На АПРИЛското човече, честитим половин годинка вече!

  • 32 530
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 521
Бреййййййййй,изпуснала съм Мимето!
Честит празник,Миме!
Не мога да ви изчета,за това няма да пиша за сега  Hug

# 691
  • Мнения: 54
 Честит рожден ден, Миме, само много много хубави неща.........
Не съм ви чела, затова само влизам да сложа снимка в албумчето на априлския колаж - ние сме родени през април - предполагам правилно съм се ориентирала, Чоки, благодаря предварително за труда и само да не забравя да кажа - много прекрасна детска стая, чудна е /аз нали чета сега старата тема, да ме извиняват другите мами, но не можах да се въздържа/....
ние за пиене на сокчета си взехме ето тази чашка:
за похапване ползваме такава лъжичка с купенценце
за захранването си купих ето тази книга
а също и тази енциклопедия за храненето...
много е хубава, защото всички рецепти са дадени в картиннки ето така:
и накрая един възмутен зайо байо

# 692
  • София
  • Мнения: 231
Миме , Честит  Рожден Ден   bouquet ! Желая ти луда любов  с любимия , безкрайни  радостни мигове  с  Диди  Heart Eyes  и  спокоен и щастлив семеен живот  Hug !

Черпя  за седмата месечинка на Каролина   Heart Eyes  кой с каквото пожелае  Hug !

А пък тя ми е болничка  Cry  и само плачка  и  аз имах страшно много работа ,но ще си остана  в къщи 1-2 дни ,че детенце да си почине  от тия пътища !  Нали то ми е най-важно  Heart Eyes !

# 693
  • Мнения: 13
Отново благодаря за пожеланията момичета!
Мара Каси какъв е сладък този зайо байо да го цункаш по смутената муцунка Heart Eyes
Кафенце честита 7ма месечинка на Кари! Да оздравява бързо!Много прегръдки и целувки за вас Hug
Мамочка, Аниичка, Абрикотин, Енигма и другите мамчета ми се губят тези дни

# 694
  • Мнения: 65
mimeto80, Честит Рожден Ден!   bouquet



Такааа...признавам, че от два дена не съм ви чела.  Blush Утре ще го направя. Обаче имам една питанка за кашите. Преси прояде оризова каша с добавена към нея кърма. Ползвам тази на Милупа. Много лесно се приготвя. С цел да разнообразя въпреки, че все още не й давам голямо количество /само по 60-80мл/, защото не бързам да замествам второ хранене, купих елда на Хип и царевица и ориз на Фризокрем. Обаче на тях пише, че течността се топли до 50 градуса и тогава се прибавя кашата. Малко глупаво ще прозвучи, ама аз как да разбера, че се е загряла до тази Т? И на двете каши пише, че се добавя АМ. Аз ще си ги правя с вода най-вероятно или ще питам педиатъра за марката АМ.  newsm78 До сега сме само на кърма.

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 23:18 от sisely

# 695
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Здравейте майчета   bouquet
Днес Ванката беше в чуденка заради новото време и покрай него подивях  Crazy Миналата събота, като бяхме при свекито го захранихме с микродоза козунак. От тогава диването си проси трохички като седнем на масата. Колкото до глутена-аз го въведох от недоглеждане  Embarassed Като бяхме навън купих млечна каша на Ганчев и не видях, че съдържа глутен.Пък и Ванката вече е на кухня, би трябвало да са въвели глутена и от там. От 2-3 дни на всеки памперс има подарък, дали така му действа Малтофера?
Сряда сме на контролно мерене и теглене и ще се отчетем.
На всички мами и бебчета с поводи   bouquet  Hug , а болните бързо да оздравяват!

# 696
  • Мнения: 2 090
                                        Набързичко влизам да почерпя за здравето на половинката си-именник е днес Heart Eyes
                                        Честито и на всички останали,които имат повод за празник на Димитровден!

                                         



                                           

# 697
  • Мнения: 521
И аз да ви почерпя кой с каквото иска,че и мойта половинка е Димитър Simple Smile!Деси ,честит ти именик!Честит празник на всички които празнуват днес,да са живи и здрави!

Честито на всички половингодинковчета и 7месечинковчета Simple Smile !

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 09:29 от Velvet_s

# 698
  • Мнения: 182
Деси честит ти  именник,малеее как си  почерпила  Hug
Честит празник и на всички които днес имат повод   bouquet
sisely не е задължително да е точно 50 градуса,като ти заври водичката и я оставяш да поизстине  малко,да не е направо от котлона вряща  Peace
Аз да се" похваля" пак,че Емо се захрани с фактура на метро   Whistling ама то защото майка му беше втренчила поглед в Карибските пирати  Blush
Емича още е болен ,един такъв,сутрин има едни зеленки сополи и през деня нищо,накашля едно много странно,не е точно да кашля ами едно слабичко такова все едно си прочиства гърлото.Днес му спирам хомеопатичните и да се оправя  Crossing Arms
maimunka07 Емо и той му окапват лигите докато се храним и го захранваме с какво ли не.Вече започнахме да вечеряме след като заспи,че иначе ми е неудобно аз да ям пък на него да не дам  Tired а ме гледа с едни такива очи молещи  Heart Eyes
Каролинка бързо да се оправя,както и всички болни бебета!
Пипи как твоите бебки?

# 699
  • Мнения: 25
Деси,Честит празник на мъжо! Живи и здрави да сте цялото семейство и да си празнувате заедно у дома винаги всички празници!

Velvet,честити и на твоята половинка! Много здраве и щастие!

Честит Празник и на всички,които празнуват денс!

# 700
  • not found
  • Мнения: 581
Деси , честит именник  Hug
sisely, кашата на Милупа като я правиш колко вода и колко каша слагаш ? И с хладка вода ли ?

# 701
  • Мнения: 445
Здравейте!!!
Честито на всички именници...да са им живи и здрави имената!!!   bouquet
Що се отнася до моите шушулки...слава богу, размина!!! Вече са по-добре, още регулираме разстройството на Габи, но вече не е така воднисто!!! Благодаря ви за подкрепата, момичета!!!

# 702
  • Мнения: 65
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!   bouquet

Деси, такива сладки изкушения са поднесла, че направо...едва издържам да не изляза веднагически и да си купя шоколадче.  Grinning

Jylieta, кашата на Милупа я правя с кърма /тя си е хладка/ и повечко лъжички от кашата, защото, ако я правя по рецептата на кутията, става много течна. Иначе може и с хладка вода.

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 11:40 от sisely

# 703
  • Мнения: 541
здравейте мами  Hug

мимеее голяяяма сладурана тази Диди!!!Анито много й се радва  Mr. Green Heart Eyes на теб честит рожден ден на патерици   bouquet да си жива,здрава,много щастлива и все така усмихната  Hug
Деси,Velvet да са ви живи и здрави мъжете и много да ви радват  Hug

признавам си че последните дни не ви четях много  Blush,но ще се реванширам  Heart Eyes Hug

честито на всички 6 и 7 месечковци,който съм пропуснала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   bouquet  bouquet  bouquet

# 704
  • Мнения: 77
Здравейте,

Влизам набързо да ви почерпя за първата годишнина от сватбата с моя любим съпруг (беше вчера)!!!! Също така и за първото ни зъбче!!! Черпя ви с каквото искате!!!!  bigdance2 Tada newsm38

На годишниината си изкарахме страхотно. Ходихме до Банско, Сандански, Мелник и до Роженския манастир. Прекрасно беше всичко, а и на Влади му се отрази супер.

Аз май почти цялата тема изпуснах и сега ще се върна да я прочета!!! Много  Hug от нас

Общи условия

Активация на акаунт