ЮНСКИ бебета- тема № 92

  • 20 494
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 107
Петя,аз рядко пиша, но много често чета.
Твойте постове са не само интересни, но и доста полезни.Не виждам смисъл да се връзваш на един човек.
Невъзможно е всички да те харесват.Няма такива хора.......хора всякакви, мнения много. Naughty

# 706
  • Мнения: 61
 Анито и Миме ,трогната съм от вниманието към моето гардже  Embarassed
   Наистина моята Йоана съм я "обещала" отдавна  за Преслав на Анито.
   Миме,не се сърди мила,тук има прекалено много мадами за твоя сладур   Heart Eyes
  
 Ето я моята мацка,"хваната в крачка":



  Бяхме на СПА-почивка с още 5 бебета на възраст между 2 и 6 месеца .Незабравимо изживяване  newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32
    Като по поръчка,с най-добрите ми приятелки от студентските години родихме по едно и също време и сега си устройваме бебешки срещи  Laughing

# 707
  • Мнения: 57
Лили, качваш снимката някъде, вземаш линк, при постинга има бутонче с картинка, първото долу в ляво, цъкаш него, пейст на линка и си готова.


Че те се фръцнаха още преди това, я прочетете страничките преди злокобния пост на дафодил  Laughing
Сигурна съм, че всенародната любов ще ги върне.

Moni, моите мотиви да чета и пиша тук са си лични. Може да подготвям дипломна за стадния инстинкт и конформизма във виртуалните общества, примерно.

Може пък да имаш бебе и да ти е интересно как се движат наборите. Пък и като настинеш, все някой ще те посъветва как се пие Фервекс.

daffodil, стига си пускала фишеци. Хептен ще ми спре кърмата от стрес!

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 16:17 от gmarinova

# 708
  • Мнения: 5 138
Хм - ще видим Алекс на Аморчето чий зет ще стане Wink

# 709
  • Мнения: 25
snowwhite браво, радвам се че стефчо е толкова активен...
/не разбрах за града, а консултант по какво?/

за спането определено слагам коко по гръб да спи, Гъди ме шашна сега с това сплескване на черепа???!!!  Shocked
ivi_81 може да е намаляло количеството или пък детето в момента да е с по-голям апетит. моето мнение е че трябва да му даваш когато си иска човека. нали уж така се усилвала лактацията...по-притеснително е ако не наддава, както някой майчета се оплакаха; 200-300 грама наистина са малко... Sad дано се оправят нещата

калоян е силно заинтересован от една книжка - от тези гумените  Laughing така



Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 16:40 от sharky81

# 710
  • София
  • Мнения: 29
Ако някой си търси все още свободен ерген.... Two Hearts
http://www.facebook.com/photo.php?pid=378325&l=0f5dd7b1b9&id=1186093011
http://www.facebook.com/photo.php?pid=403344&l=3bb8d8db0a&id=1186093011  loveuuu 

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 16:41 от lsb

# 711
  • Мнения: 1 475

Че те се фръцнаха още преди това, я прочетете страничките преди злокобния пост на дафодил  Laughing
Сигурна съм, че всенародната любов ще ги върне.




не само ще оттблъсне , но и още доста от редовните ще спрат да пишат и никаква всенародна любов няма да ги върне Simple Smile

и вината не е твоя наистина има други хора, които всяват смут, ти просто винаги се появяваш в "подходящия момент"...................................................................................................

Съжалявам, че от мен пак тръгна всичко, аз просто споделих не исках да става така, нищо  и никой конкретно не визирах-, след  трети мой пост в който споделям нещо за себе си, без да намесвам трети лица се намират хора които да обърнат моето споделяне в "драма"/нещо,като предаванията на Иван и Андрей се получава/, като не визират мен конкретно/т.е никъде не съм замесена, знам, че не е насочено към мен, но се намират двама,които започват да си мислят, че е насочено към тях/ , а се започват споровете за  и против - ами кой както иска така да го прави аз съвети почнах да избягвам да давам, защото се получават тези неща, но ето ,че и само от нещо споделено- пак става същото-  няма да пиша повече тук, за да има спокойствие- форума е много голям, все ще има къде да пиша!! Hug

И моля  не  коментирате поста ми!!! Peace






Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 16:42 от somebody

# 712
  • Мнения: 136
somebody, тук пък ти изобщо нямаш вина, аз лично не смятам, че всичко е тръгнало от твоя пост.

Ей, момичета или по-скоро жени, в момента се държим като малки деца. Дайте наистина да се държим като възрастни, стига вече с тези цупни, нападки, обиди и т.н.  newsm50   защо такова нещо никога не се получава при мъжете, а само при жените  Whaasup Май винаги се стига до такива ситуации, когато са събрани на едно място само представителки на нежния пол, а в момента от нас зависи да го променим.

Шарки, не се връзвай на поста ми за черепа. На мен свекърва ми ми подхвърли днес това нещо, но не съм се притеснила особено  Laughing

lsb, ако Боян беше Боянка, веднага щяхме да се сватосаме  Wink

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 17:19 от Gydelichkova

# 713
  • Мнения: 639
Хм - ще видим Алекс на Аморчето чий зет ще стане Wink
Има време, ще видим, знам какво намекваш!  Wink Андреа на Somebody си ни е първата любов, а тя ръжда не хваща, нали, сватя? А и аз кака Андреа на Анито също много си харесвам! Laughing
Днес има кой да разнася Алекс (брат ми) и веднага си личи - имам време да пописвам малко.  Wink

Петя и Франческа, за мен лично сте сред най-интересните и полезни за четене в тази тема. Нито мисля, че сте се "фръцнали", нито, че сте налагали непоискано мнение, много адекватно дори си реагирате! Няма да "адвокатствам", просто защото няма нужда - уважавам ви много като сродни души и ви обичам виртуално заради това, което сте разкрили пред нас и заради помощта, която съм получила от вас; много харесвам дечицата ви и наистина ще ми липсват постовете ви, ако спрете да пишете. НО - има и ЛС, там винаги мога да ви пиша, ако се отдръпнете за малко от тук, нали така?  Peace

За АД и ваксинирането се зароди малък спор заради мен. Умишлено не писах по този въпрос няколко дни, за да потърся мнение и на трети лекар. Консултирах се със специалист от Пловдивската клиника. Беше много любезен човекът, отговори ми на всички въпроси, които му зададох и каза, че няма причина да се отлага ваксината. В четвъртък ще ходим за третия Пентаксим, дано няма проблеми, че малко или много го мисля и се притеснявам.

Ayas, Hug! Телефонът ми е във вестителското албумче.  Wink
За времето - без коментар. Не изведох Алекс, че вятърът е много силен. Тук днес и духа, и валя, и слънце пече - щура работа, и 2 саксии намерих съборени на терасата - скоро ще трябва да ги прибирам ...

Somebody, а - оки, сега видях последния ред - добре, няма да коментирам!  Peace

# 714
  • София
  • Мнения: 2 132
  Момичета успокойте се... И в темата бурно като навън...Аз съм простряла три калъвки за възглавници на терасата и ги гледаме с Мони-забавляват я  Mr. Green
 На мен една приятелка ми направи забележка, че и в количката трябвало да слагам Мони на една страна и да сменям страните. То и за тован има две напълно противоположни мнения, както за захранването и за други бебешки работи.
Аморе, аз май казвах вече, но и нашият педиатър каза, че обривите не са причина за отлагане на ваксината, но пък предната педиатърка отлагаше ваксината заради тях. Във всеки случай мисля, че е хубаво детето да няма обострени обриви по време на ваксинацията. На нас Пентаксина (един сме сложили до сега) не ни се отрази на кожата по никакъв начин. На Мони когато и бяха най-обострени обривите и бяха изписали калциев глюконат като противоалергично средство. Чела съм, че на някои педиатрите го изписват малко преди и след ваксина. Мони пиеше такъв сироп точно преди ваксината по други причини, но мисля да попитам педиатъра дали не е дорбе да и дам преди следващата ваксина. Някои го отричат...

