Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 619
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 22 036
Какви Муньовци бе, направо са супер. Проявили са мислене. Други щяха да ви нарушат комфорта с мрънкане и оплакване как го няма памперса.

Това си е като да смениш ремък с чорапгащник.

# 2 791
  • Мнения: 9 876
Ореваха света да го доведа в парка

И ей на идваме тук преди 10 минути
И аз веднага пльос на една мокра пейка и сега с мокър З....к.
И гледам едното се засили да сяда и веднага му казах да не сяда
ОК, обаче 3 минути по късно като не го гледам... хахаха познайте

И малчо да не остане по назад от батко си и той се самонастани със скоростта на светлината

Сега и тримцата сме мокри

Аз си сложих пуловера като едно време на млади години но те тъй си ходят и не им пука


Важното е че люлките са сухи

# 2 792
  • София
  • Мнения: 9 293
Случката се развива ноември 2016 година... Най-добрия ми приятел и годеницата му чакат бебче до дни, вече всичко е готово, багажа е в колата, легло, количка, люлка са сглобени и само се чака да настъпи денят, в който ще се роди бебето. Един хубав ден годеницата му му звънни докато той е в университета и му казва - време е, прибирай се да ходим в болницата. Нашия човек се яхва на такси, прекосява половин Лондон и се озовава пред болницата. Отива на регистратура и те му казват че такава пациента приета няма, звъни той
- Къде си? Аз съм в болницата...
- Чакам те вкъщи...
Мунчо се качва отново на такси за да стигне отново до другата част на града, отива взима я, качва я в таксито и тръгват.. Отиват в болницата, ама се оказва че не е това тяхната болница, след още 40 минути пътуване до правилната  болница стигат и слизат и следва въпроса:
- Мунчо къде е ми е багажа и къде  е колата???
Мунчо забравил колата с багажа пред университета...
След приема в болницата мунчо отново вика такси до университета за да вземе колата и багажа. 😂
 

# 2 793
  • Мнения: 650
Ами шашнал се е човека и забравил.

# 2 794
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Да номинирам ММ отпреди малко. Ще ходи на работа, уж излезе, обаче се връща и почва да се щура из къщи - търси ключовете си. Преди малко ходи до майстора с моята кола, да му покаже гумата, за да я смени - значи са били с него, колата си е тук. Включвам се в търсенето и аз, че закъснява за работа и е видимо притеснен - смята, че е оставил ключовете някъде из къщи и сега не ги вижда.

Задавам въпроса - ти с твоите ключове ли ходи при майстора или с моите? Той ме налайва, че го разсейвам.
Аз пак повтарям въпроса - ти с твоите ключове ли ходи при майстора за колата? - Да, разбира се! - и се плесва по челото, хуква към моята кола и ги намира вътре, неизвадени.

Е как може да излезеш от колата и да не извадиш ключовете си? Ами може, неговата кола нали е с безконтактен ключ... той си го държи в джоба, сяда и кара, съответно няма какво да вади и да прибира след това...  ooooh!

# 2 795
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моя муньо преди малко реши да ме стресне, като се направи, че ме пръска с талк от бутилката - от онези с дупки на капачката, които се затварят, като ги завъртиш. Само че кой да провери, дали капачката е затворена? Вкъщи настана зимна картинка, пода, масата, лаптопа и аз бяхме покрити с талк. От пода още не можем да го изчистим, сега мокета е на бели петна.

# 2 796
  • Мнения: 18 997
От мокета ще се изчисти след интензивно прахосмучене, гледайте да не мокрите преди това, но за лаптопа е много опасно. Като нищо може да изгори.

# 2 797
  • UK
  • Мнения: 3 959
Той и без това е на умиране, само това му трябваше, ама какво да го правя. Обърнах го наопаки, да изпада каквото може, уж се изчисти, но на тонколоните още стои бяло, където е влязло между дупчиците. Дано оцелее, че нямам пари за нов.

# 2 798
  • Мнения: 9 876
и него го мини с прахосмукачката

# 2 799
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ще опитам. Не мисля, че много талк влезе под копчетата, те са доста добре уплътнени и трудно нещо влиза отдолу... Не знам. Засега е наред, дано му се е разминало. На приятеля ми днес не му е ден, ама уж отказва цигарите та му прощавам глупостите.

# 2 800
  • Мнения: 18 997
Ами, по-добре да се разглоби и да се почисти. Има клипове как става, но мисля, че трябват и по-фини инструменти, каквито не всеки има, освен че не на всеки му идват отръки подобни неща, така че може да го занесеш в сервиз за почистване и смяна на паста евентуално.

# 2 801
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ако бях в България, бих, но тук е скъпо. А и съм се напатила от пишман техници там, преди години го занесох да го отворят, почистят и преинсталират Уиндоуса, и гадовете го повредиха нарочно, мислейки си, че ще им го занеса да го поправят, той беше още в гаранция, но тя не покрива нарочна щета, платих над 350 лева за нова част, която обаче и производителя нямаше, върнаха ми парите, познати на баща ми намериха новата част и уж го поправиха, но оттогава не е същия. Беше идеален преди онези гадове да го счупят, още много ме е яд на тях.

# 2 802
  • Мнения: 9 876
някои са такива, за съжаление ... подобно на майсторите по колите ... гледат да ти изият ръцете.
Но тея същите не са само тук, и в Америка ги има, да не мислиш ..

# 2 803
  • Мнения: 39 339
Прахосмукачаката е не- добър вариант. На мен ми е гълтала букви.
Ползва се компресор. Т.е. въздухът да духа на обратно- като сешоар, но по- силно и студена струя.

# 2 804
  • Мнения: 29 342
Има едни Spray Duster се казват. Нещо ето такова:


Пробвайте с него, за почистване на клавиатури е, духа въздух навън и вади от дупчиците разни боклучки, попаднали там. Вероятно ще има ефект за почистване.

Общи условия

Активация на акаунт