Искате ли да се обединим?

  • 55 893
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Еее спуквате ме днес от смях  Joy
Лулумба ми моят като не спи на обяд как ще си намери гадже  hahaha
Ивето и моят слуша в градината и като го питам защо не слуша вкъщи казва, че в градината наказвали. А аз не мога ли да наказвам  smile3538

# 511
  • Мнения: 1 391
Голяма веселба наистина е настанала!
Джони, Ели си пожела кон брат - но знаеше, че чака братче, предполагам има връзка  Peace

Аз нали съм в пусто седене вкъщи, чакане на бебераждане, та да ви похваля между другото един филм, който е супер нов - от киномания - днес чух да говорят по ТВ сутринта за него - но се оказа, че го има в замунда и веднага си го дръпнах. Довечера ще гледам.
За любителите на филми за любов, прелъстяване и едновременски романтичен  Grinning
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.thethreetomato … 26sa%3DN%26um%3D1

Качих и аз снимки в албумите, но не можах да се огранича с по една, та няколко  Flutter

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 15:27 от Collibri

# 512
  • Мнения: 5 713
Еййй едвам ви изчетох. Simple Smile
Маги също си пази играчките- не чупи и трудно се разделя с тях. Гадже си нямала. Тя даже май не знае какво е това. Иначе ми разправя как тоя и оня били влюбени в нея, но тя не. В никого не била влюбена. Всички и били приятели, всички обичала- и момчета и момичета. Тя обича да командва и разпорежда в игрите и почти винаги успява, независимо с кого играе. В групата последната година бяха 50:50 момчета и момичета. Сега в училище не знам. Но моите наблюдения са, че момчетата са повече като цяло последните години. Относно сините очи на Маги- вече ми е писнало да се обяснявам на кого са. Има страшно нетактичен народ. Ми на кого са, на съседа.  Laughing И двамата с мъжа ми сме с пъстри очи, в моята рода има зелено, в неговата- дядо му по линия на баща му е със сини. Ясен пък е с тъмни, засега. Още го кърмя. Нали казват, че се променяли като се спре кърменето. Не знам колко е вярно.
Simple Smile

# 513
  • Мнения: 1 391
Вери , в тази тема сме като невидяли  Mr. Green кат отвързани, дет се вика!  Hug

Ели същото кат Маги  - аз не употребявам гадже пред нея никога, не ми харесва дете да знае тази дума. Не знам в градината дали говорят за такива неща. Но тя не е споменавала някого да харесва изрично. Тя мечтае за Принц детето. Иска романтична връзка хахаха. Ако може и с бална рокля да е.
Много е смешна с целувките --- като гледа телевизия и се целуват там с отворена уста и тя се опитва да ги имитира, върху мен!!  ooooh! Викам й, ааа не, децата не целуват така. И й показвам само по бузката. А тя се хили ехидно и чака да порасне.... ужас.
Леле в началото като забременях и тя все ме пита, мамо ама как влезе бебето, а как ще се роди. Накрая вика - то си ви е харесало, както аз си ви харесах - бях духче, летях летях, и вие сте най-добрите мама и тати за мен и дойдох при вас. Сега при нас идва и бебенцето. Аз през цялото време й казвам да не ми закача корема, за да не си отиде бебенцето /тъй като имах неуспех миналата година и през цялото време бях нащрек, не исках да се радваме прекалено излишно или пък Ели да свиква и накрая нещо пак да се издъни/. И тя милата, през цялата бременност беше трогателно внимателна към мен и моя корем. Нито веднъж не си позволи да забрави, че трябва да ме пази, вика - за да не си отиде бебчо, ще го пазим! Направо трогателно...

Та веднъж бяхме в планината и ми изтърсва:
-Мамо аз знам как се раждат бебета.
- Така ли?
- Ми да. Жените вика - имат 2 дупки - от едната пишкат и акат, а другата - и образно разтваря крака, докато ходи, и вика - и бебета хоп и падат / с такава лекота и естественост го направи, сякаш просто си става ей така/
А мъжете имат една тръбичка през която акат и пишкат  Mr. Green.
- викам кой ти обясни /потресена... /
- Госпожата в детската  Whistling ....
и си продължи весело по пътя
Ние с бащата се поспогледахме, похилихме и аз само й изясних за броя дупки... но така. Викам си, ние се чудим кво що... то детето всичко си знае.  Grinning
Аз й обясних, че някои бебета ги вадят и от корема /както тя е извадена и както ще извадят и другото бебе/. Но тя няма против. Нито единия, нито другия начин. Важно е бебета да има  Hug Flutter


# 514
  • Мнения: 4 371
Ох, Вери и Колибри, много се смях. Темата е много готина, как до сега не съм знаела за нея Mr. Green

Пепи лятото се прибира от детска и казва аз се ожених. Как се казва жена ти, Пепи? Ами Младоженка! И ние с баща му паднахме от смях. Оказа се, че му е трудно да запомните името Миленка Mr. Green Преди това разправяше, че ще се ожени за мен, сега щял да се жени за Анна. Питах го с жена му какво става, отказа ли се от нея, да вика, разведохме се Crazy Бурен живот на тази невръстна възраст Joy

# 515
  • Мнения: 1 391
хехехех, Дуцка, Пепи не си поплюва от малък!
Чак леко изревнувах хахха. Толкоз съм си го харесала  Grinning

Ели също иска да се жени или за баща си, или за мен, или за бебчо... ?!
Обяснявам й, че няма как да стане, и тя тогава почва да ми ги разправя тия - дано някой ме хареса като си ходя по улицата и да ме вземе...

# 516
  • Мнения: 4 371
...дано някой ме хареса като си ходя по улицата и да ме вземе...
Ах, горканка Joy

# 517
  • Мнения: 5 713
Колибри, като каза бална рокля, моята принцеса казва на двореца бал и това е. 1000 пъти обясних, че балът е в двореца, но не.  Laughing
Думата гадже и аз не използвам. За целувките на големите- в началото реагираше с бляяяях. После почна да ме пита защо така правят. Обясних и, че, когато двамат възрастни се обичат, така се целуват. Май ме разбра. Simple Smile

Брат ми като беше малък, минаваме с рейса покрай болницата / 2-ра градска /, където той се е родил. Майка ми му я показва и казва ето тук мама дойде да те роди след като си бил 9 месеца в корема ми. Той седя, гледа, гледа, мисли 5 минути и заключи: ааааа значи първо си ме глътнала и после си ме изплюла.  Joy

# 518
  • Мнения: 1 391

ааааа значи първо си ме глътнала и после си ме изплюла

хахахахахахаха,
това ме разби - супер забавно

Ели по същата логика вика "София" на нашия блок.
Като пътуваме някъде влизаме в София и аз й казвам че вече сме В София, но не  -като видим блока и - аааа, пристигнахме в СОФИЯЯЯ! хахахаха
ко да се праи.

# 519
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
дори изтръгнах обещание, че ще ме остави да спя м/у него и жена му след време  Mr. Green сега твърди, че се е отказал де  Joy
Снощи казвам на Виктор по повод горния цитат, че като се ожени ще спя при него заедно с булката. А той ме гледа ей така  Shocked и казва " Не може" Naughty. После се смяхме 1-2 минути заедно.
Отвреме на време ме пита боли ли ме корема, знае, че оттам е излязъл. Аз му показвам на линийката колко голям е бил отвора по време на операцията, а той се чуди как се е проврял от там. Сладки и много умни са ни децата. Понякога се изумявам колко трезво мислят за възрастта си. В сравнение с тях ние на тяхната възраст сме били "залупени".

# 520
  • Мнения: 2 255
ей девойки ...ама как сте се разписали ...верно като не виждали "мърдаща" тема  Joy

добре дошли на попълненията   bouquet

Калоян също се ослушва с преобличането в къщи ...и аз нали все бързам ...та яко помагам ...после се ядосвам на себе си, ама това е засега положението  newsm78 момчетата са си глезльовци на мама  hahaha иначе в ДГ бил като войник според госпожата  Rolling Eyes

като чета май само в нашата градина яко преобладават момичета  Wink почти двойно са на момчетата  #Crazy учителките казват, че отдавна не са имали толко женска група  Thinking

играчките си пази, брат му го научи и да си ги събира аз не успях  Mr. Green но и напоследък много не ги "ползва"  #Crazy както вече се оплаках тича предимно на компютъра или в добрия случай играем заедно с пъзели, не се сърди и подобни игри  Hug

засега много не се очертава влюбчив  Wink има една приятелка за щуротии дето се водят заедно от яслата още  Peace а за целуването мисли засега, че било гадно нещо  Sick само майките си можело да целуват децата  Joy

# 521
  • Мнения: 1 280
  Е и аз не използвам думата гадже пред детето /не мога и да му я обясня/ Дори се дразня като го заразпитват има ли приятелка. А той пък изобщо няма идея какво го питат се оказа, защото ако беше наясно едва ли последния път отговора щеше да е Любо ... или пък  newsm78

   И Николай казва "Бургас" на блока, а "Черноморец" на къщата ни там.  Laughing
   

# 522
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
  Е и аз не използвам думата гадже пред детето /не мога и да му я обясня/ Дори се дразня като го заразпитват има ли приятелка. А той пък изобщо няма идея какво го питат се оказа, защото ако беше наясно едва ли последния път отговора щеше да е Любо ... или пък  newsm78
Люта свекърва ще бъдеш. няма да си дадеш момчето. hahaha

# 523
  • Мнения: 990
Какво мърдане, тя направо лети темата  Joy скъсах се да се смея с вас и аз имам какво да разкажа, обещавам, че ще намеря време да го направя  Wink
А вие качвате ли снимки...???  Sunglasses

# 524
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Оооо, и аз думата гадже пред Теди не употребявам. Но то и на тази възраст децата определено не влагат онзи смисъл в момчето или момичето - приятел/ка, за който мръсното ни подсъзнание веднага се сеща.  Mr. Green
Като споменахте за асоциирането на мястото, в което живеят с името на града, се сетих, че Теди и до днес казва на селската ни къща "село". За нея съответно всяка къща с двор е село, независимо дали се намира в центъра на София или някъде далеч оттук. Обяснявах й какво е това село, град и т.н., но тя си го е завъртяла това на пръста и край!.  Grinning
Аз снимки ще кача май следващата седмица, че да ми сканират малко от най-ранния период на Теди. Те са само на хартия, защото тогава бяхме с два лентови апарата - един много хубав, почти професионален, и един абсолютно аматьорски. Обаче всичко е на лента и на хартия. Та ще трябва някой да ми сканира в работата, че аз у дома нямам такива устройства.

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 22:30 от lulumba

Общи условия

Активация на акаунт