АПРИЛски мами се суетят – какви дрехи да облекат!!! - 7

  • 25 282
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 380

За количката ще караме със старата количка, едно Неонато 3 в 1/ нещо такова само че по-стария модел/, доволна съм, за 3 години не е мръднала, маневрена е и не е тежка, като за моите мерки/не бременна 42 кг, височина 155 см Simple Smile/ .
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5919&lang=1
На 14 сутринта съм на консултация във Военна болница при д-р Иванова, чакам с нетърпение.
РД 10.12.1977 г.
Соня, моята е на САМ и дизайнът е 1 към 1 копиран.
Да не е и тя Италианска? newsm78

# 721
  • Мнения: 683
Вярно ли е ,че зъби могат да се правят до 6месец само. Мен много ме е страх от зъболекари ,а и сега като не може и упойка да сложат- още повече.
до колкото знам е хубяво зъбите да се правят през втория триместър - т.е. 4,5,6, месец. по въпроса за упойките - аз без упойка не сядам. моят доктор ме увери, че има упойка, която е подходяща и за бременни и е абсолютно безвредна, така че и аз скоро мисля да го посетя, за да съм спокойна, че всичко в устата ми е наред  Sunglasses
попитай зъболекаря си. успех!

# 722
  • Мнения: 16
привет момичета Simple Smile
Стискайте палци днес съм на преглед при д-р дуковски.
За срещата и аз съм за утре,че после става "зима"
4ета ви, 4е обсъждате количките-аз какво да ви кажа, newsm78 направо незнам какво ще правя.До сега съм видяла в нета само една за тризнаци,но тя е огромна тип "влакче",за това сигурно ще минем на вариант с две колички-една за близнаци и една единична,но още нищо конкретно не съм гледала.
iveeeta smile3501 за покупките,аз се въздържам за сега,нито имам някакви май4ински 4увства,нито ми идва мания за пазаруване-нещо нямам желание за обиколки,даже и за мен нищо още не съм си взела.
Пожелавам ви хубава седмица-изпълнена с хубави новини и нова тема,така като гледам.
Мен не сте ме сложили на 1стр.- термин 17.04. РД - 19.08.1978г

# 723
  • Мнения: 151
Вярно ли е ,че зъби могат да се правят до 6месец само. Мен много ме е страх от зъболекари ,а и сега като не може и упойка да сложат- още повече.
до колкото знам е хубяво зъбите да се правят през втория триместър - т.е. 4,5,6, месец. по въпроса за упойките - аз без упойка не сядам. моят доктор ме увери, че има упойка, която е подходяща и за бременни и е абсолютно безвредна, така че и аз скоро мисля да го посетя, за да съм спокойна, че всичко в устата ми е наред  Sunglasses
попитай зъболекаря си. успех!

Напълно потвърждавам инфото  Peace      Миналата седмица ми се счупи зъбче и се бях шашнала ,защото съм голямо шубе ,но доктора ме успокой .Каза че няма проблем с упойките да не се тревожа  Party

За количка съм се спряла на тази http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6118&lang=1   скъпичка ,но е точно моят идеял  bowuu

За покупки за бебето : Вече започнах  Flushed ukliam1  Стаята е боядисана , вчера купих тармометър за стая и за баня, получих подарък биберон  Hug купих и няколко картини за децката

# 724
  • Мнения: 3
Здравейте мили МАМИ!!!!!
Дано и тази седмица е успешна за всички ни като предишната- нали всички сме си все още минимум 2 в 1 ( е има и мама 4 в 1 ) така че всичко е ОК.
Аз реших да отида днес на едно видеозонче че на ЖК съм чак на 20.10. а сега на 15.10 заминавам за Румъния за няколко дни по работа. Та реших преди пътуването на мина на едно прегледче за мое успокоение. Така че стискайте палци всичко да е перфектно като предния път, а аз след това ще се отчета. Часа ми е чак за 14:30 и имам чувството че времето е спряло.
Виждам че пишем рождените си дати.....е аз съм на 22.10.1984

Поздрави и целувки на всички МАМИ и бебоци в тумбалаци!!! newsm51

# 725
  • Мнения: 44
Здравейте и успешна седмица и от мен.
Аз нямам по-особени новини, просто да ви поздравя и малко да се разпиша. След 7 дневен болничен се върнах на работа...пооткъснах се малко от стреса и напрежението.
Поздрави на всички.  Simple Smile

# 726
  • Мнения: 38
Здравеите и от мен !  Hug  и аз пожелавам на вси4ки ни една прекрасна и безпроблемна седмица !   Hug  Много сте сладки с историиките  на вашите каки и батковци  Grinning
Vesi-mesi,ти си наи-скоро рожденни4ка! Simple Smile  вси4ко ще е наред с видеозона,но тъкмо  да си спокоина преди пътуването!
   По темета с упоиките аз също знам, 4е след 3-4 месец може да се ползват и да се посещава зъболекар,но разбира се винаги трябва да уведомяваме 4е сме бременни.Аз си мислех да отида за едно преглед4е преди интервенцията ми,но така и не се наканих...а сега си пазя къщата  Wink
   Изписаха ми крем4е за гъби4ките и сега ще се мажа известно време,а в 4етвъртък съм на преглед след серклажа.дано вси4ко да е наред!
  вие скоро ще имате срещи4ка-с удоволствие 4акаме сним4ици  Laughing  и вашите разказ4ета  Hug
 Прегръщам ви ,мили4ки    Hug

