Искате ли да се обединим?

  • 55 964
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 246
Steli_Meli , бързо да минава варицелата  Peace

# 556
  • Мнения: 1 391
Стели Мели, дано бързо и леко мине варицелата детенцето ти.
Ели ми я изкара гадно пролетта. Беше в милиони пъпки...  ooooh!

А това за забелването ми е толкова ужасно чужда тема, нищо още не съм чула, но само като ви слушам ми настръхват косите и ми е като филм на ужасите  Tired

# 557
  • Мнения: 3 246
Collibri, не го мисли сега, ще му дойде времето и на това Hug, аз така смело говоря защото с Бобо нямаше проблеми, ама сега какво ме чака не знам Blush

# 558
  • до морето
  • Мнения: 2 292
Върнахме се от зъболекар.Беше пълно фиаско.Рев,рев,рев.Даже по едно време започна да се дави...Сега да изчакам ли или пак да настоявам направо не знам. Sad

# 559
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Стели, стискам палци да мине така леко варицелата, както е и започнала.  Praynig
Колибри, не се плаши отсега със забелването. Не е чак толкова страшно нещо, независимо от варианта, който избереш. Аз например, забелих пишето на Сашко просто защото пред очите ми се разигра една трагедия с незабелено пишле. На наши приятели момченцето влезе в болница в доста тежко състояние, защото родителите бяха решили твърдо да чакат природата. Но детето получи доста сериозни възпаления далеч преди природата да реши да си свърши работата. Вярно, случва се мнооооого рядко, но аз така се притесних, че реших да не чакам природата. Не съм насилвала обаче нещата, а съвсем, съвсем леко правех опити и в един момент пишето просто само се забели. А може би и природата ми е помогнала в известна степен, защото наистина се получи съвсем естествено. От мен помощта бе в минимални дози. Каквото и да избереш обаче, не се притеснявай, не е страшно. Peace

# 560
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Стели, по-скоро да минава варицелата. По-малко пъпки и сърбежи.
Не съм насилвала обаче нещата, а съвсем, съвсем леко правех опити и в един момент пишето просто само се забели. А може би и природата ми е помогнала в известна степен, защото наистина се получи съвсем естествено. От мен помощта бе в минимални дози.
И аз така направих. Но тогава нямах свободен достъп до нета.

# 561
  • Мнения: 990
Хрис, не се мъчете, поизчакай,  няма смисъл, ако не е наистина спешно, а ако е наистина спешно правят зъбчета и под упойка, макар че не съм много "за"...  Rolling Eyes

Лулу, ако е е малка помощта да, но на мен и педиатърката ми каза: И да се мъчиш - сама нищо няма да направиш Sad Няма да оставя да се стигне до проблем, но за сега са ок, знам че ще имаме нужда от медицинска помощ, друг е въпросът кога трябва да се прибегне... Аз просто изчаквам удобен момент, за да навестим и за двамата проф.Бранков в Пирогов, той отговаря в темичката за Фимозата и всякаш на него имам доверие, пък да видим кога ще ни се отвори път към София  Whistling

Варицелозния е добре, не му личи, че е болен, освен по пъпките де Wink

# 562
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Steli, дано мине докрая леко и го пази след варицелата, защото имунитета им пада доста Confused
Колибри, вярвам в теб-ще се справиш и с това, пък и вече си гърмян заек Wink
 Аз да се похваля, че след 3-седмично боледуване от свински грип на цялото семейство най-после съм сред живите и съм на работа за първи ден-ей, родих се, значи.Ако бях останала още 1 седмица със скучаещо дете и капризен мъж у дома, направо можех да се прехвърля в психиатрията ooooh!

# 563
  • Мнения: 990
Lucky Plam, как свински грип, кой ви диагностицира така?  Shocked

# 564
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Ох, дълго е за разказване, но имаме изследване по полимеро-верижна -дрън-дрън реакция от националната лаборатория, имам и официална епикриза от инфекциозна болница, и в болница лежахме тримата, и едва не изпуснахме таткото-абе дълго е за разказване.Обаче оживяхме Praynig

# 565
  • Мнения: 990
Ох, дълго е за разказване, но имаме изследване по полимеро-верижна -дрън-дрън реакция от националната лаборатория, имам и официална епикриза от инфекциозна болница, и в болница лежахме тримата, и едва не изпуснахме таткото-абе дълго е за разказване.Обаче оживяхме Praynig