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 17:10 от Geraldine

# 715
  • Мнения: 167
Здравейте момичета.
На този ден преди 1 година аз разбрах че ще ставам мама и то не на едно а на 2 бебета Shocked-Е НЯМА ТАКОВА ЩЕСТИЕ smile3521 #Shocked newsm44 newsm68
И точно след една година в ръцете си държа мойте 2 съкровища които вече са на 6 месеца.
Новото при нас е че вече ядем доста неща,които общо взето аз реших малко да прибързам-става въпрос за киселото мляко.Посъветвах се разбирасе с педито и тя каза да давам ако няма проблеми с децата.Сега си хапват и фризолак и кисело мляко и кашички и плодови пюренца,нооооооооооооооо пустите зеленчукови пюрета не ги искаме и толкоз.Пробвах и с купени и с домшно приготвени и не искат.Дайте съвет?
Вече сме над 7 килограма,което за нас е направо супер ,предвид началните 1700 и 2000 кг.
Другото ново около  е че Марси вече се обръща сама за разлика от брат си,който сега прави опити.Аз мисля че кинезитерапията която правихме около 3 седмици помогна на Марси да надмине брат си ,койти според доки беше по добрия и по-добре развития.Няма значение кое какво е било-сега ще чакаме и бате да се обърне Grinning
Благодаря ви момичета че ви има-рядко успявам да ви чета но пък с голямо удоволствие

# 716
  • Мнения: 57
Сафира, радвам се, че се появи Simple Smile  Hug Скоро гледах албумчето и направо да не повярваш какви мишлета излизат и какви пухчета стават Simple Smile Нацелувай ги от мен.

Все забравям да кажа колко много харесвам албумчето ни с големите слънца. Направо разкошни деца имаме (аз нямам голямо, де). Супер са всички! Имало и актуални снимки, то ако не се реех безцелно, нямаше да разбера. Идете и ги вижте  Laughing

# 717
  • Мнения: 85
  love001  Здравейте момичета! От доста дни не съм влизала във форума и сега откривам, че тези дни нещата са били напрегнати!
Аз отдавна съм решила, че например аз не мога да бъда приятна на всички, нито пък че всички могат да бъдат приятни на мен! НО това не означава, че не може да си говорим, обсъждаме, пък дори и да ме съветват - в края на краищата аз последна ще реша кои съвети да приема и кои не - просто защото всеки мисли по различен начин!!! Wink
То що се отнася до сравняването с децата - имам две и без да искам ги сравнявам, макар да знам, че са различни! А що се отнася до хваленето на една майка какво е постигнали детето й - няма по-естествено нещо от това - тя иска да го сподели с целия свят - нали знаете приказката за "моето гардже е най хубаво"! newsm51 Така че по-спокойно - сега с малкия ни бебчо минахме през толкова проблеми, че си мисля, че най-важното е да сме здрави - пък другото да го отминаваме!
Аз да кажа в събота бях на държавен изпит - и познайте - два въпроса не бях научила /най-гадните с математически модели/ и единия от тях се падна  smile3511 въпреки, че всички остатали ги бях научила, ама айде по- нататък няма да остане невзет този изпит!!!

# 718
  • Мнения: 85
За спането на Марти - гледам, че и другите майчетаса писали - спи по гръб и сам си върти главата накъдето иска - нашата главичка пак е по издута отзад - казаха, че докато бел в болницата все е спал само на дясно или на ляво и затова е така - надявам се да се оправи по нататък, но това да е - другите неща да са наред - здравето най - отпред!  smile3521

# 719
  • Мнения: 5 138
И такааа реших да напиша размислите си че ме човъркат, пък ми натрийте носа после.

Щом обидихме така Франчи и Петя, а след тях и Съмбоди тук ще настане едно споделяне на това кой- какво прави или не прави, ако някой поиска съвет ще му бъде даден разбира се, но не изпитан и на 100% достоверен, а от типа "аз мисля че" ;"според мен" и т.н.
Защото вече и да има някой с опит и с адекватен отговор ще се въздържи да го даде, за да не се обиди пък някой друг или да му се засегне самолюбието, а то последното блика от доста съфорумки.

Ще се качват снимки, ще се честитят месечинки и рожденни дни, но общо взето мненията на отдръпналите се момичета ще са ни нужни и ще съжаляваме, че вече ги няма, защото
от това което разбрах за тях като личности е, че няма да ги върне всенародната любов.

Аз съм доволна от престоя си във форума, защото се запознах с две изключителни момичета
и намерих две искрени приятелства в лицата на Нинка и Аморчето  Heart Eyes

А ако не ме разкъсате и мен след този пост ще продължа да пиша и
съм сигурна че ще намеря още сладурки с които ще си паснем.
Съвсем ясно е че не можем всички да се разбираме, това са десетки характери
то в къщи сме само с един мъж и пак нямаме на 100% разбирателство, а какво остава за тук.
Важното е да запазим добрия тон и да си бъдем полезни и в добри и лоши дни,
 за да не се окажем като априлките разделени на 3 теми.

Общи условия

Активация на акаунт