Отговори
# 60
  • Мнения: 98
Записче и слънчев и успешен ден от мен   bouquet

# 61
  • Мнения: 0
Мерси за пожеланията момичета  Hug ще кача снимки при първа възможност

Бръмби, това клипче ме разсипа от смях  Joy hahaha

# 62
  • Мнения: 219
Добро утрооо!  Hug

SuNnY SkY, мерси за напитките!  Hug
И аз не спах тази нощ като хората. От 3.30 съм оцъклила очи  Shocked ooooh! Много е досадно, но добре че не ходя на работа поне.
С килограмите съм си все още 2+ goodscale и дано така по-малко ги поддържам, че с моята височина, ако наддам много ще съм като топка  Animal Pig . Иначе от нищо не съм се лишила. А и последните месеци нали се качва повече.
Ще излизам пак днес, искам максимално да се възползвам от прекрасното време, че от утре казаха, че пак се разваля  Wear Umbrella
Слънчо, и аз поради твоите съображения не смея нещо да поръчвам от Ларедут. Иначе има сладки работи. Предпочитам да облека, да пипна, иначе не мога. Стар, да се похвалиш като пристигнат! И снимков материал да покажеш!

# 63
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 430
...Аз тайно се надявах, доктора да прави поне ФМ, но уви и това не прави... Crossing Arms Но нищоооо....поне за финала ще е той... Hug
Честно казано, едно от силно позитивните му качества, от моя гл.т., е, че не се е комерсиализирал и не си е направил и той частен кабинет в който да изнася представления (извинете ме за цинизма)... Колко останаха тези д-ри, на пръстите на едната ръка се броят със сигурност...

Все пак, никога на никого не отказва помощ и си признава, че не е печен ехографист. Миналата година, когато при мен възникна проблем, дълго и напоително ме гледа с ултразвука, но накрая не се поколеба да ме насочи към съответните специалисти, с полушеговитите думи, "Ами те си знаят работата, а на мене ми дай да гледам матки..." Laughing Тогава не ми беше до смях, разбира се...

А колкото до финала, финалът при него е перфектен и можеш да си сигурна, че ако няма проблем, ще те насърчи да раждаш нормално.

Харемски, изобщо не се съмнявам, че резултатът от амниото при теб ще е идеален. Сега въпросът е да си намериш увлекателно занимание и да забравиш за 1 седмица. А после да ни зарадваш с хубавите новини.

Роро, ще ти пиша ЛС. Предпочитам името на д-р Х. да не лъсва в темата.

Уф, днес баничките много мазни, беее Sick, добре че бозата е по-редичка. Аз реших да изям няколко, та да се подкрепя, че съм заслабнала... май. Нали вчера заран останах незакусила заради повторението на кръвната проба.

А -- сега ще се обадя, за да разбера дали глюкозата е в норма Whistling. Дано да е, та да не ме подлагат на оня гаден тест за гестационен диабет. Но все си мисля, че щом не се обадиха... Айде, стига съм "мислила"... Naughty

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 10:12 от Мяуче

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ох аз трябва да се свържа лично с този доктор че да му обясня за какво става на въпрос, но май ще е трудно.  Sad

# 65
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 430
Я вижте какво смешно бебе.  smile3532 Много е сладко.
http://www.vbox7.com/play:fc49e441
Joy hahaha Ахахахаха хохохоох,как се клати милото -Добро утро Heart Eyes
Бебето е страхотно! Ще го пусна на Халюшка, за да си припомни доброто старо време преди да проходи. Същата картинка беше и тя, като добавим, че тупаше с ръце по фотьойла или масата.

# 66
  • Мнения: 4 187
Добро утрооо!  Hug

SuNnY SkY, мерси за напитките!  Hug
Стар, да се похвалиш като пристигнат! И снимков материал да покажеш!


Непременно  Flutter! Аз от две години пазарувам в ЛаРедут, не си спомням да не съм улучвала размера, дано и сега да е така  Grinning.


siqna.muk , защо ти  е натоварено ? Всичко наред ли е с малката ?

