Кой тръгва от есента на ясла?

  • 9 418
  • 207
  •   1
Отговори
# 180
  • sofia
  • Мнения: 8 945
. И Борис на мама vesi1 ходи там, но май не сме се засичали Wink
Момичета, днес черпя за Криси- празнуваме имен ден  Simple Smile
  newsm38  party023  cook
Честит ви имен ден   bouquet
Ще се засечем Grinning
Вие в коя група сте? Ние сме в 4-та.

ПП Егати дъжда, как ще се прибираме help

# 181
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... И аз допрях до гадните ясли

Успех от сърце   Kissing Heart на малкото адашче   remybussi
Толкова бързо ще свикне  dancing и най-вече на самостоятелност  piasyk

 newsm10 newsm10 newsm10

# 182
  • Мнения: 277
Днес е първият яслен ден на моето малко човече, заведе го баба му и за сега всичко е нормално, което е в реда на нещата все пак не знае за какво става въпрос все още.

# 183
  • Мнения: 376
Днес е първият яслен ден на моето малко човече, заведе го баба му и за сега всичко е нормално, което е в реда на нещата все пак не знае за какво става въпрос все още.
Ще ви стискаме палци да се адаптирате бързо и да не плачкате много !!! Grinning

# 184
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ние сме ученици вече четвърти ден. Все още плаче сутрин като го оставим, но за радост после спира. През деня плаче, ако някое друго детенце ревне.
Лелките казаха, че всичко си изяждал, въпреки това като се прибере вкъщи омита доста добри количества храна.
Яслата много го изморява и вечер му се доспива по-рано, а следобед спи много неспокойно, но се надявам това да мине скоро.
Джен, стискам палци твоят юнак да свикне бързо Praynig

# 185
  • София
  • Мнения: 13 211
Ние сме ученици вече четвърти ден. Все още плаче сутрин като го оставим, но за радост после спира. През деня плаче, ако някое друго детенце ревне.
Лелките казаха, че всичко си изяждал, въпреки това като се прибере вкъщи омита доста добри количества храна.
Яслата много го изморява и вечер му се доспива по-рано, а следобед спи много неспокойно, но се надявам това да мине скоро.
Джен, стискам палци твоят юнак да свикне бързо Praynig


Браво!!! Щом яде и спи в яслата - няма нищо притеснително!!! Александра също много яде в яслата и псле вкъщи пак яде, това не значи, че е седяла гладна там... Щом за 4 дни плаче само понякога значи бързо ще свикне малчо!

# 186
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте отново.Обещах да пиша и да разкажа, дали Боби свиква на градината.
Първият ден сутринта се разплака, нормално според мен.Вечерта, когато отидохме да го приберем със баща му бяха на двора, и той даже не ни усети.Беше се зайграл със едно момиченце на пясъчника, и не му се тръгваше.Видимо обаче, беше доволен че идваме да го вземем.
Казаха че се е напишкал само веднъж, спал е нормално и естественно всичко си е изял.През деня не е плакал.
Вчера при нас имаше доста страховита буря, и аз бързах да ида по- рано да го взема,защото знам че се страхува много когато гърми.Още не бях влязла през вратата,когато го чух да плаче.Отворих леко вратата и какво да видя.Седнало милото ми момченце на едно столче,хванал една кукла в ръка и плаче.Госпожата му седнала до него, и нежно го милваше по главата,като го успокояваше.Помислих че плаче защото навън гърми.Госпожата му обаче ми обясни че плачел, защото две майки преди мен отишли и си взели децата.Явно на Боби му е дожаляло и почнал да плаче"Къде е мама""Искам мама"През деня е нямало проблеми.
Днес ни е трети ден и сутринта отново се разделихме с рев.
Надявам се и се моля да свикне,и да ходи с желание на градината.

# 187
  • Мнения: 277
Токущо говорих с бабата завела е Пепчо на яслата не имало никакъв плач, но и аз не съм очаквала тъй като той рядко плаче при раздяла с баба си,ако бях аз може би щеше да е по различно. Попитали са я дали се храни сам, явно аз нещо не съм в час ама все пак е на 1год.4м. Някои по твърди храни може да ги яде сам, но супа и мандажа половината ги изсипва върху него. Лелките и директорката били разочаровани как може майката да не го е завела Sick в 9,00часа/аз съм от 8,30 на работа в центъра, а яслата е в Студентски град/, навикали се и за някакви декларации за доходи които не са ме информирали предварително за тях, ама явно друго са имали в предвид Mr. Green, но аз съм малко по недосетлива за тези благодарностите.
Това е за сега, утре ще отида да го взема на обяд и ще поговоря с тях след което ще пиша.

# 188
  • sofia
  • Мнения: 8 945
.... навикали се и за някакви декларации за доходи които не са ме информирали предварително за тях, ама явно друго са имали в предвид Mr. Green, но аз съм малко по недосетлива за тези благодарностите.
Кви декларации, кви доходи Shocked Shocked Те да не са данъчна служба Money

Естествено, че ако има кой друг да го води да не е човекът, към който е най-привързано детето....

# 189
  • Мнения: 277
Декларира се брутният месечен доход и на двамата родители, според тези доходи се определя размера на таксата за яслата. Може и да си е тяхно нововъведение, ама какво да се прави. Отделно от това си позволиладза каже на бабата, че от днес нататък ще трябва да спазваме техните правила #2gunfire Нямам думи

# 190
Аз ли нещи не съм в час или.... Как може да се определя таксата според доходите smile3556. Мен само ме питаха дали съм омъжена, защото ако не, то таксата е наполовина. Но за всички е 40лв а ако децата са две тогава има намаления.

# 191
  • Мнения: 857
Малкият Ицо!Надяваме се бързо да свикне Wink

# 192
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Браво!!! Щом яде и спи в яслата - няма нищо притеснително!!! Александра също много яде в яслата и псле вкъщи пак яде, това не значи, че е седяла гладна там... Щом за 4 дни плаче само понякога значи бързо ще свикне малчо!
А, Ваче той не спи в яслата още - бавачката го прибира на обяд след като хапне.
До седмица - две ще започна да го оставям и да спи там, но това е по усмотрение на лелките.
не съм си мислела, че е сегял гладен - няма причина да ме излъжат. Мисля, че сигурно са им малки порцийките и не му стига  newsm78 но си наваксва като се прибере вкъщи моя прасчо Heart Eyes
Ей сега ме усведомиха, че днес е плакал съвсем малко, а сега блаженно спинка в неговото креватче вкъщи Heart Eyes
.... навикали се и за някакви декларации за доходи които не са ме информирали предварително за тях, ама явно друго са имали в предвид Mr. Green, но аз съм малко по недосетлива за тези благодарностите.
Кви декларации, кви доходи Shocked Shocked Те да не са данъчна служба Money
И на мен не са ми искали такива неща  Shocked

# 193
  • Spain
  • Мнения: 3 750
днес за 3-ти път заведох Гери в градината и тя се разплака като си тръгвах  .макар 4е много охотно влезе в стаята и се усмихна на лелята Simple Smile . при нас коренно и се промени режима й . и при вас ли е така? понеже все още не се хранят там - веднага като се приберем от градината си обядва (по рано обядва6е в 1,1.30 сега до 12.30 ве4е е хапнала ) и веднага след това заспива . тази умора дали е от многото рев или от многото игра ? как мислите ? лели4ките ме уверяватр 4е не била плакала ..но аз като идвам да я вземам не виждам нито да е щастлива , нито да играе .винаги е някак притеснена и стои права на едно място.
много ми е притеснено -защото никога не съм я виждала такава - и ва6ите първи дни ли са така ?

# 194
  • sofia
  • Мнения: 8 945
Пак почна да ме тресе нервата Weary
Цялата седмица не е спал на обяд и като го взема по пътя заспива и спи до 19 ч.
Два дена не рева при воденето сутрин, днес ревна.....най-вероятно няма и да спи на обяд.....направо смазващо ми действа.
Анке Хулиганке, като го взема се успокоява явно, защото става най-доброто дете. Девойката просто се е уморила. Фактът, че им се случва нещо ново няма как да не им се отрази и на поведение и на настроение Confused

Общи условия

Активация на акаунт