Жената Лъв - 7-ма част

  • 15 685
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 699
Каменце, къде са тия фигури, в самия Бургас ли? Невероятни са, кой и как ги е правил, знаеш ли нещо? Как са се задържали цяло лято? Ние ходихме преди 2 години до Бургас, бяхме на Сл. бряг и отидохме да видим в Бургас един приятел на мъжа ми, ама тогава не сме разбрали да е имало такъв фестивал, не бих го пропуснала да го видя на живо. Леле затрупах те с въпроси.

# 61
  • Мнения: 3 981
И аз да честитя на Поли за рождения ден на малчото. Да е жив и здрав.

# 62
  • Мнения: 668
Hayasy , намират се в Бургас до Капаните, близо до плажа. Фестивала се провежда за втора година. До колкото знам са от края на месец юни и са правени с някаква смес от пясък и глина за да може да се втвърди и да издържат на неблагоприятни атмосферни условия. Вече са поразрушени обаче тук там. Тук има малко инфо http://www.burgas.bg/bg/info/index/364 , че оспамих темата.  Whistling

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 21:46 от Kamence

# 63
  • Мнения: 2 274
  Поли, да ти е живо и здраво момчето   bouquet! Да расте буден и много щастлив   bouquet!
  Да ти кажа, тортата ти е чудна   chef! Ако е и толкова вкусна колкото изглежда, ммммм! На Боил първите му думи като я видя, бяха: Торта! С бонбони! Мамо, искам торта с бонбони  Mr. Green!
  Мацки, в депресийка съм! Страшно ми е тъпо, криво, идва ми да се метна от някъде  Confused! МъжО отказва цигарите, аз се опитвам да му вляза в положението, но на моменти е нетърпимо и страшно ми докривява. На всичко отгоре дребния пак се разсополиви  Tired. А е толкова лигав и пак го хвана "НЕ" фазата, че искам да го пращам на градина  Rolling Eyes.
  Айде, развалих празничния ден  Tired! До след няколко дни като ми мине.

# 64
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug,

Кафенце  Heart Eyes?


Лек ден!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Добро утро!

Първо, честит празник на Поли със закъснение, да е жив и здрав малкия рожденик, щастливо детство и много усмивки!

Каменце, сериозно ли стоят фигурите още? Ние разбрахме, че ги има, чак като се върнахме от морето. Мъжът ми беше по работа скоро в Бургас и искаше да ги види, но аз бях абсолютно убедена, че вече ги няма  Mr. Green. Сега ако му кажа, че още са си там...

И моето дете е сополиво - отново. Надявам се да се разминем само с хрема. И дано не я върнат от градина, че не знам кой ще я гледа.

# 66
  • Мнения: 668

Каменце, сериозно ли стоят фигурите още? Ние разбрахме, че ги има, чак като се върнахме от морето. Мъжът ми беше по работа скоро в Бургас и искаше да ги види, но аз бях абсолютно убедена, че вече ги няма  Mr. Green. Сега ако му кажа, че още са си там...

Стоят, стоят, не му казвай, че Joy Joy Joy
Дариии, благодаря за кафенцето.  bouquet
Теса, аз сополките ги моря със сребърна вода

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Аа, как ще му кажа, няма. Ще си трая  smile3505.
Аз си имам един номер, като направя някоя магария, много ме сърби да си я призная, но го правя след време, когато вече последствията нямат значение   newsm56

# 68
  • Мнения: 668
Аа, как ще му кажа, няма. Ще си трая  smile3505.
Аз си имам един номер, като направя някоя магария, много ме сърби да си я призная, но го правя след време, когато вече последствията нямат значение   newsm56

И аз тъй  smile3521

# 69
  • Мнения: 699
Добро утро!

Дари, мерси за кафенцето.

Това с един почивен ден само си е голяма гадост. Нищо не можах да свърша, а съм и уморена. Предния път си бях в отпуска, а сега що се прецаках така незнам. Имам толкова работа из къщи, а все нямам време. Зарязвам я заради дребосъчето. Но май ще взема малко отпуска пак та белким докато е с детегледачката аз свърша нещо из къщи.

# 70
  • Мнения: 9 776
Здравейте, дружки Hug!
Искам да благодаря на всички за страхотните пожелания за моето малко мъжленце smile3525! Надявам се да се сбъднат!
Kamence, тортата е много лесна в действителност и ако имаш намерение да си правиш сама, ще ти я разкажа Laughing най-подробно, макар че веднъж вече бях писала тук за нея. Иначе до Бургас имам път...., ама на лято може би Laughing. Hug
Рени, тортата наистина беше, подчертавам беше много вкусна. Бях накупувала какви ли не украшения за отгоре, без да знам точно как ще я крася. Ама бонбонките свършиха чудесна работа. Много весело настроение придадоха Laughing. Твоето детенце разбира от тези неща Hug.

# 71
  • Мнения: 3 981
Къде се губите иначе?

# 72
  • Мнения: 9 776
Аз реанимирам, докато малкия спи. Форумствам Laughing. Иначе времето е превъзходно и искам да излизам по разходки, ама нямам компания Confused. Но ще изляза все пак.

Ей ви по едно парче торта, да си подсладите за следобед Laughing:



Стефи, кво си прайш ти?

# 73
  • София
  • Мнения: 6 210
Поли, чак сега разгледах тортата - поздравления, страхотна е станала! Аз съм сложила да готвя боб, че моето дете като го питаш какво иска за ядене, отговора е или боб, или леща  ooooh!!

# 74
  • Мнения: 9 776
Благодаря ти, Вени Hug!
И аз имам боб от събота, ама ме съмнява, че ще го изхвърля накрая Rolling Eyes. Много мразя да хвърлям храна. Добре, че имаме кучета, ама все пак. Надявам се с останалите от вчера месалаци да го поотикам малко, ама да видим Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт