Искате ли да се обединим?

  • 55 907
  • 735
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, дай малко повече инфо, как се казва госпожицата, на коя дата е родена Wink

Калина - родена на 8 юли 2004 г.

# 166
  • Мнения: 990
Иренка  Hug

Стели Мели, крайно време е да те произведем в звание "Почетна Мама от 2004г." за това, което направи с настоящото и реализирано вече обединение  Grinning bowuu ...

Е, чак пък толкова  Embarassed Просто пораздвижих темата, пък и доста въпроси ми изникват с времето, а в темичката ни и да питам най-много 5 човека да отговорят  Crazy

За училището, честно казано не ми се мисли... И аз не знам какво ще правим, не сме далече, има една оживена улица да се прекоси, но пешеходната е точно срещу РПУ-то, така че полицай винаги има... Следобед знам, че имат занималня, ако трябва и там ще остава...  Thinking А за чантите, не съм се замисляла  ooooh!

Бони, леко бременеене и да ни се отчиташ и тук Wink Обещавам поне аз да съм редовна 
Mr. Green

Нати, добавих ви!  Flutter

Ние нямаме телевизор в спалнята, защото, ако имаме няма да заспи и до 12  ooooh! Вечер си знае, лягаме поприказваме си малко, той ми задава въпроси ( вулкани, защо-та? и т.н.  Laughing) и си казваме Лека нощ и заспива, но следобед вкъщи ни е проблема  ooooh! Иначе и той като заспи спи по 2-3 часа  Shocked В градината задължително им четат всеки ден на обед приказка  Peace

Ние се позакрепихме, само дребничкият е с температура днес, но ще мине  Whistling Сега ще поизлезем малко на разходка, докато не е захладняло навън.  Peace

# 167
  • Мнения: 143
Хелоуу на наборчетата wavey
За училището точно до блока се намира училището в което ще запиша Алекс и съм спокойна че,няма да пресича улици Praynig а за самото училище чувам добри отзиви  newsm10 пък и там съм учила като малка Mr. Green

За спането само мога да похваля моя синковец.На обед ляга малко трудно но аз съм му казала че ако не му се спи може само да лежи и да гледа филмче но два часа искам да е легнал Naughty
А вечер като стане 22ч. и "кажа ли в леглото" става измива се и ляга и до 10мин. е заспал smile3524

Записах ме го на народни танци но ще видим как ще се справи че,при двама родители танцьори да не вземе да се извъди някое дърво newsm12

# 168
  • Мнения: 5 713
На Маги долното предно зъбче падна вчера. Вече е щърбава баба.  Laughing

# 169
  • Мнения: 3 246
 Вери, значи е дошла Феята на зъбчетата Hug
За съня след обед- моя сладурко даже и в градината трудно заспива, а  в къщи изобщо не мога да го сложа да спи и е така от доста време. Вечер  го слагам към 21.30, четем приказка и заспива, но това е от скоро, преди и до 23ч. не можеше да заспи, без значение кога е легнал.

# 170
  • Мнения: 371
Здравейте Hug
Вики смени долните предни зъбчета още преди на навърши 5г. Rolling Eyes Засега другите още не се клатят Simple Smile
За заспиването е ужас, едва сколосвам в 22.30 да я сложа /заедно с брат и, който е на 2г. #Crazy/, пуснат ТВ Crazy

# 171
  • Мнения: 7 430
Все съм си мислила, че зъбките започват да падат след 6-тата година  newsm78

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
И при нас спането е кошмар  ooooh!
Алекс не спи от както стана на 1год. и половина. Сега в градината лежи и понякога заспивал /казват госпожите/. Но вкъщи - НЕ. Вечер лягаме към 9.30 - 10 двамата и гледа по 3-4 епизодчета Пинко на ГСМ-а. После се започва "Питай ме за градината" и такаааааааа още 30 мин поне. После вече ляга в неговото легло и заспива сравнително бавно.
Баткото си е в негова стая и заспива на телевизор, но понеже носи очила от известно време му е забранено да ползва тази екстра. Лекарката препоръча - музика. Тъй, че Вери /мисля , че ти беше писала за "магнетче"/ това е най-правилния вариант, ако децата искат нещо за "спокойствие".  Peace

Диде - според мен децата, които рано сменят зъбчета - рано са изкарали първите  Wink

# 173
  • Мнения: 7 430

Диде - според мен децата, които рано сменят зъбчета - рано са изкарали първите  Wink

Да, най-вероятно е така Wink
Много се радвам, че те "виждам" тук  Heart Eyes

П.С. Миналата седмица беше в свекърва ми Вики - гледали Jetix и тя жената заспала - събужда се в 3ч. той още гледа ТВ  ooooh!
Като порасне ще става за нощен пазач  Joy

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Лелеее 3ч. и още гледа  Shocked това си е рекорд от всякъде. Тежко ти.

И аз се радвам да видя познати аватари. А и е доста по-интересно да си бъбрим повечко хора  Peace За сега ми е трудно да запомня всички от наборчето, но ще свикна скоро  Laughing

# 175
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
На Маги долното предно зъбче падна вчера. Вече е щърбава баба.  Laughing

Честито! Сега мисли какво ще и донесе зъбната феичка Wink
На Цвети се клатят и другите два долни(тези по средата ги смени преди 2 месеца).

# 176
  • Мнения: 4 242
И Ива не спи на обед от както стана на 3.3г. Нощния и сън винаги е бил 11ч (понякога и 12), събужда се в 10-11ч, за да я сложа следобед да спи, това се случва най рано в 16ч, спи до 17-18, после нощеска откарва до 12. Предпочетох да не я слагам следобед, а да си ляга в 21-22, така си спи до 9-10 и всички сме доволни.
Малката е същата.
Дид много са пораснали момчетата, дай някоя снимка!  Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 1 280
  И аз искам дребния да спи до 9-10ч сутрин, как става номера  newsm78 И в 1ч посред нощ да легне в 7ч сутринта е цъфнал и вика "Айде ставай"  Crazy

# 178
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Цвети става към 7.30 всеки ден, но отскоро иска да не ставаме с нея, тя понеже била голяма да слезе долу и да си гледа детско(един вид-компенсация че ние гледаме вечер след като тя заспи)Е, как да не се съгласиш  Mr. GreenИ сега спим до по-късничко с баща и, а тя се самоотглежда за час-два.В началото малко ме беше страх и се правех че спя, а я шпионирах какви ги върши, но се убедих, че се хипнотизира здраво с филмчето и не прави нищо опасно Party

# 179
  • Мнения: 4 242
Иве унасят се с кърменето, от раждането спим заедно и като се разбуди посуква и заспива пак. Каката вече не разбира се, но и е създаден навик.
Денем съм изцяло с тях, като ги приспя започвам домакинстването и моето лично време. Естествено лягам посред нощите, но като стават късно успявам да се наспя чудесно. И така караме вече 5 години.
Скоро като тръгнат по градини ще се променят режими и навици.

Общи условия

Активация на акаунт