# 727
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета  bouquet
Аз не съм писала отдавна, но пък  ви чета редовно..Много интересни теми обсъждате  и наистина ни помагате много със съветите си...Така ми се иска и аз да дойда на срещата ви ,но за съжаление не мога (малко ми е далечко).
Аз все още нямам никакви изследвания,защото тия умници  от болницата не са изпратили информация на личния ми лекар,че съм имала Прегледи и моето джи-пи даже и не знае че съм бременна...Абе немам думи,тия тук са толкова мудни чееее докато ми оправят документите и ще дойде време за раждане Grinning

За количка аз със дъщеря ми си бях купила Чико 3 в 1,и сега ще си купя същата само че новия модел.Много съм доволна от нея,не беше мръднала за 3 години и е удобна...Но за мен специално ми е доста мнооого рано да мисля за дрешки и колички.Като понаближи тогава,тук има всичко  и навсякъде.Сега сме се концентрирали върху събирането на парички Tired Laughing
Аз вече май се чувствам малко по добре,даже бях във събота на фризьор.Малеее много се бях занемарила,такава умора и марзел и сякаш депресия ме беше налегнала не можех да се понасям.Но поне спря да ми се гади и остана само повръщането,но на мен ми е по добре така и се надявам скоро да отмине и то......Много дълго стана пак...Лек и успешен ден на всички и чакаме новини от мамите които са на преглед. Hug

п.п Моят рожден ден е 7.03.1983

# 728
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 2
Здравейте майчета  Hug !!! Да не ви остави човек за няколко дни Grinning още не мога да изчета всичко. Само за протокола- моя РД е на 07.07.1981

# 729
  • Мнения: 1 455
Ух, писах, писах и накрая компа блокира и изгубих вси4ко...
Привет и от мен.
Ме4опух, 4естит рожден ден на патерица. Пожелавам ти здраве, щастие и здраво бебе на пролет   bouquet .
Ивета, 4естити покупки. Аз няма да купувам по4ти нищо, защото имам доста неща останали от децата, а и сестра ми ще ми даде каквото ми трябва.
За коли4ката - бях се спряла на 4ико, но последно реших, 4е ще е куини спийди, защото сестра ми ще ми даде коша за новородено към нея и стол4ето за кола. Само да разбера пола на бебето и ще купя коли4ката. Не съм суеверна, предпо4итам вси4ко да ми е готово предварително.
Сладкиш4е, аз съм майката, която беше с малко води - олигохидрамнион - по време на втората ми бременност. Права си, 4е движенията са малко, дъщеря ми мърдаше много рядко. С третата бременност нямах подобен проблем, вярвам, 4е и сега вси4ко ще е наред  Praynig .
Не съм повръщала от няколко дни, но така ми се гади по цял ден...
Какво решихте за срещата?
Аз съм родена на 26.08.1981  Simple Smile
Исках да напиша още нещо, но забравих... Rolling Eyes
успешна седмица

# 730
  • Мнения: 157
Eхоо мами -някой ще ми отговори ли на въпроса за Икаров
Исках да ви питам за маслото на Икаров: вчера ми го донсеоха и отвън на кутията пише " Не употребявйте след 4-тия месец от бременността'  newsm78, а вътре в листовката пише пък това "Препоръчваме да се използва след 4-тия месец от бременността" #Crazy  -  та въпроса  ми е кое от твърденията е вярното  Mr. Green донесоха ми и Дева против стрии, аз исках Мустела ама нищо, видях че и тука я има серията ще си купя  Grinning
самоцитирах се - предполагам е за след 4ти месе, имам спомени че някой беше писал нещо подобно, но как на кутията пише едно а вътре друго  newsm78

# 731
  • София
  • Мнения: 1 541
момичета много , ама много ми "окапва косата " ако така продължава ще остана без коса - дайте съвет - ... ,а има ли и други като мен ? Confused

# 732
  • Мнения: 3 695
момичета много , ама много ми "окапва косата " ако така продължава ще остана без коса - дайте съвет - ... ,а има ли и други като мен ? Confused
Как си с хемоглобина и желязото? По принцип така се получава при ниско ниво на желязото. При повечето бременни тенденцията е да става хубава косата през бремеността, а после да навакса с окапването след раждането.  Peace

# 733
  • Мнения: 157
момичета много , ама много ми "окапва косата " ако така продължава ще остана без коса - дайте съвет - ... ,а има ли и други като мен ? Confused
И мойта капе но тя всяка есен е така. reniris повече от нормалното до сега ли ти капе косата?

# 734
  • София
  • Мнения: 1 541
момичета много , ама много ми "окапва косата " ако така продължава ще остана без коса - дайте съвет - ... ,а има ли и други като мен ? Confused
Как си с хемоглобина и желязото? По принцип така се получава при ниско ниво на желязото. При повечето бременни тенденцията е да става хубава косата през бремеността, а после да навакса с окапването след раждането.  Peace
да знам и за това съм силно притеснена ... с желязото не знам как съм сега но хемоглобина сигурно ми е нисък и с първа бременност ми беше нисък и за това сега така си мисля ,... оффффф не знам какво да правя - дайте съвет ако знаете  Hug

п.п.

И мойта капе но тя всяка есен е така. reniris повече от нормалното до сега ли ти капе косата?
ми струва ми се , че да -повече от нормално - тя и пред си ми капеше но сега ми се струва, че повече - почнах и витамини центром матерна

Общи условия

Активация на акаунт