"Плетачката и философския обръч"-48

  • 45 179
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Момичета за сега толкова,само не можах да изкарам картинката на библиотеката.Ама мисля,че там,където пише "цък" май ще стане работата.
Името го избра голямата щерка от предните предложения.
Надявам се,че съм успяля и дано напълним темичката само с красоти.
Благодаря Ви за желанието да помогнете на един"консуматор-лаик"на компа!  bouquet
Ама това ми е първата пусната тема хахахаха   girluu  nuts nuts nuts nuts
Целувки от мен.

# 16
  • Мнения: 3 550
Снежи, много чаровно драконче. Женско е, нали? Ще си има ли другарче?
Еластина, опасявам се, че аз не съм толкова образована.  Joy
ки_ки, честита първа тема!

# 17
  • Мнения: 1 111
да се запиша, да споделя един сайт със списания - http://mi6ma6.blogspot.com/search/label/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82 … D0%B8%D0%B2%D0%BE и да се оплача - не се занимавам с ръкоделстване на последък защото ми е лошо по цял ден, а през предишната бременост, в периода на "лошото" шиех гоблен и винаги когато го погледна - ми се гади...Та за това не ръкоделствам, да не се откажа от хобито си...Ще изчакам да отмине периода  и ще се захвана.

Новата тема и тя да е пълна с хубави новини!
В магазинчето на пазара Красно село има разпродажба на тези прежди на Коутс - http://www.coatscrafts.co.uk/Products/Crochet/anchor/Coats+Eldor … rochet+Cotton.htm 100% памук 2лв. 50грама 265 метра.

а какви цветове предлагат, имаш ли идея...трябва ми едно кълбо меланж - жълто,зелено-син...за довършване на отдавна започната блузка

# 18
  • в баира
  • Мнения: 861
Ванче, и на теб ти благодаря!
Снежи, всяка твоя играчка е изпипана, професионалист!
Коте, блазирам ви на всички, живеещи в София. Магазини бол, разпродажби на маркови прежди - избор голям за любимото хоби. Преждата си заслужава щом е 2 лв за 50 гр. Аз бих си взела за едно лятно рокле.

# 19
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 Simple Smile Да ви покажа с какно се "мъча" от няколко дни. От този модел на потник ще се пробвам да си направя блуза с дълъг ръкав. Засега е готов мотивът с листата и днес започнах да го обикалям, така че скоро ще  се похваля[im[img][/img]g][/img]/ако се справя/.

# 20
  • Мнения: 6
Фифи, Честит рожден ден и от мен. newsm59 Да си Жива и здрава,много успехи във всяко начинание.Между другото и майка ми днес е рожденичка.


На всички съфорумки успешни плетки в новата темичка. knit

# 21
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
[img][/im[img][/img]g] А това е едно поло и от останалата ми прежда изплетох предницата по подобие на бялата блуза. Сега ще търся нещо подходящо за останалата част от блузата. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 13
  newsm59 и от мен на Фиф! Да си жива и здрава и да имаш много време за плетки, за да ни показваш често от твоите красиви неща.
 Снежи, невероятно сладко е за дракон! Grinning
 Коте и аз се интересувам има ли други цветове от тази прежда?
 Щях да забравя и Доци, на която благородно завиждам за осъществената мечта! И аз искам такова море от прежди, дано и аз се заровя един ден в него.
 

# 23
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
...

# 24
  • Мнения: 15 619
Момичета, плетете ли на една кука!?  Thinking
Имам желание да се науча, но ми трябват напътствия.  Blush

# 25
  • Мнения: 114
Момичета, плетете ли на една кука!?  Thinking
Имам желание да се науча, но ми трябват напътствия.  Blush

И аз искам кръжок. Схватлива съм.  Embarassed Докато чакаме даскалката, ето едни благинки.

Браво, Кикито Много добре.   bouquet

Последна редакция: вт, 29 сеп 2009, 14:25 от big pufana

# 26
  • Мнения: 1 287
Фиф,честит рожден ден!Много свободно време за любимото ни хоби - плетенето.

Зуу,много благодаря за схемата!

# 27
  • Мнения: 17
Запис и от мен  Blush

# 28
  • Мнения: 440
Със сигурност ще забравя нещо, ама то - за последните страници на старата тема и първите на новата - толкова неща написани.
Фиф, честит рожден ден и от мен. И леля ми днес има рожден ден. Пожелавам ти много любов и щастие в семейството ти и много красота в живота.   bouquet
Снежи, дракончето ти е сладур  Crazy
Позволявам си да дам линк към уроци за плетене на една кука в нета - да знаете, че само си ги съхранявам за някой ден, в който ще имам време да си ги пусна и видя, но на вас може да са ви отправна точка. http://www.youtube.com/watch?v=w45qDIM5S9Y В дясно има линкове и с други уроци, ако този не става. Peace
kalipe6eva, в предната тема писах, че попрочетох темата и има една снимка от китайските сайтове, на която се вижда гърба - не е като на тази Осинка, на която ти си си запазила гърба.Виж тук отляво се вижда малко от гърба и си личи, че е онзи мотив от кръста и талията. А това е с китайските плетки. Освен това разбрах, че се плетат 3 малки цветчета отпред и едно голямо на рамото - така се получава разширението горе при раменете. Извинявам се, ако съм досадила, но поне това си попреведох от темата, може да ти е от полза.  Hug

# 29
  • Мнения: 15 619
...
Позволявам си да дам линк към уроци за плетене на една кука в нета - да знаете, че само си ги съхранявам за някой ден, в който ще имам време да си ги пусна и видя, но на вас може да са ви отправна точка. http://www.youtube.com/watch?v=w45qDIM5S9Y В дясно има линкове и с други уроци, ако този не става. Peace
 ...
Много благодаря, venividivince!   bouquet Ще разгледам. Дано да разбера и да съумея да приложа...

Общи условия

Активация на акаунт