# 67
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 430
Уф, и аз имам две блузета, купени от редута (само едното е за бременни), ама все не сварвам да платя на мацката и да си ги прибера. Пфуй, ще трябва вече да го сторя, че държа парите й, а и дрешлетата може да не ми станат накрая...

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ами пак ходим по офталмолози и сега като ходим в София трябва да искам разрешение от нашия невролог за упойка на Ирена и евентуално може би ще и правим операция. Но това със сигурност ще го разберем в понеделник и малко съм на тръни сега.

# 69
  • Мнения: 307
Добро утро!
Сиянка дано нещата с малката се наредят по-възможно най-добрия начин! Praynig
Иначе с кг аз съм +4 е вече може и 5 да са Simple Smile но според доктора било нормално,но аз си се притеснявам защото и без това си ги имам в повече.
Другият лекар при който ходя ще излиза за 2 месеца отпуска и каза,че ще ме прати през това време при негов колега и ми стана едно такова...Така съм спокойна като ме преглежда той,а сега ще го няма.Като се върне живот и здраве ще съм в 7 месец,ехе...

# 70
  • Мнения: 239
Добро утро и от мен  Hug

Честито на всички, които имат повод да се радват.
Харемче, страшно много се радвам, че амниото е минало добре. Сега всички заедно с теб чакаме добрите резултати и най-накрая да си отдъхнеш истински и да започнеш да се радваш на бременността си  Peace

Ще чакаме отчети от всички, които днес са на преглед.

Аз от Ларедут съм поръчвала неща само за малката (по-скоро майка ми ги поръчва) Живее в Брюксел и там и пристигат по-бързи нещата. До сега не сме попадали на нещо, което да не ни харесва.Единственото е, че с тези размери е малко нож с две остриета. Понякога сме връщали неща защото са идвали супер малки.

Налика
, чакам мила да ми кажеш как става поръчката през онзи сайт  Rolling Eyes

Аз пък да ви се оплача сутринта като пресичахме са малката НА ЗЕЛЕНО един буквално щеше да ни отнесе. Толкова много се изплаших. Егати ненормалниците има  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Добре, че му бяха добри спирачките. И после идиота само ми махна за извинявай #Cussing out #Cussing out Полудях ви казвам.

Днес съм на ЖК моля стискайте ми палци да не се впускам в дълга словесна борба с тази жена, че хич не ми се иска,

Това е засега от мен момичета.
Целувки и хубав и усмихнат ден ви желая  smile3525

 

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
и дано така по-малко ги поддържам, че с моята височина, ако наддам много ще съм като топка  Animal Pig .
Рали и аз предвиждам ,че при мен ще са така нещата   261uu
vabeni това за пресичането е ужас голям,хем си минала на зелено..... тц тц идиоти големии ейй,все бързат  #Cussing out  Стискаме палци за ЖК-то!
Пред нашия офис също има кръстовище ,но няма светофар и всеки път ми се изправя косата докато пресека   #Crazy

# 72
  • Мнения: 0
Добро утро мами Simple Smile
След като преди малко благополучно се излюпих да ви дам отчет,вчера ходих на ФМ всичко е наред,потвърди се и пола за мома Joy.Не мислех да си правя генетичните,но след дълги размисли реших да си направя,но искам да попитам варненските мами в терапията каде точно се правят и колко струват? Ника браво за хубавия резултат,честито и на младоженците smile3525
Харем убедена съм че всичко ще бъде наред с теб bowuu
Благодаря за млякото с какао на съни,вече си направих и започвам да си го пия beer3

# 73
  • Мнения: 17
Сега ме зарибихте да се тегля. Вече съм +5  Rolling Eyes!

Съни и аз я имам тази книга. Ако искаш, ще ти я дам да я разгледаш по-подробно. Няма много фактология, но и на мене ми действа успокоително, за разлика от щуротиите, които ще срещнеш в нета.

Искате ли да направим Бургаска среща на училището на 9месеца на 30.09. Темата е за отделителната и половата система.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Venivet аз съм ЗА !  newsm10
Може и някоя друга мама от Бургас да се навие.
Даже май бях писала за 1-вата среща на 9 месеца дали има кандидати да дойдат с мен,но нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт