Искате ли да се обединим?

  • 55 954
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • до морето
  • Мнения: 2 292

А вие качвате ли снимки...???  Sunglasses

аз май изтървах нещо  newsm78 ????

# 526
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Хрис, имаме си вече албумче на първа страница. Виж го.

# 527
  • до морето
  • Мнения: 2 292
Хм, нещо не мога да ги отворя, нито парола ми иска нито нищо. Утре пак ще пробвам.

# 528
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Хрис,

user: rodeni2004
pass: 2004

# 529
  • до морето
  • Мнения: 2 292
успях , и ние сме вътре  Grinning  Mr. Green

Ушибарец  rotfImbo

# 530
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хаха, посмях се с последните страници.  smile3532

Ще кача снимки тия дни. Peace

# 531
  • Мнения: 1 283
Цоп.. Лелеее пишете като разпасани.  Crazy Party При нас никой не пази играчки затова и летят в коша на 2-3 месеца. Холи не знае какво е гадже защото бие всички момчета на улицата наред. Mr. Green Удря с каквото намери ако нешо не й изнася. Confused Не знам каква ще става за напред. Иначе съседчето  (на 5г) я пита дали ще се омъжи за него , а тя каза ''не'' тъй като нямала булчинска рокля. Grinning

А за мачкането на ушите, мъжа ми го има този навик  от дете.   Rolling Eyes

Та така..

Айде до скоро. Heart Eyes

# 532
  • Мнения: 4 371
Момичета, днес в Борисовата от 11 при костенурката пак ще се снима за малката Анджи. Ето да видите какво правят: http://www.flickr.com/photos/mucuna/sets/72157622793857834/
А това е за Варна: http://www.flickr.com/photos/9457358@N05/sets/72157622671925439/

# 533
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ние преведохме парички. Толкова ми е мъчно за това дете. Връстничка е на нашите деца.
В нашият град няма фотографи, за да направят такива чудни снимки. Има, но не пишат във форума.

# 534
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Ние за съжаление, няма как да се класираме за снимките, че още не смея да ги изведа сред хора.  Confused Но още понеделник ще преведа парички.

# 535
  • София
  • Мнения: 3 880

Aurora , радвам се, че сме в една тема вече!  Hug

Колибри, и аз се радвам!  Hugтук е чудесно, напоследък и в нашата тема за ноемврийчета пишехме само 2-3 момичета, но тук е много уютно!


и аз се вълнувам за събирането на парите за сладката Анджи. тази седмица преведох, мисля да се обадя и за една фотосесия. дано, дано по-бързо успеем да съберем необходимите средства! Praynig

# 536
  • Мнения: 990
И аз преведох парички, много мъчно ми стана катовидях детенцето...Веднага си представих, ако моето дете беше така... Много ми се искаше и на мен да си имам хубави снимки, но уви... не ми се вярва да няма във фотографската тема от други градове...  Thinking

Сега ще пиша, по които теми се сетя  Laughing
За играчките: нищо не си пази Вальо, всичко се блъска на катастрофи, летят самолети, всичко е натрошено, в резултат, на което или не купувам играчки или само много здрави, като металните коли например... Освен човешкото тяло се вълнува много от автомобили, вече няма марка, която не познава на пътя  Crazy , всички филмови герои - хем не гледа много тв, но много помни... ooooh!

За гаджетата: и Вальо е от непросветените в тази тема, има си момичнце, с което най-много се разбират в детската и са партньори в танците, но си я нарича приятелка... иначе ще се жени за мен  bowuu Mr. Green Само ме гони да ме прегръща напоследък и ме целува и ми вика: Ооо принцесо моя  Flutter Flutter Flutter Как да не се разтопиш, баща му кога ще се сети да ми каже така  Crossing Arms Mr. Green

Колкото за градовете и селата, Вальо преди година може би беше объркан, но ние много пътуваме и са научи кое къде е и какво е? А и много ни помогна Енциклопедията за земята на "Фют" Там много хубаво е нарисувана планетата, континента, държавата и града  Peace Вчера за пореден път ми писна от наше "село" и обяснявам на вальо как искам да се махнем от ози град, а той ми казва: знаеш ли къде искам аз да живеем - във Велинград, да имаме къщичка с полянка и басейн с топла вода  Crazy Хич не е глупаво детето, ама как да стане  newsm78

Отивам да видя кой е в албумчето Wink

# 537
  • Мнения: 1 391
Напоследък, в последните ми дни, преди да се роди момченцето ми все си мисля, какво ли е да гледаш момче?!
И като ви чета, за вашите малки палавници, едно ми е непознато такова?!
Досега съм си свикнала с момиченце, тя ми е кротичка, послушничка, весела, игрива, но и разумна, никога не е правила много драстични бели, не е чупила, блъскала, просто разбрано дете. И като знам, че момчетата са много по-палави направо ми настръхва косата, какво ли ме чака?!
Разбира се, вероятно много зависи от темперамента на конкретното човече.  Ще помагате като как се гледат момчета и има ли разлика от момичетата?! Особено тези, които си имат от двата броя вероятно са наясно за какво говоря?! Hug

# 538
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Koлибри, много е отностелно. Имам момченце, не мога да се оплача. Палав е, но е добро и състрадателно дете. Иска да ми помага в повечето случаи. Вярно, че игрите на момчетата са по-буйни. Искат да се борят, бият с пръчки, такива неща. Но съм виждала и много щури девойки. Моят син е цвете пред тях. Всички са деца и искат любов и внимание. Ще помагаме със съвети. bowuu При момчетата има момент със забелване на пишлето. Спорен е въпросът дали трябва да го направи родителя или да остави майката природа да си свърши работата сама.

# 539
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Колибри, наистина е много различно гледането на момче и гледането на момиче. Като започнеш от това, че всеки пол си има своите физиологични специфики (Валка вече е споменала за (не)забелването на пишето) и стигнеш до темперамента (като цяло момчетата са наистина по-буйнички от девойките). Но пак всичко зависи и от индивидуалността. Има супер кротки момченца, както и доста бойни девойки (моята например Crazy). Има и нещо друго - вторите деца наблюдават и копират поведението на първите. Така че щом момиченцето ти е кротко, то вероятно ще предаде това свое спокойствие и на братчето си. При нас за съжаление, е точно обратното. Малкият попива с удоволствие всеки светъл пример от кака си, което обикновено означава двойна доза бели. Mr. Green Не се притеснявай отсега, ще започнеш да усещаш силата умножена по две, чак когато малкото дете стане на година и започне да взема играчките на голямато. Ще помагаме със съвети, разбира се.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт