ЮНСКИ бебета- тема № 92

  • 20 490
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 50
Много странно..не съм очаквала да има караница-не знам за какво става въпрос, но не бих искала да загубя моите приятелки-Петя и Франческа.Винаги са ми помагали и са се интересували какво става около нас.Виждали сме се няколко пъти и съм с най-добри впечатления от тях.
Някой ходил ли е в Египет, че мисля да катеря бебоците в самолет за Нова година?Дано да е топло Grinning

Близначкова, има нова тема - 93. Там караницата е преустановена  Mr. Green Относно Египет - аз съм била, в Кайро, а не по курортите на Червено море. Но имам много добър приятел египтянин, който оприличи Шарм-ал-шейх на испански курорт, т.е. много застроено. Аз си го представям малко тип Слънчев бряг. Други отзиви, които съм получавала, е че ако не си в затворен комплекс, мизерията наоколо е доста подтискаща, и има много нахални просяци и продавачи на неща. Но ако сте в затворен комплекс, времето е невероятно. Аз бях в Кайро през октомври, и бях по потник. Ако искате нещо не толкова екзотично и по-европейско, Тенерифе е добър вариант. A ako можете да си позволите, горещо препоръчвам Дубай! Там всичко е изпипано!

# 736
  • Мнения: 1 291
 в дубай бяхме;)

Общи условия

Активация на акаунт