Движение на българските майки - ПАЗАРДЖИК

  • 16 897
  • 449
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 577
Благодаря ти най-сърдечно за дрешките! Hug

# 61
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Яна, чувала ли си се с директорката на бебешкия? Какво стана с оперираното дете  newsm78
Продължавам да очаквам информация  Praynig

# 62
  • Мнения: 322
Здарвейте Hug
Янче вчера нарисувах едно бодинце  от САШКИНИТЕ с дълго ръкавче с ДЯДО КОледа и една блузка с конче вихрогонче за момченцето от с. Алеко  и пращам малко дрешки,по натък пак ще пратя Hug

# 63
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Здравейте! Аз останах с впечатлението, че трябва да са само нови дрехите за бебчето. Ако има нужда от още ще  дам и от моето дете много хубави бебешки дрешки, които много малко са носени, а някой дори изобщо. Дано мъничето да се оправи. Най - искрено му стискам палци

# 64
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Знаете ли дали имат нужда от дрехи в Помощното училище "Иван Вазов"? Преди им занесох  дрехи и обувки и те много се зарадваха. Но момчетата останаха разочаровани, защото бяха само женски дрехи. Сега пак съм събрала близо един чувал с мои дрехи, които ще им станат и мога да ги занеса директно или чрез Яна. Кажете дали е подходящо сега или след празниците или ако правите някаква акция там - бройте и мен !  Или ако има друго такова заведение с по - големи деца, но аз се сащам само за помощното училище

# 65
  • Мнения: 2 577
Антом, нямам информация, със сигурност е оперирано детето, ще пиша веднага като имма нещо реално. Те смениха едната жена с друга и съответно сега са оставили и храна и необходимото за детето. HugУтре е работен ден и се надявам да отида на място. По телефона е невъзможно да ги открия.

Buffy_Summers, дрехи в помощното училище до сега не сме носили. Ходим до Брацигово - там има два дома с деца до 18 години. Но идеята ти е прекрасна да отнесеш там дрехите. Може и сама да отидеш Hug Дрешки за бебето не събираме само нови. Аз не разбрах, че ти имаш малко дете и можеш и стари дрехи, ако имаш не пречи да ги донесеш Hug За днес искрено се извинявам, че си ме търсила, ама телефона не беше в мен, но важното е, че се намерихме.Много, много ще се радвам да се вкюлчваш най-вече с присъствие и подкрепа на инициативите ни. Те не са толкова много, но пък носят голямо удовлетворение Hug

Tetka_74 , благодаря ти миличка!

Благодаря на майките от Германия, от тях за сега получих един кашон с дрешки, кутия боички и скицник, плюшени играчки, чанта, лакомства.


БЛагодаря и на Buffy_Summers, за закупените за бебетата пюрета, каши, сокчета, адаптирано мляко на стойност 53.42 :love:

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 18:53 от Даскалица Кукундрелова

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Понеже ми предстои пътуване, да оставя ли парите на някой да им вземе пасатор за Коледа?

# 67
  • Мнения: 2 577
Понеже ми предстои пътуване, да оставя ли парите на някой да им вземе пасатор за Коледа?
Миленче, какъв пасатор ЗА БЕБЕШКИЯ ЛИ?

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Понеже ми предстои пътуване, да оставя ли парите на някой да им вземе пасатор за Коледа?
Миленче, какъв пасатор ЗА БЕБЕШКИЯ ЛИ?

Оф ooooh!Ами то така е, като бърза човек. За бебе Марти от съседната тема е пасатора: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=444990.0

# 69
  • Мнения: 2 577
 Laughing, нищо де! И ние нямаше да откажем пасатор Mr. Green

# 70
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Добре. При първа възможоност ще им занеса в помощното училище. Те са горе - долу с моите размери, даже миналата година виждах и доста по - едри момичета. Само не разбрах, извинявам се за въпроса  - за оперираното бебче от Алеко ли се носи храна или за друго бебе и в коя болница.

# 71
  • Мнения: 2 577
Buffy_Summers, храна беше необходима за едно бебе от бебешки дом, което оперираха. Вече трябва да са в Пазарджик. Никой днес не открих, всичко се е разотишло. Веднага като разбера как е детето ще пиша. Но по инфо от второ лице детето е по-добре след операцията. Дрехи можеш да носиш и в Комплекса за соц. услуги . Hug Hug Hug

Днес получих колет от Сашка за детето, което беше в Комплекса, но се забавил колета, а то си замина. Ще се обадя на Яна Станева да видя как да препратим нещата. Hug БЛагодарности Heart Eyes

# 72
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Даскалица Кукндрелова, къде се намира този Комплекс за социални услуги. Можеш ли да дадеш адрес или евентуално телефон. Бих искала да се обадя преди да отида, за да знам, че ще намеря някой там. И сега последно не разбрах- за опрерираното бебе трябва ли още храна да се носи и и ако трябва - къде ?   Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 2 577
Даскалица Кукндрелова, къде се намира този Комплекс за социални услуги. Можеш ли да дадеш адрес или евентуално телефон. Бих искала да се обадя преди да отида, за да знам, че ще намеря някой там. И сега последно не разбрах- за опрерираното бебе трябва ли още храна да се носи и и ако трябва - къде ?   Rolling Eyes
Не, Бъфи, за сега няма нужда поне за бебето от дома :hug
Хич не мога да обяснявам места, ама Комплекса е по бул. Стамболийски до бъдещият магазин Лидъл, който все още не е отворен де Laughing
През седмицата винаги има хора там. Търси Яна Станева или Светла Кудрина. Кажи, че Яна те изпраща от ДБМ Hug Hug HugТам винаги има майки, който имат нужда от дрехи Heart Eyes

# 74
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
ok, thanks ! И аз не мога да обяснявам места, но горе - долу разбрах къде се намира Flutter  Ще действам другата седмица. Ще ги нося в Помощното или в Комплекса. Вече помолих няколко приятелки да ме имат предвид и да не си изхвърлят дрехите, които са им омръзнали да носят. Дано да успея да събера повече съпричастни момичета. Едната ми каза, че си оставяла дрехите до кофата за боклук , подредени и сгънати и циганите минават и си ги взимат. Те също са хора. Не съм расист,  но  й казах да ги носим по- добре на  децата. Тя обеща вече да не изхвърля, но кога ще ми даде не знам newsm78. Но каквото зависи от мен ще направя. Ще занеса всичко , което ми е излишно. Не знам за приятелките ми, но за себе си гарантирам. Напълно сериозна съм за това. Много се радвам, че разбрах за ДБМ. Преди все сама обикалях, чудех се къде да питам, къде да отида, при кой, на кого да нося. Нямаше на кой да разчитам , поне да си поговорим за това. Защото винаги ми е било мъчно за дечицата, още преди аз самата да имам дете, както и за бездомните животни.  Като видя гладно животинче на улицата и сърцето ми се къса. Никога не съм подминала животно и да не му дам храна, ако имам в себе си. Казвам Ви това, защото  точно Вие знам , че няма да ми се присмеете, за разлика от други, които ме мислят за странна Sad.Та най - често съм се обаждала в Инспектората по образование и те все ме пращаха в Брацигово, докато някой не даде идеята за Помощното. Все пак и без това разполагам с много малко време, тъй като съм по цял ден на работа и ми е по - удобно в Пз.

Общи условия

Активация на акаунт