Новите ви книги - 4 част

  • 50 923
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Василиса и аз се нареждам за отзиви за Павич.

Последно от него ми хареса "Стъкления охлюв", но това беше доста отдавна  Laughing

# 181
  • Мнения: 5 370
"Мъжете, които...." почва да става все по-интригуваща и въпросителна.
Филмът ще го изтегля, но ще си забраня да го гледам. Naughty

# 182
  • Мнения: 287
Последно четох  Мъжете си падат по кучки  - Шери Аргов  Peace В книгата има много истини

# 183
  • Мнения: 1 210
"Пейзаж, рисуван с чай" ми обезличи Павич. Нищо ново под слънцето, че и нищо завладяващо.

Четох, четох...и "Милениум или мъжете..." четох, и "Английският съсед", и още един куп, ама не ги пиша, щото сте ги коментирали, та да не се повтарям.
Сега съм подхванала "Глас от бездната" на Уайлд, ама нещо тази мъжка любов ми куцука. И не, че не е Уайлд, и не, че не пише пленително. Или може би затвора му действа мрачно и подтискащо на писмата, или на мен предразсъдъка  Embarassed
Паралелно поглеждам продължението на "Мечо пух" http://www.egmontbulgaria.com/books/zavrashtane_v_goliamata_gora.htm (обичам го този Пух и Ийори  Laughing) и един пътеводител на Венеция, който идва като след дъжд качулка, тъй като преди три дни се върнах от там. Ама поне да знам какво съм видяла и снимала като луда  hahaha Joy Шегувам се. Оставих си сърцето там и сега си търся поводи да си го върна...
 

# 184
# 185
  • София
  • Мнения: 25
Лу чакам отзивите ти за книгата Simple Smile Много се колебая дали си заслужава, но все пак впечатленията ми са само от резюмето  Thinking

# 186
  • Мнения: 58
Здравейте GrinningЕдна приятелка ми даде 13 рози на Никол Данева. Книгата е за нашумялата тема за Мария Магдалена.Чудя се дали я почвам или да се отдам на Дракула на Брам Стокър.Та някакви отзиви за розите? Hug

# 187
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу чакам отзивите ти за книгата Simple Smile Много се колебая дали си заслужава, но все пак впечатленията ми са само от резюмето  Thinking


С удоволствие ще дам отзиви, но тепърва ще я чета, а тя е една тухла..  Laughing

вълшебница я кажи как ти се струва продължението на Мечо Пух? На мен никак не ми харесва, изобщо не се доближава до стила на оригиналната книга.

# 188
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ох, аз съм павичоманка и най-вероятно и последната ще ме възхити. "Другото тяло" много ми хареса, но "Хазарски речник" си остава най-любимата ми книга.
Сега пак съм си подредила спретанато кубче до леглото, пък да видим кога ще го чета.
Втора книга на Майкъл Кънингам започвам:

# 189
  • Мнения: 2 617

Здравей,
Книги от този автор има на този сайт.Доставката до България е безплатна.
http://www.bookdepository.co.uk/
Препоръчан е от една съфорумка,която поръчва от него,така че предполагам,че е надежден.
Надявам се ,че ще тио свърши работа.

Извинявай, доставката само на книги на английски език ли е?
Не съм сигурна.но досега поне на друг език не съм видяла,но не съм и търсила. Hug

Благодаря!  Peace

# 190
  • Мнения: 763
Ех, че хубаво да си сред себеподобни!!! Скачам в темата с голям кеф!
Новите ми книги са : Мастиленият лабиринт на Людмила филипова и Джонатан Сафра Фоер - Ужасно силно и адски близко. И двете ги препоръчвам горещо. Като последната е най-доброто нещо, което съм чела напоследък. Един приятел ми я препоръча. Купих си я и след 20 страница бях готова да го застрелям. Изобщо не схващах къде се намирам, какво чета и най-вече защо го чета.  И тъй като вече си я бях купила,  търпеливо продължих да се трудя и ей, богу не съжалявам! Много е добра! В личния ми топ 20 е! Peace

# 191
  • Мнения: 395
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432560.0
момичета извинявам се, че така нахлувам в темата ви, но ако имате излишни книжки, ето къде ще ги оценят подобаващо

# 192
  • Мнения: 737
Кандис Бушнел " Булевардът на тузарите" - прочетох я, едвам, едвам с голям зор. Нещо не ми хареса , стила на писане..................
Сега чета пак на Софи Кансела "Беки Б. очаква бебе" лека и приятна.
Някой чел ли е "Не пипай тази книга"? От извесно време я дебна в библиотеката , ама не мога да я докопам Mr. Green Даже незнам какъв стил е, но чувам , че е мн "модерна" сега.

# 193
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
хрисея аз от вчера я зачетох мъжете си падат по кучки страхотна е
препоръчвам я горещо снощи много ми се спеше но не ми се оставяше още малко още малко и откарах до 2 часа

# 194
  • Мнения: 1
Днес бях първа, в книжарницата донесоха нова книга и аз веднага я грабнах
"Естер-една еврейка в османския двор" на някаква турска авторка , след този бум със сериалите реших да видя как е...Това което прочетох на корицата ме грабна , да видим по нататък
Ще споделя отзиви...

Общи условия

Активация на акаунт