Знаят разни номера - МАРТенските ни деца!!!

  • 19 860
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 795
Вероники, и аз така съм чувала - че по-бързо се втечнява, но някои майки го правят така. Вашият начин е по-удобен май.  Simple Smile
А за излизането - и аз скоро с учудване разбрах, че някои майки не извеждат децата си зимата.  Rolling Eyes Каза ми го една жена, която има детски магазин и има наблюдения от клиентките си. Похвали ни, че излизаме ooooh! Rolling Eyes, нещо, което за мен е съвсем нормално. Не можех да повярвам, но явно е факт, че някои предпочитат да си седят вкъщи, хем не е още голям студ. Идея нямам какво правят по цял ден  Rolling Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 659
 Леле, как можах да забравя  Embarassed . Честитя на месечинковците, пък не се сещам, че и мойто днес празнува
 Хайде почерпете се за негово здраве


 Elwing,  ще се моля да ви докара дядото ви

# 722
  • Мнения: 35
Леле колко сте изписали за 2 дена Crazy
Ние се завърнахме в Плевен
Рдто на мамито мина доста приятно - събрахме се, порадваха се на Алек, а той такова боричкане направи с леля си - само с нея се държи така - то не бяха целувки, милувки, катерене по нея Heart Eyes
Вчера след като се върнахме успяхме да направим една хубава разходка - Алек беше по боди с дълъг ръкав, чорапки и анцуг отгоре. Естествено отново по пътя срещнахме бебета с космонавти и дебели шапки, а ми направи впечатление, че някой от майките на тези навлечени бебета бяха по къси ръкави.
Алек вече е при нова педиатърка - преместихме го тук в Плевен при семейна приятелка. Иначе в сряда бяхме на консултация - качил е 450 грама, но все още е под 8 кг - 7.700 е. Само сантиметрите не можахме да ги разберем - предния път са го измерили 69, а онзи ден 67 newsm78
Ние от другата седмица започваме жълтъците и ще давам домашни - свекърва ми работи в ХЕИ, тя ги носи (надявам се че никой няма да посмее да й даде лоши яйца)
За работата - ми незнам, аз съм решила да си седя в къщи до 2рата годинка на Алек, нещо не ми се връща на старата ми работа. Майка ми сега направиха фирма и ако успеем да я разработим до тогава мисля направо в къщи да си остана (тази работа го позволява) и да правя филиал в Плевен Mr. Green
Да ви кажа вчера на разходката бяхме с едни мамита с бебоци с по месец-два по малки от Алек - е няма да ви кажа как ме гледаха като се заговорихме за храненето - едната на 3 месеца е дала месо на бебето си, на 6 месеца-риба...
И аз като направя кашата с кърма става доста течна. Аз кашите винаги им слага или кърма или АМ (ако са безмлечни разбира се)

ЧРД на Ели - много любов и щастие ти желая
Честити месеинки на бебоците от днешната дата Hug
Хубав и слънчев ден на всички Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 263
             Ели, честит Рожден ден!!!
        
           Много здраве, късмет и пълна къща с деца!
Да се чувстваш и да бъдеш винаги обичана и щастлива жена, майка и съпруга.
Много усмивки, незбравими мигове и сбъднати мечти ти пожелавам!


veroniki, да ме прощаваш , нещо съм блеела тогава, като си се хвалила Confused
Честит месец на Тео и на всички от дата 23!!!
Елуинг, аз захраних с пуешко с тиква на хипп- просто такова намерих. Взела съм и от супите на гербер- но има масло там и  ще я оставя за по- натам. На бебевита имам- пуешко с карфиол. Сега обаче малко съжалявам, че не захраних с пиле, за да й правя домашно тук.
Гери Мур, аз поне 5-6 пъти така загорявам  като варя на Мария за пюре нещата...Ужас- слагах повече вода, не ги оставям без надзор дълго - и какво става все съм с почернели тенджери и храна в кофата!
А грисът, за който каза какъв е?
За яйцата- и аз си мислех за тези био- ама нали в началото се дава по трохичка, дори и по четвърт жълтък не отива по предназначение за детИтУ- е не ми се разхищават така пари- ще си й давам купешки- взимам едни , на които пише "от свободни кокошки" hahaha
За рибата- не се ли дава 2 месеца след захранване с месо? А и новите схеми я препоръчват след 12 месеца , защото е силен алерген. Тя и моята педка каза декември като сме на консултация да съм дала риба, ама...
Мънки къде се криеш?

