Коледни инициативи на ДБМ

  • 62 305
  • 892
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 193
И аз съм в кюпа  Mr. Green
Гудзи,мила мнооооооого ми липсваше Heart Eyes HugОт днес вече съм с нет на работа,от утре и със скайп Joy

  В неделя предстои среща на русенската група на ДБМ,ще уточняваме дати за базара.За жалост тази година работните пчелички са ни намалели наполовина,някои са бременни,други извън страната,а част от тях нямат физическа възможност да изработват красоти.Така,че за да успеем да направим базар ще имаме нужда от подкрепа от другите градове.Надявам се че ще има отклик на призива ни за помощ Hug
Благодаря предварително  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 523
И аз да се запиша тук.
Гледам,че някои са започнали подготовката за Коледните базари .Браво antom   Hands Clap.
bilba , харесват ми картичките ти!  bouquet
kate-to, всеки може да се включи. Hug
mira_georgieva , много хубава Снежака, ако можеш да колосаш долната част, да стои по- стабилно, мисля че ще е по-добре!  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 577
Антоме, ще ги разбиеш и този базар, усещам Hug
Верче, успех Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 20:41 от Мухата Цецка

# 18
  • Мнения: 167
джастичка брой ме към ресенската група
До сега не съм участвала върпреки че не ми липсваше желание .
Та с малко напътствия от ваша страна  и аз съм в кюпа

# 19
  • Мнения: 662
А така...... Mr. Green как хубаво ни се заформя темичката  bouquet  bouquet  bouquet
Много се радвам да ви видя всички тук и знам,че и този път ще направите страхотни красоти Hug
Аз се излагам и още нищо не съм направила коледно Crazy,ама първо ще трябва да ходя да позаредя малко материали и скоро почвам PeaceНо за сметка на това Ани изби рибата,тя май ще е ударника тая година и по количество и по качество  bouquet  bouquet  bouquet
Всичко,което видях е страхотно  bouquet
Джастич,добре,че се появи щото мислех да те пускам за национално издирване Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 860
 И аз ще се включа в базара тази  година с картички, само това мога да правя. Simple Smile Ще ми трябва адреса на някой от организаторите обаче, за да мога да ги изпратя когато съм готова.  Hug

# 21
  • Мнения: 662
И аз ще се включа в базара тази  година с картички, само това мога да правя. Simple Smile Ще ми трябва адреса на някой от организаторите обаче, за да мога да ги изпратя когато съм готова.  Hug
Разгледах картичките ти,страхотни са  bouquet
Нещата ще се събират до началото на декември,така че има време PeaceТъкмо ще се ориентираш в кой град ще има най-голяма нужда от тях и ще ти дадем адресче Hug

# 22
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
...Така,че за да успеем да направим базар ще имаме нужда от подкрепа от другите градове.Надявам се че ще има отклик на призива ни за помощ
...
и аз ще се пробвам с подкрепата, само стискай палци да не ме запецне някой  Twisted Evil

ikr_mi  Hug абе далеч сме още от произведенията на изкуствата /еле пък аз/ ама сме инат и продължаваме с пробите  Mr. Green
Karol&Erik благодарим за пожеланията, ама това със стягането е проблем, че нещо ми окъсяха коланите , щото слагам дупките наобратно  Wink
mira_georgieva страхотна Снежанка   Hands Clap Като ти свършат главите от кукли и нямаш идеи, виж и в тази тема от миналата година
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345702.0
на първа страница са албумите на момичетата които са участвали
аз имах щастието да се сдобия с няколко красоти на kabzimalka
http://www.snimka.bg/?album%3baid=303154%3bold=1
/е плетенето ми е тъмна Индия, но като гледам ти се справяш отлично/
хелта докато мислиш и ти можеш да разгледаш албумите, има страхотни идеи даже с макарони  Wink
bilba страхотни картички, продължавай смело
Джиджи-биджи , Дидк@ , Мухата Цецка , kkaatt   Hug Hug
nana_cool не че съм наясно, аз неуката какви са тези печати които получаваш, но
крайния резултат е страхотен, много ми харесват и твоите картички

И като се замисля, всичко ми харесва, защото е правено с любов , така че продължавайте
да плувате в любовния океан момичета  Two Hearts

# 23
  • Мнения: 1 860
 Гудзи, благодаря! Предпочитам да дам на пощите 1 месец аванс, че имам пресни спомени от безпричинно забравена поръчка. "Ми, то това пакетче отдавна дойде, ама сега минавам да ти го оставя."  Tired Близо месец след като го изпратих от УК до Бг. Материали имам достатъчно да направя за няколко града, само с идеите не знам как ще се справя.  Blush Радвам се, че и Билба ще вземе участие, надявам се още момичета от темата за картички да се включат, ще им дам малко тласък. Simple Smile

 Антом, печатите картинки ли? Купувам си, някой си ги принтирам и оцветявам. Очаквам 4 нови изключително красиви печата да пристигнат по пощата тези дни, та ще има повече разнообразие, да се надявам. И благодаря за комплимента!  Hug

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 311
Щом успея да се ориентирам с какво точно да помогна ще се включа към търновската група  Hug Засега само се отбелязвам да ви следя  Blush

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
От няколко дни се оглеждам за тази тема  Wink Аз планирам да се включа с квилингови украси за елха тази година. Имам материали и идеи и започвам лека-полека, че съм с мялко бебе и кака и постоянна липса на време.
Успешна работа на всички!

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 143
Момичета -току що научих за вашата идея  PeaceСупер е !Но само на новогодишна тематика ли трябва да са подаръчетата ?Имам идея за игленичета ,които мога да сътворя сама Grinning .Разбира се мога да ги пригодя за НГ!Освен това съм от Плевен!Така че още малко информация за базара няма да е излишен! Thinking

# 27
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Здравейте момичета!
Имам огромно желание да помагам и ще се опитам с каквото мога  Hug Една приятелка отдавна ме е предупредила, че има неща за Коледните базари и да и се обадя като се организират да прати. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 191
Включвам се  Heart Eyes Ще мисля с какво Hug

# 29
  • Мнения: 1 877

[/quote]

хелта докато мислиш и ти можеш да разгледаш албумите, има страхотни идеи даже с макарони  Wink

[/quote]
Сега навивам мъжо да ме отсрами с някоя картина,ако ли не,ще се постарая да е нещо хубаво и продаваемо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт