Жената Лъв - 7-ма част

  • 15 735
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 156
Kamence, тортата е много лесна в действителност и ако имаш намерение да си правиш сама, ще ти я разкажа Laughing най-подробно, макар че веднъж вече бях писала тук за нея.
Eeeeeee, разкажи и на мен дееееее Laughing
До сега бръмчах из къщи... ей тъй "почивайки" си Whistling
Рени, я да се стягаш, чееееее... не знам дали ме разбираш box Поне си ми близо, Ша дОда да те Ошамаря! Naughty
Стефче, много си мълчалива! Как си? Оправяш ли се ? Да дойда и теб да те ошамаря? Или ще изчакам сама да дойдеш? Laughing Hug

# 76
  • Мнения: 4 008
Стефче, много си мълчалива! Как си? Оправяш ли се ? Да дойда и теб да те ошамаря? Или ще изчакам сама да дойдеш? Laughing Hug

Аз ш'додам, бре. Пооправих се още от вчера. Не смея много да пиша, че преинсталираните ни служебни компютри представям си с какво са снабдени. Не, че има нещо нередно когато нямаш работа, но... абе за всеки случай повечко чета, по-малко пиша.

Инак какво да кажа? Сякаш е малко скучно. Но поне съм спокойна вече. Много е важно спокойствието.
Другата седмица ако не се случват непредвидени неща излизам в отпусчица малко за една седмица и ще дода по вашите земи, Тедико. Искам мойто да дойде с мен, но за сега не ми е дал категоричен отговор.

Уф да се оплача... много тъпо постъпи моят като напусна. Сега стои в нас, чуствам го, че се депресира, но не знам с какво да му помогна. И става един такъв отпуснат, ленив. А обяви няма и той е от хората, дето не си дават сметка колко сe e свил пазарът на труда... и си стои ли стои. Току намира кусури на и без това редките читави обяви. А е без образование  ooooh!

# 77
  • Мнения: 9 776
Стефи, усетих аз, че нещо нямаш настроение. И как да имаш. Представям си колко ви е тегаво в къщи. Аз обаче все си мисля, че мъжете трябва да са силният пол. Не бих искала в моето семейство аз да съм по-....., не знам какво по-, ама искам мъжа да ме гледа, а не аз него. Каква зодия беше твоя човек, че не си спомням? Може би характера му не е такъв да търси, да пита, да намира...Може би иска някой просто ей така да му се обади за работа, знам ли. А вие отдавна ли бяхте заедно? Прощавай, ако влизам в твърде личните ви неща. И не ми отговаряй, ако не искаш. Просто си мисля, че моят мъж без работа не би стоял и да чака аз да работя само. Виж, на обратното бих се съгласила Laughing. Стефи, дано не съм те засегнала, приятелко Hug. Може би просто преживявате лош период и всичко скоро ще отмине Peace.
Теди, ще ти пиша на лични.

# 78
  • Мнения: 2 274
  Шшшшшшшшшш. Теди, да разкажеш тортата в подробности после Wink!
  Малииииииии, а моя мъж от кога си мечтае аз да имам някаква добре заплатена работа като неговата, та той да си седи у дома с децата, пък аз да ги издържам  Joy! Чудно ми е ако стане така, колко ли ще издържи  Joy?

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
benighted,   Wink
И моят има същите мечти... Mr. Green Все едно той го е казал.  Laughing

# 80
  • Мнения: 4 008
Полин, ами от 5-6 години сме. Е, не е много, но не е и малко. Зодия стрелец - те не са дейни май много. Те са малко винаги с някакви леко снобски мании. Някога много отдавна съм имала гадже стрелец - пфууу... всички са така. Моят не прави изключение - не е от хората дето ще се врат насам-натам, ще търсят нужните познанства и контакти, за да започнат някаква работа. Ами нека си постои в къщи - да види хубаво ли е. Той не иска да давам аз от моята заплата. Под достойнството му е. Но пък се обляга хууубаво на мама и тати.

Просто е умърлушен и малко се предава и на мен. Не толкова че тегаво. Може би като се разходя до С-я другата седмица ще се разсея малко.

И аз винаги съм харесвала дейните мъже, но... животът е сурЪв и кърЪв. Това нящо дето всеки си намирал половинката... може и да е верно, а може някой път половинката да е с дефекти. Само че тепърва рекламации не ми се правят.  Laughing

# 81
  • Мнения: 668
Оф, и аз карам моя мъж да си намери работа като директор, че хич не ми се ходи на работа, ама според него няма да издържа дълго така  hahaha щяло да ми доскучее.

# 82
  • Мнения: 9 776
Най-близката ми приятелка е стрелец и да ти кажа, има нещо вярно за снобизма. Ама пък е супер деен човек, сигурно щото е жена Thinking. Както и да е. Вярвам, че ще намерите изход заедно Peace. Щом се обичат младите, и се разбират, живота може да е песен. Това за родителите, ако не те дразни, значи не ви е проблем Laughing.
Рени, да ти пиша ли на лични Laughing?

# 83
  • Мнения: 2 274
  Поли, ако си писала на Теди и сега ти стои в "изпратени" тогава го копни и ми го прати  Peace! Ако не- не се занимавай! Аз ще я хвана Теди, ще ми мине пак пред блока тя  Twisted Evil!

# 84
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Въй, за 3 или 4 път започвам да пиша и чак сега сколасах  Crazy!

Стефи, това при мъжо ти не е от зодията шъ знаеш  Peace! Имам познат Стрелец  ooooh!! Няма такава фурия и мушитрънка  Peace! По-скоро май е черта на всички мъже. Някак си под достойнството им е да си търсят работа  Thinking! Особенно ако претенциите им не са подплатени с мноооого опит и всичко, което следва и не отговарят на 200% на всички изсиквания! Това са си мой наблюдения, де  Naughty!

Я да ви питам нещо  Wink! В нашата къща всички пари са общи. На мъжо се дават на ръка и се прибират в къщи, като всеки си взема когато му трябва. Като свършат идва моята заплата, която е на карта, на пак е същото. За да го улесня даже съм му дала втората карта, за да има винаги пари под ръка  Blush! Вие така ли правите? А,  моята заплата не отстъпва на неговата (да не кажа, че е по-голяма ).

Лека нощ! Мойте мъже спят от мноооого време, а аз готвя боб и след малко си лягам  Tired!


# 85
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро! Станахте ли вече? Хайде на кафето  Sunglasses


# 86
  • Мнения: 71
Добро утро момичета Hug Вени*** супер кафенце!

Сори, че се вяскам рядко, но както Стеф спомена... налага се повече да чета и по-малко да пиша, че... Confused

Сватбата мина много добре. След малко ще ви пусна и някоя снимчица  Mr. Green

Поли, да ти е жив и здрав вече порастналия малък мъж ( Embarassed сори, че с такова закъснение)

Ще трябва да махна котето... Снощи малката голям рев... не за друго - излезе и 1 ...то не е и точно пъпка Sad На времето и аз бях така заради 1 котка, с която играх.... Сори ама дЯтето ми е по-важно от котака  Naughty Иначе дребосъка е супер - игрив, дяволит... Обачеееее...
Сега отвам да ви пусна снимките и почвам работа, че шА мА подгони службата  Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 2 274
Джес, най-вероятно котето има гадини по козината и трябва да се обезпаразити. Имам предвид някакъв вид акари, който причинява появата на екземи при хората. Котето го заведи на ветеринар, а на щерката и вземи антимикотичен спирт и някакъв крем беше. Абе заведи я и нея на лекар  Peace! Лекува се това и при двамата, но трябва упорство голямо. Аз също съм имала, щото и аз от малка котки гледам. Последния гоо направихме селянин  Mr. Green преди 5 години, щото си купихме нови мебели - кожени, а той рещи че са суперр за ноктите  Twisted Evil!
  Бягам, мацки, че големият син е пострадал по физическо и има рана на главата. Училищната сестра каза, че е добре, но ми каза да отида да го взема. Надявам се наистина да е добре  Praynig!

# 88
  • Мнения: 699
Добро утро!
Вени, супер кафенце, надуших го веднага.

Дари при нас пък разходите са разпределени, мъжа ми плаща кредита, аз детегледачката. Останалото е, който има пари плаща. Нензам как стана така, но не си делим парите на твои мои, но пък са разпределени така, че уж да ни стигат до следващите заплати.
Стефи, аз си отглеждах така едно мамино синче 8 г. пфуууууууу добре, че се махнах от там.  Ама сега се чудя как съм издържала там толкова време. Та сега виждам все едно себе си. Не ми се сърди, но бих те посъветвала да се оглеждаш и да не се примиряваш с положението, няма нищо лошо в една промяна. Аз сега осъзнавам, че съм благодарна на съдбата, че ме срещна с моя мъж, който е самостоятелен и много ми помага и се грижи за мен и детето. Свекърва ми е добра, но е и далече. Живеем сами, но го искахме и 2 мата, а предишния беше така обработен да си седи до маминка, че не смееше да мръдне до 00 ако не й се е обадил.

Уф пак се разприказвах, прекъснаха ме 100 пъти и забравих останалото, но такамай по-добре.

Желая ви прекрасен ден.

# 89
  • Мнения: 4 008
СтанАхме. Одавна. Хубава чашка кафе, Вени, да.

Дарии, може и да си права за зодия "мъж", има нещо май.
Заплатата ми на мен никога не ми е пипана. Но може би защото родителите му поемат по-голяма част от плащанията. Моите пари той не ги пипа.

Полин, ами дразни ме, че всичко поемат родителите на моя, защото го разлигавят. Но с течение на времето свикнах и си наложих вместо да се опитвам да се преборя с манталитета им да го дондуркат, да се възползвам и аз на маx. Като не можеш да промениш нещо, по-добре да го приемеш. Всички мислят, че аз съм искала така нещата и мародерствам над хорицата. Никой не ми вярва, че не съм го търсила аз това положение. Прост пример: миналата година го навивах 1 месец да си купим климатик на изплащане. ТамАн го навих и техните се намесиха: "Не, ние ще ви купим". Шааат! и на другия ден два климатика в нас. Когато някой път сметките нарастнат неимоверно майка му подмята за моята заплата. Нямам против, но да не е само от моята, за да има синчето спокойствие да си харчи собствената. Гледа в моята паничка, щото съм чужда. Ааа, не. Няма да ú дам. Или и той дава както си му е редът, или аз стотинка не давам. Naughty
Другият номер е да му вземе ужким и на него пари за нещо пък после си му ги дава.
И ептен друг номер е... топло е яденето... маминка започва да бърка ритмично в чинията му, за да го охлади по-бързо.

Абе свят широк, хора разни.

Hayasy, имала си време и подходящата възраст може би, з ада се махнеш, да смениш. Аз... нямам.

Общи условия

Активация на акаунт