АПРИЛски мами се суетят – какви дрехи да облекат!!! - 7

  • 25 293
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 693
valeto   Hug Много ти се зарадвах на поста! Богословова наистина не говори, докато разглежда бебо, но според мен така е по-добре - съсредоточава се само върху него. В края на прегледа винаги ми обяснява кое, къде, какво е и отговаря на всичките ми въпроси. На 19.10 ще се гледате мнооооого подробно така че ако имаш въпроси си ги приготви, за да не те изненадва като мен.  Wink 

anni2002  - това, което те притесняваше мина! Сега остава да се пазиш и да се наслаждаваш на бременността! Не им се връзвай толкова на тези гъби - ще минат и те! Вярно е, че са супер противни, но.... ти ли няма да се пребориш с тях?!?!?! Сигурна съм, че ще им видиш сметката  Wink

sladkish4e, разсмя ме с глас! Даже четох на мъжа твоите преживявания и той каза: "Това се казва реклама!"  Laughing

Относно срещата - момичета, видяхте ли прогнозите?!?!??! След вторник настава стуууууууууд!  Cry  Като чета колко мами са или бяха болни, не знам дали не е добре да изместим срещата за понеделник или вторник впредвид времето. Какво ще кажете?

# 706
  • Мнения: 3 695
Ако няма причина (от сорта на хрема)за запушването на носа...то това е една от екстрите на бременността(чела съм на доста места че  е възможно запушване на носа и кръвотечение). Ако е второто.....то спасение няма. Ще ти мине като родиш..
Ужасно ти благодаря ти за написаното! Hug
Никога не съм била сополана, но през бремеността постоянно съм в състояние да си издухам носа. Не са течни сополи, не е хрема и не съм болна, а не знаех, че може да е от бремеността  Rolling Eyes /макар че го подозирах/.  Simple Smile

Предишната ни количка я продадох и купих лятна, та сега ще трябва пак да купуваме, но още е твъъъърде рано да я мисля.  Peace

Утре на обяд съм на преглед, дано най-сетне ме вземат за ЖК по ЗК.  Simple Smile И дано всичко е наред с бебето.  Praynig
Моят Р.Д.- > 17.08.1979 г.  Peace

Последна редакция: нд, 11 окт 2009, 23:42 от tini-mini

# 707
  • Мнения: 380
sladkish4e,скъсах се от смях с този разказ  Joy Joy Joy

И моя син ги ръси някой път такива, но добре че по между си говорим на български и никой не може да ни разбере.
Един ден гледа един афро-американ мъж и вика "мама, виж този е черен, тъмен и страшен" Grinning
Редовно като сме в ресторант и баща му отиде до тоалетната, Нико го посреща с вик "Тати, ти изпишка ли се? Бравоооо"
А пък онзи ден на опашката в магазина видя дебел мъж и вика "Мама, на този човек корема му е голям. Той има бебенце в него"  Crazy

Iveeeta, честити покупки!!!  Аз се озъртам само в магазините и нямам търпение вече. Още 2 седмици и започвам  Mr. Green

tini-mini, ще мине това чудо Hug. Да, от бременността е! Аз бях така с предната бременност, и кръв ми течеше от носа като се духах.

Хайде лека нощ мили момичета и сладки бебчета!  Hug

# 708
  • Мнения: 6 176
Добро Утро,
аз вече съм готова за една нова седмица изпълнена с повече положителни емоции.В петък съм на консултация и вече го чакам с нетърпение,но след малко ще отида да ми източат малко кръвчица.Вчера си извадих бременните и следродилни панталони има вече един който ми стои добре,но то има дрехи които още преди месец не ми бяха удобни така че засега ще се въздържам от покупки.
25.01.80г.

