефекта не беше кой знае какъв и свърши супер бързо.
Иначе за подсичане мия с чай от лайка, подсушавам добре и го мажа с дефламол или лосиона на Бюбхен. Минава за нула време при нас. Peace

# 24
  • Мнения: 781
Аз ползвам А дерма лосион за тяло и съм много доволна. Относно подсичането съм най- доволна от Судокрем или Джинджира на борола

# 25
От козметиката на Sebamed съм много доволна

# 26
  • Мнения: 2
Твърдо за Sebamed. Особено за зачервено дупе и чувствителна кожа.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ползвала съм цялата серия на Себамед и за първото си дете и сега за второто,но крема за подсичане е единственото ,от което не останах доволна Wink.Иначе всичко друго е супер.

И аз препоръчвам нещо друго специално за дупето-Судо крем,Бочко или Биодерма(сега ползвам него и е невероятен)

# 28
  • Мнения: 85
И двете марки са много добри,но за подсичане ползвах едно кремче което се прави в аптеките страхотно е ,педиатърката може да ти напише рецепта. Пенатен също

# 29
  • Мнения: 65
A-derma слагам на бузите, че са и по-чувствителни, но съм чувала, че трябва да се правят паузи, а не да се ползва постоянно.

За дупе бочко и себамед.

Като се подсече веднъж я сложих в леген с отвара от лайка и лъжичка сода. Веднага я облекчи. Мажем и с лилавото цапало, на което забравям имато, но то е доста извеснто и като "лилавото".

Общи условия

Активация на акаунт