ЮНСКИ бебета- тема № 92

  • 20 492
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 50
Добре де, аз пак не разбирам Петя и Франческа - ако 1 човек ти каже, че постовете ти не струват, а 30 други кажат обратното - що казват, че ще спрат да пишат?! Доколкото разбрам Франческа има и други причини да спира да пише, които съм пропуснала, но все пак ми се струва прекалена реакция...

Пък в крайна сметка - тук сме да се забвляваме Simple Smile Да си казвам добро утро и лека нощ и да си споделяме какво ни боли и сърби...Лични драми и преживявания аз не споделям, т.к. съм на същото мнение със Св.

Аз приключвам за днес. Сега ако аз заплаша, че няма да пиша - едва ли ще има вълна от всенародна любов  Mr. Green

# 721
  • гр. София
  • Мнения: 143
Момичета, мъчно ми е като чета какво става... Тук сме за да си помагаме и да се подкрепяме. Всеки има право да споделя какво си иска стига да не обижда останалите. С някои от вас успях да се запозная докато бяхме бременни и имам отлични впечатления. Нека да останем тук и да обменяме информация. Всеки може да се хвали и оплаква - човешко си е. Лично аз не обичам да пиша и съм от пасивните потребители на форума. Дано да има още хубави дни, за да си направим среща, защото друго си е когато има личен контакт.

# 722
  • Мнения: 136
Сафира, да са ти живи и здрави половингодишните сладури  Hug  bouquet   Много ме кефят и двамата. Когато още не бях родила, често влизах в албумчето ни, за да ги видя и да се посмея малко, защото имаха уникални снимки, като тези, на които са се хванали за ръчичка  smile3521

Аз пък ще продължа да си пиша тук, пък който не харесва мен или постовете ми, няма вкус  Joy  

Ааа, гледах и снимките на 5-месечните. Ди, ужасно сладки са твоите слънца, особено на обичливата снимка   Heart Eyes

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 17:58 от Gydelichkova

# 723
  • Мнения: 31
Защо, бе момичета, така с лошо? Daffodil не цели да обиди някого, просто обича да скандализира. Не е ли здравословно отвреме-навреме в една иначе сравнително еднообразна тема да има и такива моменти? Реакцията обаче е интересна - все едно да хвърлиш камък в кълбо със змии - започва извиване и съскане.

Аз имам много малък опит с писането във форумите и вече окончателно се убедих, че те не са за мен - аз съм човек тип "право куме в очи", а във виртуалното пространство установих следното:
1. Значителна част от хората са непростимо неграмотни
2. Стават големи недоразумения
3. Всеки се представя за нещо, което не е, а иска да бъде (да, дори и аз)
4. Не се приемат хора, които нямат или не споделят проблеми, било то с мъжО, детето и т.н.

Жалко, защото все пак има шепа мили и интелигентни хора, именно широко скроени и притежаващи онази рядка дарба да не се взимат много на сериозно, на които ще продължавам с кеф да чета постовете.

Но аз явно ще се трябва да се върна пак към личните контакти. На мен очевидно там ми е мястото. Там поне може да пляснеш шамар и да се разтовариш истински.

И за да спазя добрия тон:  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 32
 Whistling Whistling Whistling уфффффф, момичета, щом и мен мързеланата ме накарахте да пропиша - БРАВО!

Подкрепям мнението на сноууайт на 100%... ама защо смятате, че като си изразите мнението и трябва да се приеме от всички... Хора всякакви, мнения различни....    
Thinkingзапочвам да си мисля, че рязката промяна във времето е виновна за тази чувствителност...
та Петя, Франчи и Съмбоди, хайде обратнооооо, че какво ще чета и къде ще си сверявам часовника Crossing Arms

Само да споделя, че от няколко дни започнах да дохранвам по обяд с АМ, но си оставам с надеждата да възстановя кърменията... отдавам по-малкото си кърма на дошлия цикъл и съответно понижените нива на пролактина.... та от тази ситуация стигнах до извода, че най-подходящите за моето сукалче шишета са тези на Томи Типи (единица) Peace, защото наподобяват формата на гърдата и си използва научения вече сукателен механизъм... ако знаете само каква уста отваря;) стават и на авент (но единица или двойка)... нук - трудноооо, но като сме гладни и тези стават... (споделям мнение, и ако помогне дори на 1, а другите 99 не приемат - пак ще съм доволна Heart Eyes)

# 725
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Ехееее...Отдавна не ви бях чела,защото нямям време,ама тук направо е настъпил страшен хаос...Едни се сърдят,други ги завръщат,трети се отказват да пишат тук..
МА КАКВО ВИ СТАВА БЕ ХОРА?????????
Вие за какво сте тук?? Да се споделя опит,или за да се палите заради някакви глупости...Какво толкова се обиждате,постовете ви са полезни за много хора,и сега заради поста на момичето което е наистина с чувство за хумор,вие като малките деца...ОТКАЗВАМ СЕ,НЯМА ДА ПИША ТУК И Т.Н...И кой в крайна сметка ще спечели нещо???Никой...Я по ведро..
Гъди,много ме кефиш...

# 726
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Ето,даже и линийката ми не  съм си оправила Laughing

# 727
  • Мнения: 3 294
Минавам да почерпя , че днес добавям още една годинка към възраста си  Mr. Green



# 728
  • Germany
  • Мнения: 7 986
Минди, честит празник! Бъди здрава и щастлива, обичана и обичаща! Весело празнуване!

# 729
  • Мнения: 5 011
Минди, Дени да се живи и здрави момичета  bouquet  bouquet  bouquet


Аз пък ще продължа да си пиша тук, пък който не харесва мен или постовете ми, няма вкус  Joy 



Е с това трябваше да се започне отначало Laughing Laughing Laughing

# 730
  • Мнения: 639
Днес за малко да пропусна какъв хубав ден е - имаме си цели 2 рожденички. Минди и Дени, да сте много щастливи и усмихнати!
И Симонка има месечинка, да е здраво и послушно детенце и желая!
А лично за мен е една прекрасна дата - точно преди 1 година, рано-рано сутринта, разбрахме, че ще си имаме бебче.  Heart Eyes
safira , много се радвам как добре растат и се развиват кака Марси и бате Гого!
Geraldine, Алекс в момента пие капки Фенистил.
Нели, и за мен това е едно от най-положителните неща, които ми е дал форумът!  Hug... Не знаех за априлките ...  ooooh!


# 731
  • Мнения: 9 814
Никога не съм имала за цел да карам някой да ме моли да пиша отново тук. Ееее, чак такава звезда не съм.   Mr. Green
Обясних и преди защо вече не съм така редовна, постът на Дафодил само затвърди това мое решение. А пък и от както съм родила не съм от най-редовните, първо, дълго време ме нямаше в Сф, второ, струпаха ми се доста проблеми....

Новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436004.new#new

Да не кажете, че съм толкова обидчива.


МИНДИ, ДЕНИ- ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ! МНОГО ЛЮБОВ И ЗДРАВЕ!    bouquet   bouquet       bouquet

# 732
  • Мнения: 96
Цял ден чета и не мога да се стърпя да не се включа newsm03 Какво става ? Май стигнахме до "На си ти куклата" , "Дай си ми парцалките". Уж сме големи хора, по парковете наричаме колежките по бебегледане "лелички", тук във форума обръщението е "момичета", а в крайна сметка поведението е като във втора А група в детската градина. smile3502 Всъщност коя от нас влиза тук с идеята да се харесва на всички? Аз лично не влизам с тази цел. На мен  ми стига да се харесвам на мъжа ми и близките ми, а всичко останало е бонус, без който също мога. smile3521 А колкото до обидите, в интернет пространството и дългия ми стаж в различни форума ми е показал следното smile3529 smile3554:
1. Всяко чудо за 3 дни (3 постинга);
2. Гузен не гонен бяга ( необиден,намръщен си тръгва);
3. Всяко мнение е меродовна в рамките на 2 седмици ...../особено последните такива/
Хайде сега, горе главите и беж пред ТВ, че да не изпуснем "Перла" smile3532

# 733
  • Germany
  • Мнения: 7 986
Дени, честито и на теб! Много здраве, радост и късмет!

# 734
  • Мнения: 1 291
Много странно..не съм очаквала да има караница-не знам за какво става въпрос, но не бих искала да загубя моите приятелки-Петя и Франческа.Винаги са ми помагали и са се интересували какво става около нас.Виждали сме се няколко пъти и съм с най-добри впечатления от тях.
Някой ходил ли е в Египет, че мисля да катеря бебоците в самолет за Нова година?Дано да е топло Grinning

Общи условия

Активация на акаунт