Новите ви книги - 4 част

  • 51 009
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Сдобих се с джобни издания на Закон за задълженията и договорите и Данъчно-осигурителен процесуален кодекс  Laughing

# 151
  • Мнения: 2 556
Последно си взех Сърцеразбивачки на Джой Филдинг (така или иначе си купувам всички нейни книги, които излязат) и Съпругът на Дийн Кунц. Сърцеразбивачките ги прочетох, по-криминална е от повечето други книги на авторката, а  Съпругът ще го почвам сега.

# 152
  • Мнения: 972
"Принцесата от калта" на Александър Томов.
Хареса ми! Peace

# 153
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


Много добро оформление, да видим как са продължили приключенията на героите  Laughing

# 154
  • Мнения: 972


Много добро оформление, да видим как са продължили приключенията на героите  Laughing

Преди малко видях по новините и си мислех ,че утре трябва да я потърся в книжарниците...
И аз съм фенка... Wink

# 155
  • София
  • Мнения: 25
Хайде запис и от мен  Peace
Много се радвам, че има такава тема, в която да се споделя опит с книгите  Simple Smile

Веднага да кажа, че последната книга, която си купих е "Хиляда сияйни слънца" на  Халед Хосейни Още не съм я прочела, но както виждам и тук, пък и преди това съм чувала, книгата е хубава. На същия автор съм чела "Ловецът на хварчила" и беше изключителна!!!

Искам да попитам какви са впечатленията Ви (ако имате такива) от тези две книги:
"С дъх на кафе" от Антъни Капела и "Вкусът на мечтите" на  Сара Адисън Алън

 

# 156
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Bella 19   чела съм и двете книги.

В темата доста обсъждахме "С дъх на кафе" като повечето отзиви бяха негативни, но на мен ми хареса. Ако си любител на кафето ще научиш доста тънкости по неговото съхрнаяване и приготвяне, като също така книгата съдържа интересни факти за зараждането на движението на суфражетките.

"Вкусът на мечтите" е леко четиво, приятно написано, не бих го нарекла женски роман, защото няма нищо общо с чик лита.

# 157
  • Мнения: 4 916
Аз преди няколко дена си купих книгата "Нефертити"
 http://www.books.bg/books/31/127935.html
Още не съм почнала да я чета. Някой случайно да я е чел вече и да даде коментарче дали си заслужава  Thinking Да знам дали да я започвам изобщо  Laughing

За мен това беше изключително скучно и безполезно четиво, а това е нещо, което рядко пиша за книга. Онзи ден, след като видях поста ти, пак я зачетох с убежданието, че никога не съм я виждала, даже се учудих какво прави в библиотеката. Смятай колко спомени е оставила у мен.

# 158
  • Мнения: 429
В момента чета "Фараон"
 http://www.bard.bg/catalogue/?al=%D0%A4&BookID=654 , доста добре написана и увлекателна книга. 
Преди нея четох "Папесата"  на един дъх - много вълнуваща история.

# 159
  • Мнения: 126
Аз преди няколко дена си купих книгата "Нефертити"
 http://www.books.bg/books/31/127935.html
Още не съм почнала да я чета. Някой случайно да я е чел вече и да даде коментарче дали си заслужава  Thinking Да знам дали да я започвам изобщо  Laughing

За мен това беше изключително скучно и безполезно четиво, а това е нещо, което рядко пиша за книга. Онзи ден, след като видях поста ти, пак я зачетох с убежданието, че никога не съм я виждала, даже се учудих какво прави в библиотеката. Смятай колко спомени е оставила у мен.
  Tired Егати, аз пък си помислих че съм си взела нещо много добро  Confused
Още не съм я започнала, но тази вечер ще разгърна няколко странички.

# 160
  • София
  • Мнения: 25
Лу благодаря за отговора  Hug

Към края на месеца мисля да посетя някоя книжарница пък ще видим какво ще избера.

Имам един въпрос (много се извинявам ако ви се стори глупав  Blush Blush) ...момичетата от София от коя библиотека си вземате книги? Тук прочетох, че си вземате книги от библиотека, а аз си купувам всяка книга която искам да прочета  Embarassed Единствените книги, които съм си вземала са от кварталното читалище, което  е с доста "беден арсенал" и то от стари книги Sad

# 161
  • Мнения: 4 916
...момичетата от София от коя библиотека си вземате книги? Тук прочетох, че си вземате книги от библиотека, а аз си купувам всяка книга която искам да прочета  Embarassed Единствените книги, които съм си вземала са от кварталното читалище, което  е с доста "беден арсенал" и то от стари книги Sad

В читалище "Изток" на Плиска има библиотека, но не съм ходила там. Доколкото чувам книгите са предимно романи тип "Бард" и пр.

# 162
  • Мнения: 296
Преди години си вземах от градската библиотека на пл.Славейков. Мисля, че още работи Simple Smile

# 163
  • Мнения: 15
Последната ми книга е "Дракула" на Брам Стокър. HugРадост голяма! Peace

# 164
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тери Пратчет - Пощоряване.

Не особено добър превод, от който се губи магията на Пратчет.

Общи условия

Активация на акаунт