 Praynig Добре, че всичко е зад гърба ви  Praynig

# 566
  • Мнения: 2 255
леле Lucky Plam , като чета и ми се изправи косата  #Shocked добре, че всичко е приключило с добър финал  Hug да нямате повече такива неприятни и ужасни премеждия  Praynig

чета, че коментирате забелването на пишките  Mr. Green доста неприятен екшън си е това  Sick мъжките майки знаят  Joy
- едно време с големия спор по въпроса нямаше - на 10 месеца раз и праз един достолепен професор му я "хакна"  Rolling Eyes опищя все живо и готово  Peace
- сега с малкия мислех да карам по новому и не пипах, водих го на 1, после на 2г при д-р Бранков - каза не пипайте  no и аз не пипам ...стана на 3 - пак не мърда...ама аз не пипам  #Crazy - айде пак при д-р Бранков  Shocked и той ми вика - а вече сте за операция, но споко тя е рутинна  Thinking а аз  #Shocked заведох за 2ро мнение при д-р Житянов /от Пирогов/ - а той ми вика абе що мъчиш човека, я го дръж малко  Sick и му я забели за секунда  Peace е верно рева после цял ден като пика, ама...   Hands Thumbsup след няколко месеца се беше лепнала леко, отидохме пак при него и я оправи, тогава плака само половин ден  hahaha  сега вече е ОК  thumbsup
Та да си кажа честно незнам кое по-правилно да пипаш ида да чакаш ...накрая май все има рев  cry само дето по-големите разбират и помнят  #Puppy dog

егати фермана изписах за 1 п....а  newsm62

# 567
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Да, и мен ме пишете в големия отбор на родените през 2004 год.  Hug
Синът ми Александър е роден на 15. 08. 2004 год.  bowuu
Вече е на 5 години и 3 месеца, и моя милост е много горда с този факт  Flutter

# 568
  • Мнения: 581
леле Lucky Plam , като чета и ми се изправи косата  #Shocked добре, че всичко е приключило с добър финал  Hug да нямате повече такива неприятни и ужасни премеждия  Praynig

чета, че коментирате забелването на пишките  Mr. Green доста неприятен екшън си е това  Sick мъжките майки знаят  Joy
- едно време с големия спор по въпроса нямаше - на 10 месеца раз и праз един достолепен професор му я "хакна"  Rolling Eyes опищя все живо и готово  Peace
- сега с малкия мислех да карам по новому и не пипах, водих го на 1, после на 2г при д-р Бранков - каза не пипайте  no и аз не пипам ...стана на 3 - пак не мърда...ама аз не пипам  #Crazy - айде пак при д-р Бранков  Shocked и той ми вика - а вече сте за операция, но споко тя е рутинна  Thinking а аз  #Shocked заведох за 2ро мнение при д-р Житянов /от Пирогов/ - а той ми вика абе що мъчиш човека, я го дръж малко  Sick и му я забели за секунда  Peace е верно рева после цял ден като пика, ама...   Hands Thumbsup след няколко месеца се беше лепнала леко, отидохме пак при него и я оправи, тогава плака само половин ден  hahaha  сега вече е ОК  thumbsup
Та да си кажа честно незнам кое по-правилно да пипаш ида да чакаш ...накрая май все има рев  cry само дето по-големите разбират и помнят  #Puppy dog

егати фермана изписах за 1 п....а  newsm62

А сега де , това за забелването защо толкова късно? Аз като водих бебето на преглед като беше на 3 мес и лекарката ми се скара че още не съм започнала със забелването.

# 569
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ох, дълго е за разказване, но имаме изследване по полимеро-верижна -дрън-дрън реакция от националната лаборатория, имам и официална епикриза от инфекциозна болница, и в болница лежахме тримата, и едва не изпуснахме таткото-абе дълго е за разказване.Обаче оживяхме Praynig

Ле-ле, Лъки, какво сте преживели... Sad Важното е, че всичко е вече минало. Пожелавам от сърце да не се повтаря и изобщо болници и болести да не видите поне в близките двайсетина години.  Hug
Вихрогонче, добре дошла.    bouquet
За пишетата не е казано, че боли - без значение дали е природно или от човешка ръка. Моят син дори не усети как стана, толкова естествено се получи. Но има деца, при които отворчето е по-тясно и тогава май повече боли. А този доктор, който пише във форума полъга и нашите приятели, та после друг негов колега оправяше положението.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт