АПРИЛски мами се суетят – какви дрехи да облекат!!! - 7

  • 25 283
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 142
Като заговорихме за групи ,аз искам да попитам и за така обсъждания резус фактор.Щом аз съм +  има ли значение какъв е този на мъжа ми Rolling Eyes Защото той не си го знае ,дори кръвната група не си знае   Shocked Говорихме с майка му ,но и тя не знаела Mr. Green
Няма значение какъв е резус фактора на бащата щом ти си +,проблем е ако майката е - а бащата +

# 736
  • СОФИЯ
  • Мнения: 42
Sladkish4e, и Неонатото е италианска.
http://www.neonato.it/
Може двете фирми да имат нещо общо и затова количките да са им с еднакъв дизайн Simple Smile
Excellent, Хай трека е супер, аз много я харесвам, стабилна с големи гуми, но на мен ми идва малко висока за съжаление/все пак аз съм си доста ниска Simple Smile/ . Изборът ти е добър.

# 737
  • Мнения: 1 990
Като заговорихме за групи ,аз искам да попитам и за така обсъждания резус фактор.Щом аз съм +  има ли значение какъв е този на мъжа ми Rolling Eyes Защото той не си го знае ,дори кръвната група не си знае   Shocked Говорихме с майка му ,но и тя не знаела Mr. Green
Няма значение какъв е резус фактора на бащата щом ти си +,проблем е ако майката е - а бащата +
Проблем е силно казано, просто трябва повече внимание, но обикновено при втора бременност! При първа рядко има усложнения заради това! Аз съм отрицателен резус фактор и все си ми свети една лампичка в главата за този път! Confused
Вяраа, не мога да ти отговоря на въпроса. Моето масло е на "Икаров", но обикновено, кайсиево и нищо не пишеше за бременни!
reniris, пробвай маска на DOVE - Hair Fall Control, в сребриста кутийка. На мен ми помогна след раждането. Моята също пада, но не значително повече от всяка есен!
Наистина, за срещата коя дата остава - 16.10., за която са гласували най-много момичета, така ли? Това значи ли, че всички останали няма да дойдат? А за час да пускам ли анкета? Тази да я махна вече, нали?Кой ли ще ми отговори на толкова въпроси?!   
Аз също мисля да понапазарувам малко, след като разбера пола, но ако е момче пак, си имам почти всичко и малко ме е яд, защото ще се лиша донякъде от огромното удоволствие да пазарувам за бебе!

# 738
  • Мнения: 63
Може да сте го обсъждали вече, но със скоростта, с която се пише, няма как да изчета всичко  Crazy
Та - на ФМ дали може да се види пола? Аз днес ще ходя и затова... Или избързвам много.

# 739
  • Мнения: 31
За срещата - аз съм съгласна с wave. Времето се разваля и по  - добре да е утре или в други ден, защото ако завали сняг повечето няма как да дойдат.

# 740
  • София
  • Мнения: 693
На мен ми правиха изследвания в една частна лаборатория ,но бях с направление и не са ми искали пари за определяне на кръвната  група Rolling Eyes Това беше една от основните цели на това изследване според мен,не знам...аз съм В положителна.
Като заговорихме за групи ,аз искам да попитам и за така обсъждания резус фактор.Щом аз съм +  има ли значение какъв е този на мъжа ми Rolling Eyes Защото той не си го знае ,дори кръвната група не си знае   Shocked Говорихме с майка му ,но и тя не знаела Mr. Green

И аз съм В+  Simple Smile В този случай няма значение групата и резусфактора на бащата, освен от любопитство  Wink В интерес на истината е добре да знае коя е, за всеки случай, ако се наложи нещо (да не дава Господ)!

reniris  и аз съм от твоята партия. Не знам защо, но косата ми пада доста усилено (както всяка година по това време). А казват, че бременните се сдобивали с лъскави и здрави коси... Явно ние няма да сме от тях  Thinking Дано поне и следродилния период ни отмине т.е. когато падала излишната коса  ooooh!

marini - благодаря за маската! С удоволствие ще я пробвам - дано помогне!

# 741
  • Мнения: 8
Здравейте на всички щасливки!Аз все още много се чудя какво да използвам против стрии и прочетах много за свинската мас а и майка ми, братовчедка ми, която е гинеколожка и леля я е използвала и нямат нито една стрия ето повече инфо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372350.0 мисля да я ароматизирам с нещо и да се абстрахирам от мисълта, че е св. мас защото ми е противна.
Аз се записвам като третото лъвче - 20.08.1985

# 742
  • Мнения: 63
Вярааа, на 90% от всички мазила пише. да се маже след 3-4 месец. Тъй като съм разпитвала много по въпроса ( споменавала съм, че много ме е страх да не се "нацепя" цялата и от самото начало съм пълна с мазила) и са ми казали, че обикновено пише така, защото принципно 3-4 месец започва да расте корема и да личи. А аз сметнах, ч енай-добре ще е от рано да подготвя почвата (дано накрая има резултат.) И другото което е, не съ, сигурна, че кайсиевото масло е за бременни. Аз знам за бадемовото на Икаров.  Hug

# 743
  • Мнения: 63
Стоянова, една от съфорумките тук беше писала мисля в предишната тема още, че маста май не е най-полезното, защото в свинската мас имало много токсини от самото прасе и после се мажеш с нея и ти попива в кожата... Момичето много добре и научно го беше обяснила, аз само преразказвам, но има смисъл...
Нищо лично, просто по-добре, който смята да се маже със свинска мас да поразучи въпроса...  Peace

# 744
  • Мнения: 683
момичета много , ама много ми "окапва косата " ако така продължава ще остана без коса - дайте съвет - ... ,а има ли и други като мен ? Confused
и аз го имам проблема с косата. аз по принцип съм с нисък хемоглобин и от това ми е падала винаги. като започнех да взимам препарати се пооправяше. от как съм бременна (по-скоро последните няколко седмици) поспря косопада, но пък хемоглобина ми пак си е нисък.
говори с лекаря си. ако не са ти правили кръвни изследвания си направи. по време на бременността имаш право по НЗОК на 3 пълни кръвни картини. там ще ти види показателите и ще ти предпише нещо подходящо. сигурно е от хемоглобина.

# 745
  • Мнения: 157
За косата както и за кожата аз знам, че може да имаш неверояно гъста и блезстяща коса но може и да е обратното косата ти стане по лоша, кожата може да ти се изчисти но може и да пъпчасаш - така че няма гаранция, че бременността носи непременно красота на мама    bouquet
milli_vanilli Може да се види пола ако се покаже бебчо, моя не се показа в удобна поза, и предпологам понеже са малки е по трудно - Дано да видят твоето англече  Hug
За маслото -не разбрах нито дали е кайсиево нито дали е бадемово, и аз предполагам че е за след 4ти месец.
Снимах го
като съдържание пише: масла от гроздови семена, пшеничен зародиш и кокос. Етерчини масла: розово, пачули, бергамотово и петигрен.  newsm78

# 746
  • Мнения: 683
Като заговорихме за групи ,аз искам да попитам и за така обсъждания резус фактор.Щом аз съм +  има ли значение какъв е този на мъжа ми Rolling Eyes Защото той не си го знае ,дори кръвната група не си знае   Shocked Говорихме с майка му ,но и тя не знаела Mr. Green
Няма значение какъв е резус фактора на бащата щом ти си +,проблем е ако майката е - а бащата +
Проблем е силно казано, просто трябва повече внимание, но обикновено при втора бременност! При първа рядко има усложнения заради това! Аз съм отрицателен резус фактор и все си ми свети една лампичка в главата за този път! Confused

марини, аз също съм с РФ- и лекарката ми каза, че при първа бременност няма проблем, но при втора има, за това още при първата бременност се вливат някакви препарати, за да се изчисти евентуален бъдещ проблем. малко тъпо о обясних, но не си спомням с подробности какво се случваше при втората бременност и какъв е препарата. на мен ще ми го вливат през 28 г.с. задължително говори с лекаря си! прочети и това: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D1%83%D1%81-%D1% … D1%82%D0%BE%D1%80

# 747
  • Мнения: 3
Здавеите сладурани smile3525Искам да ви почерпя че днес имам рожденник.Синът ми става на 7г.
А относно капенето на косата и аз имам същия проблем ама хем пада хем пък изглежда много добре странна работа  ThinkingИсе чудя какво да правя newsm78

Рожденният ми ден е на 19.07.1982г

# 748
  • Мнения: 1 990
марини, аз също съм с РФ- и лекарката ми каза, че при първа бременност няма проблем, но при втора има, за това още при първата бременност се вливат някакви препарати, за да се изчисти евентуален бъдещ проблем. малко тъпо о обясних, но не си спомням с подробности какво се случваше при втората бременност и какъв е препарата. на мен ще ми го вливат през 28 г.с. задължително говори с лекаря си! прочети и това: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D1%83%D1%81-%D1% … D1%82%D0%BE%D1%80
След раждане на дете с положителен резус фактор на майката се бие Anti-D Gamaglobulin, който е цитиран в линка, който си дала /мерси!  bouquet/. Сега се прави изследване за образуване на анти-тела и засега нямам. Другия месец - пак и така до края. Ако се появят тогава май се бие инжекцията и преди раждането! За това ще се интересувам допълнително.
milli vanilli, кайсиевото масло просто е мазно и прави кожата по-еластична, то не е специално против стрии или пък за бременни. Миналата бременност се мазах само с такова и нямам никакви стрии.
Дидка 82, да е здрав и много усмихнат бъдещия батко! Само радост да ви носи!
Ей сега ще пусна новата тема! Peace

# 749
  • Мнения: 63
Да ти е жив и здрав сина, Дидке!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт