Книги за бременност и отглеждане на бебето

  • 45 473
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
Ползвах книгата на д-р спок.

# 16
  • Мнения: 1 219
Имам и съм чела цялата поредица на Спок-малките книжки.А иначе също съм много доволна и от наръчника на Спок-"Грижа за бебето и детето" PeaceДруга книга,която в момента чета е на Фицхю Додсън-Изкуството да бъдеш родител

# 17
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
За бременността за мен най-добрата е "Аз съм бременна"  на Мари Клод Дьолае. И с двете бременности изкупувах всички книги, които има на пазара за бременността, но тази си ми остна фаворит.
Другата книга, която намирам за много ценна е "Близо до бебето" на Василена Доткова.
Също добра е "Какво те чака, когато чакаш дете" на Хайди Мъркоф, но там има описани прекалено много проблеми, които могат да възникнат на всеки етап от бременността, и аз, понеже съм си шаш и паника, доста черни сценарии ми минаваха през главата, докато я четях.
 

# 18
  • Мнения: 354
Бенджамин Спок си остава моят фаворит.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
За бременността за мен най-добрата е "Аз съм бременна"  на Мари Клод Дьолае.
 
И аз я чета в момента,но се чудя коя друга да си взема  newsm78
дали тази на д-р Спок или ЕЛизабет Фенуик - Книга за майката и бебето.

# 20
  • Мнения: 157
Аз за сега чета тези:

Не са лоши, е американски книги но са ми одтатъчни за бременността, но искам да си взема за отлгеждане на бебето нещо  Grinning

# 21
  • Мнения: 27 524
но се чудя коя друга да си взема....ЕЛизабет Фенуик - Книга за майката и бебето.

Върни се на предната страница - не си заслужава (цената и самата книга)  Peace

# 22
  • Мнения: 1 219
Блонди,колко струва въпросната книга? newsm78

# 23
  • Мнения: 326
Сега чета на Ан Бакюс- моето бебе. Още съм в началото,но ми прави впечатление, препоръката да се дава вода нощно време, на бебе на 6 седмици.
Чудя се дали да я чета до края newsm78

# 24
  • Мнения: 11 607
Съвсем честно и сериозно - форума на бг-мамма...

За книги - с първото бях изчела Лоранс Перну - както за бременността, така и за бебето.....Но....по-Убаво от форума - си нЕма......

# 25
  • Мнения: 1 354
,,Грижи за бебето и детето" на Бенджамин Спок , аз лично имам само тази и нея чета.

# 26
  • Мнения: 4 555
Сега чета на Ан Бакюс- моето бебе. Още съм в началото,но ми прави впечатление, препоръката да се дава вода нощно време, на бебе на 6 седмици.
Чудя се дали да я чета до края newsm78
Много правилно разсъждаваш  Peace

# 27
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Бенджамин Спок "Грижа за бебето и детето" . Майка ми е отгледала с нея мен и сестра ми.

# 28
  • Мнения: 51
Тази книга от нета ли си я смъкнахте.Аз случайно си я бях смъкнала и преди 2 дни разбрах че съм бременна и почнах да търся книги за четене.В един момент видях че повечето  са препоръчали книгата на д-р Спот а аз я имам.
Преди това съм чела  "Аз съм бременна"  на Мари Клод Дьолае

# 29
  • Мнения: 354
Ето нещо, което аз направих - абонирах се за библиотеката и иззех де що намерих книга за бременността, раждането, отглеждането на детето и т.н. След като им хвърлих по-подробен поглед си направих извода дали и коя да си купя и от коя няма да имам нужда.

Общи условия

Активация на акаунт