# 709
  • Мнения: 351
sladkish4e, с глас се смях на вашата случка. Мъжът ми ме взе за луда... докато не му разказах, та и той се посмя... Joy
iveeeta, честити първи покупки! Аз ще изчакам да разбера пола и тогава ще си доставя това удоволствие. Но не мисля да прекалявам, защото пазя почти всичко от баткото и от момичетата на сестра ми, та съм подготвена и за двата пола.  Wink

Вече броя дните до 19ти, когато съм на ЖК. На 20ти ще ходя за БХС. Ако някой има път към МД тогава може да се срещнем (ама то май повечето ходихте вече на БХС).
Хубав ден ви желая! Много усмивки и по-малко притеснения!!!  Hug

# 710
  • Мнения: 31
Добро утро!
Иветка, честити покупки! За съжаление и аз нямам смелост да си напазарувам, а толкова искам.
Днес си взех изследванията и ще видим какво ще излезе.
Момичета, във вашите посочена ли е  кръвната група?

# 711
  • София
  • Мнения: 6 611
Момичета, във вашите посочена ли е  кръвната група?
Добро утро !  Grinning
По повод кръвната група - на мен лекарката в Токуда ми я беше написала наред с другите изследвания, но ми казаха, че изследването е 15 лв. и не се поема нито от НЗОК нито от застраховката, която имам (не разбрах обаче навсякъде ли е така или само в Токуда ). Аз отказах да я правя, защото имам ламинирано картонче с подпис и печат от предишната бременност. Ако не са ти я пуснали да се изследва и нямаш картонче трябва да си я направиш задължително до раждането.  
Аз съм уж по-добре, но кашлицата си е май на същото положение. Днес съм на контролен преглед.
Ние днес изпратихме децата на лагер в Огняново от градината и сега ми е много терсене, ама поне не рева ... все още като миналата година. Казах им, че ще си направим едно бебе, което ще стои при нас, когато те ходят насам натам за да не ни е мъчно толкова много.  Embarassed Цвети: А ще ми давиш ли да го гуша и да го возя с количката ???? Плами: Ама искам да е момченце. Зная, че тоооо не може да се избира, ами каквото ти се падне, ама дано да е момченце. 10 мин. мисли и после ме вика: Мамо, мамоооо ами ти как сега ще се омъжиш за друг мъж, като си омъжена за тати ??? Аз:  Shocked Shocked Shocked Защо трябва да се омъжвам за друг? Тя: Ами кой ще е татко на бебето ??? Аз:Ами вашият татко Тя: (видимо успокоена) А сууууупер мамооо !!!Ама ти можеш ли да родиш още едно бебе ??? Аз: Ами надявам се ... Тя: Добре. Ние ще дойдем да гледаме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, но аз за всеки случай ще ти оставя една снимка за да не ти е мъчно за нас . Grinning Heart Eyes

Следкишче, понякога са уникални !!! Joy За проткола моят р.д. е на 12.03.1975 - май с reniris смe eдинствените риби дотук ? Приятен ден ви желая !

# 712
  • Мнения: 157
Добро утро и от мен  Hug
iveeeta Честити покупки  newsm68 , колко е хубаво сигурно да избираш малките дрешки  Grinning айде със здраве и април месец да и обличаш на едно сладко малко ангелче  Heart Eyes Аз си правя сметки след Нова година да се залавям с покупките -тогава ще съм към 7 месец вече - живот и здраве.
J_M_M zar4e успех на консултациите и да се похвалите после как са бебчовците   bouquet
bibi Много са ти сладки щерките и кви са остроумни милите  Mr. Green
Аз днес ще чакам док да се обади за изследванитя, но май не ми правиха кой знае кви изследвани впредвид цената -незнам въобще какви са, защото нищо от неговото докторско и на албански писане не разбрах. БХС май няма да правя, незнам тук кво е положението  - ще говоря с него.

# 713
  • Мнения: 289
  Милички много ме разведрявате с изказванията на вашите деца  Joy Joy Joy
Мойто диване още не говори така богато българския и затова не ги ръси такива....но съм в очакване  Laughing Laughing Laughing
  Относно покупки и аз ще се въздържа,защото ако се наложи да се прибирам в Бг там си имам почти всичко необходимо за едно бебе(без количката).Ако пък си останем тук ще трябва да напазарувам всичко от-до.За щастие тук април вече е почти лято,та чак до ноември.Което предполага доста по малко количество дрешки.
  Не знам за вас,но аз съм вече много нетърпелива да разбера пола,въпреки,че нямам никакви претенции какъв ще е.Таткото обаче е по-навит отново за момиченце.Ама знае си той хитреца какво е да си обгрижван от момиче и още чак иска... Laughing Laughing Laughing
  

# 714
  • Мнения: 1 350
Момичета, във вашите посочена ли е  кръвната група?
На мен ми правиха изследвания в една частна лаборатория ,но бях с направление и не са ми искали пари за определяне на кръвната  група Rolling Eyes Това беше една от основните цели на това изследване според мен,не знам...аз съм В положителна.
Като заговорихме за групи ,аз искам да попитам и за така обсъждания резус фактор.Щом аз съм +  има ли значение какъв е този на мъжа ми Rolling Eyes Защото той не си го знае ,дори кръвната група не си знае   Shocked Говорихме с майка му ,но и тя не знаела Mr. Green

# 715
  • Мнения: 157
cveta80 и аз съм нетърпелива за пола  newsm10 Преди няколко седмици споделих на мъжа ми, че имам усещането, че ще е момче  Whistling, аз искам момиченце но и момченце искам - абе нямам претенции, но си имаме една кака вече и той го прие насеризоно и все като говори за бебо  "той" - хииххи и аз го сръбах да не говори само в мъжки род, че ако е момаааа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Исках да ви питам за маслото на Икаров: вчера ми го донсеоха и отвън на кутията пише " Не употребявйте след 4-тия месец от бременността'  newsm78, а вътре в листовката пише пък това "Препоръчваме да се използва след 4-тия месец от бременността"  #Crazy  -  та въпроса  ми е кое от твърденията е вярното  Mr. Green донесоха ми и Дева против стрии, аз исках Мустела ама нищо, видях че и тука я има серията ще си купя  Grinning

# 716
  • Мнения: 1 392
Радвам се че съм ви разсмяла. Heart Eyes
Днес уж го даваха 25 градуса, а то каква мъгла и студ.
А мислехме да се разходим до зоопарка.
Цяла сутрин качвам едни снимки на родите ли от почивката им в Турция и вече ми писна да дремя пред компа.
Лек и усмихнат ден на всички.

# 717
  • Мнения: 683
добро утро мами Simple Smile,

пак много сте изписали през събота и неделя. аз хич нямам време да чета тогава. в събота си купих 2 панталона от магазини за бременни. много смешно изглеждам, ама няма как Simple Smile. вечерта ходихме с дружките на спектакъл ан Нешка Робева. беше вълшебно  Heart Eyes. вчера цял ден прибирах летни и изваждах зимни дрехи и едно готвене и чистене му ударих...  Crazy, чак в 8и половина успях да седна и да си оправя маникюра  Wink
гледам, че сте коментирали рожденни дати, както и че някои са купували вече дрешки за бебетата. за мен това е много смело. мисля да започна след Нова Година. все пак е рано. относно подстригването - това е голяма дивотия. аз си се подстригвам. прическата ми е такава, че ако не я оформям става ижасна, пък и не трябва да се запускаме. купих си крем за стрии Мама Дона - много е хубав и няма миризма, която да дразни. дано помогне.
хубява седмица на всички, връщам се да ви изчета bouquet

# 718
  • Мнения: 683
забравих да си напиша рожденната дата:
29.04.79
като гледам с Марги, Winny the Pooh и Ели Мели сме телчета Simple Smile. а ще си родим пак рогати, ама овнета Simple Smile живот и здраве. Praynig

# 719
  • СОФИЯ
  • Мнения: 42
Добро утро, пожелавам на всички хубава и успешна седмица!
За количката ще караме със старата количка, едно Неонато 3 в 1/ нещо такова само че по-стария модел/, доволна съм, за 3 години не е мръднала, маневрена е и не е тежка, като за моите мерки/не бременна 42 кг, височина 155 см Simple Smile/ .
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5919&lang=1
На 14 сутринта съм на консултация във Военна болница при д-р Иванова, чакам с нетърпение.
РД 10.12.1977 г.

Общи условия

Активация на акаунт