ЕНДОМЕТРИОЗА - тема 3

  • 99 969
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 298
Абе чудя се още дали...  Rolling Eyes Но мисля, че нещата много бавно се връщат постарому. От близка, която беше изпаднала в същия казус, знам, че нещата могат да се оправят дори чак след година...
При много момичета обаче нещата са се нормализирали веднага , така че никой да не се стряска излишно!
Ох, ето че без да искам пак създадох стрес!  Embarassed

# 721
  • София
  • Мнения: 3 890
Ох, ето че без да искам пак създадох стрес!  Embarassed


не, не е стрес, а информираност за всички възможни шантавости, които биха възникнали след това лечение. Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 2 381
Момичета, днес моето юначе става на 2 г.  smile3510
Желая ви успех с борбата с болестта и по-малко нови попълнения в темата.  newsm03

# 723
  • София
  • Мнения: 1 253
Kia, честит празник на момченцето ти!
Честита годишнина от раждането му и на теб!  bouquet

# 724
  • Мнения: 844
Киа честит ви празник ! много здраве и радост на малкия мъж и на цялото ви семейство!  bouquet    2 години колко бързо минаха само.... Grinning  

# 725
  • Варна
  • Мнения: 841
Честит празник Kia,  да ти е здраво детенцето, че от здраве по-важно няма  Hug Гушни юначето от мен   bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 3 890
Kia, и от мен поздравления по случай рождения ден на детенце!
Да е жив и здрав, весел и щастлив!  bouquet

# 727
  • Мнения: 142
Kia, честит празник на малкия юнак   bouquet Да е жив и здрав и много да ви радва  Hug

# 728
  • Мнения: 343
Да ти е жив и здрав ,малкия, голям мъж и много да те радва , Кia !   bouquet

# 729
  • Мнения: 334
Здравейте отново,

не писах известно време, защото нямах нет там където бях! Елиелена - благодаря за подкрепата! Уви - хистологията е положителна - отново имам ендометриоза! Cry Лошото е, че при мен това е вторично усложнение след като започнах лечението си за стерилитет - Преди това нямах ендометриоза! Имам една лапароскопия в самото начало, след която си бях толкова добре, че докторката ми смяташе че ще успеем и с инсеминация! В последствие по време на стимулация с Клостилбегит за първи път ми се появи шоколадова киста, после две ИКСИ-та, естествено неуспешни, а и с две миоми се сдобих! А сега за изчерпване на резерва- това го разбрах миналия месец! Така, че моя проблем е някъде другаде, но още не знаят къде!

Виждам, че препоръчвате тук - д-р Николай Попов от Шейново, а някой може ли да ми каже нещо за д-р Начев и д-р Славчев от Майчин дом и за д-р Георгиев от Тина Киркова? Ще съм Ви благодарна за мнения, предстои ми да избирам кой да ме оперира!

Успех на всички Hug

Киа - честит рожден ден на детенце  bouquet

По отношение на страничните ефекти - за секс без гел - почти невъзможно! А какви нерви ме друсаха не е истина, вълните са кошмарни - особено лятото! Аз миналата година осъзнах, че тези които имат майки в критическа възраст трябва да се отнасят с много внимание и разбиране към тях в този период! Лошото е, че докато не ти мине през главата не знаеш какво им е на жените в менопауза!

Хайде до скоро, пак ще пиша! Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 324
Сунар, на мен д-р Георгиев от Тина Киркова ми направи лапарото, откри ендометриозата и проведе лечението, но по време на лечението ме следи и д-р Владимиров, при който правих икситата. Той именно ми намали курса на 3 месеца. Така че двамата в комплект свършиха добра работа. Иначе съм ходила и при д-р Начев в Майчин дом, но той е ендокринолог - наблюдава ми щитовидната, явно ти имаш предвид друг Начев  newsm78

Kia, да ти е жив и здрав рожденника   bouquet
Аз днес също имам повод да почерпя, че моята хубавица става на 4 месеца

# 731
  • София
  • Мнения: 2 381
Благодаря ви!
За Славчев от МД преди години бях чувала добри отзиви, но не съм го посещавала.

# 732
  • Мнения: 572
Привет на всички!
Бях писала преди време в темата, че при мен имаше съмнение за ендометриоза.
Е, мога да се похваля, че днес ходих при 3-ти лекар, и вече съм с 2 мнения, че съм здрава.
Благодаря ви за подкрепата на всички  Hug
Някои от вас ми писаха на лични и ми препоръчаха лекари, за съжаление за някои не можах да намеря час за скорошен преглед, на други изобщо не се спрях.. Hug
И мога да препоръчам с две ръце д-р Антоанета Илиева, много добър професионалист.
Пожелавам на всички ви - скорошно оздравяване и повече положителни мисли!

# 733
  • Мнения: 1 298
Това е чудесно, Аея.

Все пак, да кажа, че аз лично минах през няколко "реномирани лекари", които викаха: Здрава си, здрава си, спри да четеш в интернет!, пък накрая все пак се оказах с 4-та степен ендометриоза и кисти на двата яйчника... Леле, ужасна съм напоследък с мрачните изказвания, ако има модератор, трябва да ме забрани...  Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 3 651
Днеси ми биха последната инжекция. Но в крайна сметка се оказа, че не съм се оттървала от 2 см киста на левия яйчник, но се е променила и на ехографа вече изглежда съвсем различно от преди месец и по-плътна и подозрителна  Cry Cry Cry
а аз вече мислех, че се свършва  Cry

Общи условия

Активация на акаунт