Тренират ли децата ни..и кой е подходящия спорт за тях?

  • 15 852
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 755
Tonita , кофти ама ако сина ти в първи клас е на твоите кг и го намързява даже да повърви 200м ?Хвърляш го!
Имам конкретен пример - накрая му хареса, отслабна, че и в отбор по водна топка го включиха и сега ходи на състезания.Ама колко тревоги бяха.
Искам само да кажа, че някой път трябва май по-драстично.
Мисълта ми е, че ако едно дете не желае да тренира определен спорт, то няма нужда да се насилва. Има други. Все някой ще му хареса. Виж, ако никой не му харесва, ако дете на 7 години вече е със застрашително тегло, къде са били родителите му през тези години? Защо е стигнало дотам? Тогава вече, мога да приема и драстичните методи, като крайна мярка, в името на здравето на детето.  Peace

П.П. В случаят, който описах, детето определено нямаше проблеми с теглото.

# 136
  • Мнения: 4 678
Сега дъщеря ми дойде при мен..и ми каза,че за рожденният си ден иска .....боксова круша Sick Laughing

# 137
  • Мнения: 1 085
Сега дъщеря ми дойде при мен..и ми каза,че за рожденният си ден иска .....боксова круша Sick Laughing

Ще купуваш, нямаш избор  Laughing

# 138
  • Мнения: 71
Сега дъщеря ми дойде при мен..и ми каза,че за рожденният си ден иска .....боксова круша Sick Laughing

купи ли боксова круша? Simple Smile)

# 139
  • Мнения: 4 678
Сега дъщеря ми дойде при мен..и ми каза,че за рожденният си ден иска .....боксова круша Sick Laughing

купи ли боксова круша? Simple Smile)
абе..рожденият и ден е чак декември Laughing..има време Laughing
..обаче като я гледам как се връща от тренировка..накуцвайки и пребита като куче..може да и мине желяние Mr. Green

# 140
  • Мнения: 71
Сега дъщеря ми дойде при мен..и ми каза,че за рожденният си ден иска .....боксова круша Sick Laughing

купи ли боксова круша? Simple Smile)
абе..рожденият и ден е чак декември Laughing..има време Laughing
..обаче като я гледам как се връща от тренировка..накуцвайки и пребита като куче..може да и мине желяние Mr. Green

да не тренира за състезание?скоро ли ще е?

# 141
  • Мнения: 4 678
Сега дъщеря ми дойде при мен..и ми каза,че за рожденният си ден иска .....боксова круша Sick Laughing

купи ли боксова круша? Simple Smile)
абе..рожденият и ден е чак декември Laughing..има време Laughing
..обаче като я гледам как се връща от тренировка..накуцвайки и пребита като куче..може да и мине желяние Mr. Green

да не тренира за състезание?скоро ли ще е?
..изпит някакъв Grinning

# 142
  • Мнения: 1 085

Стискаме палци на малката каратистка, да се представи успешно.

# 143
  • на път
  • Мнения: 2 804
Гплемият е на 5 и половина - от миналата година тренира плуване и ски. В свободното време караме зимни кънки, ск.и и колела цялото семейство.

Малката е на 3 и половина, кипи от енергия, но е малка и я влачим навсякъде в самар на гръб или детска седалка на колелото на таткото. Нямам турпение да стане на 4 за да я организирам и нея ....

# 144
  • Мнения: 71
Имаме Вицешампион на Европейското в Турция !!!

На проведеното  Европейското Първенство за  старша възраст, девойки младежи, жени и мъже до 21 години в град Измир, Турция, имаме Вицешампион и той е Тодор Събев от Карате Клуб „Камае” при девойки и младежи в категория -68 кг. Адриана Ганева от Карате Клуб „Левски Спартак” е трета при девойки и младежи в категория -53 кг.

Поздрави на Тошко и Ади.Чакаме златни медали

# 145
  • Мнения: 4 678
Имаме Вицешампион на Европейското в Турция !!!

На проведеното  Европейското Първенство за  старша възраст, девойки младежи, жени и мъже до 21 години в град Измир, Турция, имаме Вицешампион и той е Тодор Събев от Карате Клуб „Камае” при девойки и младежи в категория -68 кг. Адриана Ганева от Карате Клуб „Левски Спартак” е трета при девойки и младежи в категория -53 кг.

Поздрави на Тошко и Ади.Чакаме златни медали
..браво..това да се чува smile3501 smile3501 smile3501

# 146
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Моите и двете са момичета. На голямата преди време й беше хрумнало, че иска да тренира футбол.  Crazy  ooooh! Добре, че изостави тия щури идеи и се ориентира към плуване и волейбол. Бойните изкуства също й допадат и смятам да я запиша по-нататък - хем възпитават духа, хем са нужни и за самозащита.
А малката се ориентира към модерни танци, народни танци, абе всичко, що е танци. Засега ходи на модерни, по-нататък ще видим.

# 147
  • Мнения: 8 999
Моите не тренират. Посещават спортни занятия, но това не са тренировки, а разпускане и удоволствие. Не приветствам идеята да изберат спортна кариера и сериозни спортни занимания.

# 148
  • Мнения: 4 678
моята тренира вчера..и в духа на киокушина..е да тренират навън в снега..по кимона..40 мин..упражнения..лицеви,коремни..в 50 см сняг..луда рабита..а са деца..не знам какво да мисля..по желание..на който му е студено си вдига ръката и влиза на топло...накрая са останали 4 деца..разбира се и моята там...и сега се гордее..казах и да не казва на майка си..къде е тренирала..че ще ме убие Laughing
..ама аз не се учудвам..защото имат и тренировка в река Mr. Green

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 820
моята тренира вчера..и в духа на киокушина..е да тренират навън в снега..по кимона..40 мин..упражнения..лицеви,коремни..в 50 см сняг..луда рабита..а са деца..не знам какво да мисля..по желание..на който му е студено си вдига ръката и влиза на топло...накрая са останали 4 деца..разбира се и моята там...и сега се гордее..казах и да не казва на майка си..къде е тренирала..че ще ме убие Laughing
..ама аз не се учудвам..защото имат и тренировка в река Mr. Green

Tочно такъв вид тренировки харесвам,къде тренира момичето ти?

Общи условия

Активация на акаунт