# 724
  • Мнения: 660
Тони проверих в Технополис,но те не предлагат fujitsu може би преди са ги продавали.. Rolling Eyes
Много странно....е, вярно, че ние ги купихме от Пловдив, ама нали са верига? newsm78 Пък и ние ги взехме миналия ноември.  33uu

Яйца - ще давам домашни от на майка ми, но от другата седмица, че да си взема пресни, че тези, които имаме в хладилника са от 2 седмици.

Елда не само, че я ядем в къщи редовно, но и на Рая и харесва, особено с плод. Peace

Вероники, супер - и аз го омайвам моя да ни докара раничко... та ще ти звънна, да се видим из магазина и да обсъдим харчовете. Laughing

Аз пък да питам като Есме за сиренето... Обмислям вариант да и купя козе като за начало... Някой да има наблюдения от по-големите си деца, ако е давал, как се отразява?

И не на последно място - Честито на месечковците днес! Много здравички и щастливи да растят!

# 725
  • Мнения: 0
Честита месечинка на Тео и на всички бебчовци на на днешната дата.Ели Ч.Р.Д. много сбаднати мечти   bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 5 795
Днес съм много активна  Embarassed , ама Александър изненадващо заспа пак, та ще се разхождаме после.
Да си кажа за опита за захранване с месо - плачевен. Как не повърна това дете не знам - такава физиономия направи. А хем се реших да дам това на Хип, с тиквата и пуйката. То верно, че е гадно, но батко му го ядеше.   Tired
Тони, аз не съм давала козе сирене на баткото. Имаме домашно, но лично аз не понасям как мирише  Embarassed и не съм го предлагала.

# 727
  • София
  • Мнения: 263
А пък на мен тиквата с пуйката много ми хареса как си мирише- вече на истинска манджа ми прилича Rolling Eyes
Въпрос на миризоусещане , явно Joy
Спамя, ама нали трябва да изписваме таз страница и да се пременим с нова тема и нова заглавна страница.

# 728
  • Мнения: 222
Elwing мерси за съветите, душице, ама при нас проблем е че не иска никаква каша.  Crazy
Какво ли не съм пробвала - Хумана, Слънчо, сега и Хип. Не ги ще - само като му я поднеса с лъжицата се втриса. Мислех си, че поне тази елда, омешана с нещо друго ще я яде, ама не. Ще пробвам да му я мешам в малко количество с нещо друго, което уж яде...
А как ги качва тия кила, като е толкоз инат на ядене незнам вече  Whistling
Яйца давам - ако не съм се снабдила с домашни от някъде, от магазина. То нали и те вдигали хемоглобина, та яде по цяло в манджите още от началото на 7-мия месец Whistling (това по препоръка на доктора)
И да ви се оплача - утре сме на сватба и нищо не ми става - приличам на прищипана наденица  Flutter ooooh!

# 729
  • София
  • Мнения: 807
 Здравейте:)
 Елг, честит рожден ден, мила   bouquet Бъди много щастлива и винаги обичана:)
  Днес бяхме на консултация. Влади е наддал 520г. и вече е 7600, другия месец ще е увеличил рожденното си тегло 4 пъти. Е, така е, бавно наваксва, но пед-ката каза, че е от ниския хемоглобин.
 Добрата новина е, че спираме малтофера, лошата - започваме месото Sick Ама няма начин, по-добре малко био токсини, отколкото химия.
 Цветка, аз за сватбата, на която бяхме купувах тоалет, 2 кг. ми остават, ама са на талията и нямаше какво да ми стане. Ето ти повод за нещо ново Peace
 Елвинг, хората излизат по космонавти, е ние сме с ватирана блуза Laughing Явно зимъска им кротуват бебетата на топло, а те мързелуват Shocked
 На Бебемания и на мен ми се ходи, но всичко зависи от транспорта.
 Вероники, ще се вкючвам за МайТойс, да знаеш Sunglasses

# 730
  • Мнения: 361
Момичета, много ви благодаря за прекрасните пожелания. Hug  bouquet

Ние се понагласихме, ще заведем Елия при мама и ще ме водят някъде (все още не знам къде и още не са ми връчили подаръка).

Честити месечики!!!

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 21:03 от Elg

# 731
  • Мнения: 1 187
И аз писах от сутринта,а забравих да честитя на днешните месечковци!

Да са здрави и щастливи!
Hug




Еwing ние с теб по едно и също време започнахме захранването,и както гледам еднакво вървим.. Peace И аз съм купила предимно на Гербер месни.(130гр.) Хип-ско имам само едно от големите(пуешко с тиква).Днес започнах със заяц(с копър и зеленч.)-малко странно ме гледаше Ади и задържа в устата няколко сек.но не го плювна. Дано и тя е като нас месарка,и дано по-натам заобича и рибата като кака си.
Цвети много се смях на прищипаната наденица.. Joy Не си чак така сигурна съм,а и скоро ще си възвърнеш килцата-я каква прекрасна булка си била, аз много ти харесах роклята та съм запомнила! Hug

Шуши мерси за честитката,в петък ще идват да ги монтират-много съм хепи  Party който се е занимавал с въглища и дърва ще ме разбере. Mr. Green

Еlg да си изкарате супер,и после да разкажеш къде са те завели. Mr. Green Както пееше Ивана-води ме в някоя квартална кръчма.. аз и там няма да откажа,особено ако съм без децата. Twisted Evil Мъж ми закара Дари при свеки,та пак е нещо..ми изморявам се,аз съм жена на възраст. Mr. Green

Есме извАри има най-различни, но мисля трябва да не е обезмаслена.А обезсоленото масло и аз мисля да го пробвам,макар че за Дари винаги съм взимала обикновеното Президент,или немско.

Като чета,май доста от татковците са фенове тук-там. Моя пък отдавна е открил "играча в себе си"(като онази реклама с Борис Бекер) и всяка нощ виси до 3ч.на компа да играе покер с разни интернационални елементи,чиито жени също негодуват,е поне половината. Mr. Green А колко е доволен,като се класира в първите 30 места с печалба 2-3 $.. Crazy ooooh! Това  е някаква мания,понякога му казвам че аз ще му ги дам,само да ляга да се наспи ама той не-тръпката.. Crazy После си казвам,нали не харчи от бюджета..като му е кеф-да си джитка.Аз пък играя "Големия кеш",но засега един голям..  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 645
Ето ме и мен, да поработя за изписването.
 Еля честит рожден ден, много щастие, любов и здраве.

Аз днес хубавичко се разходих та чак се загубих Embarassed Който вчера забрави да прочете писанията от училище днес два пъти ходи до там. Оказа се че днес трябва да са по дънки или нещо спортно  и цветно,  та се връщах да му взема, после на връщане дребната заспа, та за да не я будя обикалях квартала.

Оки4 наистина тук не могат да се похвалят с много разнообразни фирми, почти за всичко newsm78, има 3 марки бои за коса, 3  пюрета, 4 марки млека, храната е много разнообразна, но иначе у нас има много повече фирми на пазара.
Рила мерси Hug
 Вероники ето ме, ама хич не се харесвам http://kayana1.snimka.bg/family/kolata.427095.15570967

Слънце
браво на Симонка за апетита, те май нашите деца си приличат, големите не ядат а малките са с добър апетит.

Шуши13 тя веригата ако си клиент не е лоша, но като работодатели се оказаха големи педе....си, оказа се че са прецакали всички, които дойдоха с нас в Англия и че това си им е практика, мъж ми много му се иска да им покаже Hands Fist И ще го направи при първа възможност.
Цветке наденичките сме две Hug

Аз днес си намерих една стара приятелка в нета и съм много доволна. Тя отдавна замина за Кувейт  и не я бях чувала с години. С другата ми приятелка от училище я издирвахме по фейсбука и скайпа и най накрая я намерихме. Оказа се и тя ме е търсила ама аз нали си смених името и не могат да ме намерят, а старото много се запомняше и рядко се срещаше. Та трите едната Индия, другата от Канада и аз от Англия, хубавичко си поговорихме. Понеже и трите пиехме кафе имах чувството че сме си седнали на маса и си лафим.

Ние утре заминаваме за Портсмут, че едно приятелче има РД а е сам милия. И имам багажи да оправям. Още щях да пиша ама ..... кво беше newsm78
Излизам че малката ще заспи на люлката а трябва да вземем баткото.

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 16:49 от Шу

# 733
  • Мнения: 18
Честит Рожден Ден Ели!


Честита месечинка  на на днешните бебоци и особено на Тео!



Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 19:14 от dyMa

# 734
  • Мнения: 1 734
Честито на месечинковците днес!!!   bouquet
Шу, винаги с удоволствие чета постовете ти  Laughing
Тони и на двете деца започнах въвеждането на сиренето с козе (казват че козето мляко било най близко по състав до човешкото, за това и препоръчват да се започне с козе сирене) , като предварително е стояло във вода да се обезсолява. Аз лично не го харесвам, предпочитам си кравето  Peace
Цветка, разбирам напълно твоя сладур дето не иска да яде каша. Ами имат си вкус децата нещо харесват, друго - не. Ето например Лора абсолютно ми отказа попарата както и да и я предложих. И аз спрях да настоявам. Просто децата сами си показват.

Общи условия

Активация на акаунт