подсъзнанието може всичко 16

  • 96 626
  • 461
  •   1
Отговори
# 210
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
valen_tina  Hug
Отново се убеждавам, че няма нищо случайно. Портмонето ми се зарежда, а мислите ми са значително по - положителни. Вече не мисля за нещо "дали" ще стане, а "когато" стане и ми е по - спокойно. Ще си направя и талисман.

# 211
  • у дома
  • Мнения: 708
Момичета, попаднах на интерактивен начин за изчисляване на числото ГУА - http://oculus.ru/stat28.php

И карта ти изготвят  Peace - Вашият личен осмоъгълник БА-ГУА

А верни ли са изчисленията? Някой пробва ли го вече? На мен на детето ми се получи различно число от това което аз бях сметнала на ръка  newsm78  Embarassed Та се зачудих дали повредата е в моя телевизор  Mr. Green

# 212
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И аз да питам, за иконите в портмонетата - обикновено са малки дървени или тип календарче, формат колкото визитка .... позната каза, че държи там една, за да я пазела от негативната енергия на парите. Така не се ли блокират взаимно всъщност  newsm78  Май мястото на иконите не е там. Ако толкова иска човек да си носи - може би във визитника или калъфчето с лични документи  newsm78
Замислих се, защото въпросът се появява отново и няма отговор. Да поразсъждаваме малко.

# 213
  • Universe
  • Мнения: 1 556

fastuche, На мен ми излезе еднакво число, обаче при мъжа ми има разлика  Thinking
Но......аз не си падам по математическите изчисления много, та... , явно някой по-напреднал трябва да изкаже компетентно мнение  Hug


jd,  Simple Smileиконите ,според мен, неутрализират вредното влияние на парите, защото, ако не могат да се "справят", не би било възможно  да ни предпазват от лоши влияния. Нали , все пак, са за това  newsm78

И още нещо - ако носите огледало в чантата, добре е да бъде с капак, иначе отразява външната негативна енергия и тя се връща към вас  Peace

Замислих се, че това със зарядното подейства  при доста хораPeace Обяснявам си го с това, че всеки го направи на майтап и не вложи големи очаквания - така остави Вселената да си свърши работата, без да да изпраща позивни "Ще стане ли?", "Кога?" - точно както го правят децата в сюжетно-ролевите игри и както пише, че трябва да бъде  Peace Това е урокът ни Hug

# 214
  • Мнения: 730

Замислих се, че това със зарядното подейства  при доста хораPeace Обяснявам си го с това, че всеки го направи на майтап и не вложи големи очаквания - така остави Вселената да си свърши работата, без да да изпраща позивни "Ще стане ли?", "Кога?" - точно както го правят децата в сюжетно-ролевите игри и както пише, че трябва да бъде  Peace Това е урокът ни Hug


И аз си мислех съвсем същото - и си спомних едното от 4 споразумения- Без очаквания. Мисълта ни е творяща, просто е нужно да творим и да се радваме на самия процес, а нещата се получават сами  Simple Smile

# 215
  • Мнения: 159
Много интересна тема, или теми, немога да ги изчета всичките на един дъх но ще опитам  Peace Може ли някой от вас, който има книгата Подсъзнанието може всичко във електронен вариант да ми я прати. Проверих няколко от адресите които сте дали из различните теми но от всичките е махната заради авторски права, а съм във чужбина и няма как да си я купя. Ще ми се да започна да я чета че много съм го закъсала в емоционално и най-вече мисловно отношение и трябва да се спасявам някак си. Много ще съм благодарна и задължена  Hug  благодаря ви много! Хубав ден  newsm51

Едит: Пратиха ми я, благодаря!  newsm18

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 13:35 от Pif_4e

# 216
  • Мнения: 719
Момичета, няма да се уморя да ви повтарям, че ви обичам!  Hug  Hug  Hug
Така спокойна и уютна се чувствам сред вас.  Heart Eyes
Да споделя, че и при мен проработи ритуала със заряднотоFlutter Вчера го направих, а днес във фирмата ни дадоха авансите, които от доста дълго бавят.  Peace
Направо съм изумена, но абсолютно вярвах, че докрая на седмицата ще получа парички, точно навреме преди рождения ден на сина ми.  Heart Eyes

Мишка, успех в начинанието. Но ни навестявай, иначе много ще липсваш.  Hug

За руните исках да ви питам, на новолуние ли е хубаво да се изработят?

Слънчев ден ви желая.   bouquet

# 217
  • Мнения: 258
Здравейте, момичета!!! Добре дошли на новите, при нас е весело Wink Само да отбележа, че при децата, родени след 2000 година се прави корекция, затова не ви съвпадат числата Гуа, калкулатори има разни...
Техниката със зарядното истински ме  hahaha"вдетени" в най-добрия смисъл, трябва по-често да го правя!!!
Лени, благодаря ти, че отново ни напомни Единадесетте забравени закона  bouquet
 Heart Eyes Hug  bouquet

# 218
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 250
Здравейте, момичета. Ако питавнето ми не е на място, извинете ме. Ето защо - в 14 тема потърсих помощ от вас, вие ми я дадохте. Неусетно започнах да се зачитам в постингите ви и се случиха следните неща.
1. О,чудо, започнах от първа тема, изчетох я докрай. Продължих със следващите с необичайно за мен упорство.
2. Започнах да копирам и пействам това, което ме впечатява. Започнах 19 т.м., очите ми сълзяха и гърбът ми се схващаше. Не се отказах.
З. От преумора изтрих с едно кликване 20 страници в специалната папка. Върнах се обратно в темите и ги възстанових. Продължавах да чета.
4. Само от четенето на постингите се премахна тригодишна болка в лакътните ми стави.
5. Ежедневното сутрешно главоболие се превърна в слабо напрежение, дори не вземам аналгин.
6. От събота обаче започнаха търпими, но осезаеми и неспиращи болки в гърба и гърдите под
ребрата. И то само, когато ви чета. Щом стана от стола болката изчезва. Питам се дали не е свързано по някакъв начин с енергията, която се излъчва от темите newsm78 Послужих си с розовата светлина, дори не усетих кога тази болка изчезна. Но пак се появява. newsm78
7. Най-сладкото - усмихвам се повече, не крещя по децата, подбирам по-внимателно приказките си и поведението ми прави мъжа ми по-спокоен и доволен.
8. Принтирах и сложих в папка 85 страни;и от 1 до 11 тема.
9. Прекъсвам четенето, за да ви кажа това. И да ви благодаря за не знам кой път.

# 219
  • Мнения: 1 520
Аз имам малко недобър опит с руни и не мога да кажа дали работят или не.
Защо не открием отделна тема за тях.

Eldivine, кутията ти за ЛС е пълна. Нищо не вмога да ти пратя Sad

# 220
  • Мнения: 249
здравейте момичета Simple Smile
и аз си заредих портмонето  Crazy
Как и кога се изработват руни  или се купват отнякъде?
Да ви споделя преди време исках да си вземем автомат за вода вкъщи , но никак не ми допадаха офертите и случайно един ден минавам през центъра и виждам един мъж да носи автомат за вода и вода и го попитах какви са му условията ,той ми обясни и условията ме устройваха напълно и снощи сложих да си зареждам портмонето  и днес ми се обадиха за автомата и ми го донесоха  , толкова съм щастива.
имах още нещо да пиша , но малкия се събуди , ще продължа после

# 221
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте, момичета Hug
Вчера съвсем случайно попаднах на темата и вече съм в захлас Heart Eyes Нямам много възможност да чета, че малкият не ме оставя на компютъра. Ще се постарая поне за тази тема и някои от линковете, дадени в първия пост.
Току що включих зарядното, ама мисля да го подържа повечко Laughing че нещо напоследък нищо не слагам в него Sad Ама ако ме види мъжът ми, ще ме помисли за ... Crazy
Напоследък доста се нуждая от нещо, което да подобри настроението ми. И не само него...

# 222
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Напоследък доста се нуждая от нещо, което да подобри настроението ми. И не само него...

За всички и специално за nadiad79    bouquet

# 223
# 224
  • Мнения: 554
valen_tina, ако сега навлизаш в духовните практики, мисля, че е добре да изчакаш с руните, но ти си знаеш най-добре... Не се захващайте с много неща едновременно, защото така се обърквате и като резултат остават и всичките незавършени и с познания отгоре-отгоре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт