Мисля да се подложа на липосукция-моля за мнения и съвети

  • 10 863
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 417
Бамби03 а възможно ли ти е да пуснеш снимка преди и след /може и на ЛС/ Аз също съм слаба, тренирам долу горе да се поддържам, но бричовете въобще не се повлияват да не кажа че с възраста имам чувство че се увеличават Sad Аз също съм си мислела, но ми се вижда много рискова такава интервенция, а както казва мъжа ми дори и да се махне този брич имам едни кокали дето стърчат там  и тях няма да махнат  Sad та затова искам да видя дали и при вас става въпрос за същото и как се е повлияло

# 16
  • Мнения: 208
http://www.afroditamc.com/userfiles/image/predi_sled/liposuction1.jpg
Как така имате кокали?моя проблем е като на тази жена отстрани-отзад е по закръглено и като ходя и се вижда повече.

# 17
  • София
  • Мнения: 589
Бамби03 а възможно ли ти е да пуснеш снимка преди и след /може и на ЛС/ Аз също съм слаба, тренирам долу горе да се поддържам, но бричовете въобще не се повлияват да не кажа че с възраста имам чувство че се увеличават Sad Аз също съм си мислела, но ми се вижда много рискова такава интервенция, а както казва мъжа ми дори и да се махне този брич имам едни кокали дето стърчат там  и тях няма да махнат  Sad та затова искам да видя дали и при вас става въпрос за същото и как се е повлияло

Аз след това нямах брич  Hug.Доктора ме попита как искам да изглеждам,спортно или леко амфора,ако ме разбираш какво имам предвид  newsm78.Аз си избрах първото защото цял живот колкото и да слабея колко и да тренирам брича не се махаше #Cussing out.Това е истината.Сега нямам брич,но в талията съм равна.Тоест, талия нямам Cry.А винаги талията ми е била 60см.Сега я няма,както ме предопреди и доктора,ако не се подържам тези килограми ще ги натрупам на друго място най често било в корема.Снимки не съм си правила,имам при доктора. Опита ми показа,че брич само с нож се маха но и после трябва много подръжка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт