Зима,пролет,лято,есен,ОКТОМВРИйче иде с песен!

  • 28 735
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 595
Мерси за стиснатите палци, момичета  Grinning
Моето "раждане" (на кого свекървата твърдеше, че секциото не било раждане, а "опериране от бебе"  Laughing ) сигурно ще има комедийни моменти като се вземе предвид, че таткото ще е там... а има желание и да снима  Laughing Пък като го знам какъв е цапнат през устата или него ще изгонят от операционната, или на докторите ще им писне в един момент, ще хвърлят престилките и ще му връчат скалпела да се оправя  Laughing

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте и от мен! Simple Smile

Честити бебчета на Усмивчица и на Елена Hug

Нека са им живи и здрави.  bouquet

# 707
  • Мнения: 23 453
Ох,Еди,много ми е мъчно за вас.А бебока е много сладък..пу-пу...Беличък и бузанко.Айде да си го взимате скоро.Какво казват лекарите?

# 708
  • Мнения: 1 668
Честито бебче на Бербатов и Елена! Здраве, щастие и успехи на малката принцеса!

Еди, страхотно бебче! Да ти е жив и здрав и скоро да го гушкаш.

# 709
  • Мнения: 571
Мерси за комплиментите  Laughing Отрязал на тати си главата, няма нищо на мене  Joy
Сега е малко по-хубав след няколко дена и още по-беличък. Лекарите са оптимисти. Надяват се утре, най-късно вдругиден да мога вече да си го кърмя. Гплямо кротушче е. Всички разправят колко добро бебе бил. Нощеска в 3 бебетата плачеха толкова силно, че не можех да заспя и станах да видя какво става. Само моето си дремеше и правеше муцунки насън. Метнал се не само визуално на тати ами и характера му взел. Аз не знам за по-благ и мил характер от на таткото. Явно аз затова съм злостър та да компенсирам малко  hahaha Ей сега мернах и на Усмивчица бебето и то голям сладур пу-пу.

# 710
  • Мнения: 123
  ЕЕей, сладки мами. Отговорете ми на един въпрос, вярно ли е че второт раждане, протичало с многооо по-болезнени контракциииии   Mr. Green . ?

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Кали,забравих да ти честитя рожденния ден,а видях още през нощта ooooh!

Бъди жива и здрава и съвсем скоро да гушкаш сладко бебче  bouquet

пп-по-болезнени са контракциите след раждането при свиването на матката(поне при дотса майки е така)

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Току-що получих смс-че.


-silvana- днес в 13.10 е родила сина си Теодор.Тежи 3200гр и е 50 см.

Tе са добре и ви пращат поздрави.

Нека да е жив и здрав бебочко и много да радва мама и тати

# 713
  • Мнения: 199
Честити синове на usmifchica и на silvana и дъщеричка на Елена и  Митко! Да са живи и здрави Grinning

Еди, голям красавец е бебчо Heart Eyes
Addri, успех и те чакаме да ни се похвалиш Hug
Кали, Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет, любов и здраво и сладко бебче ти желая  bouquet

# 714
  • София
  • Мнения: 38
калии, честит рожден ден!

всички ми казват че второ раждане е по лесно и по-безболезнено!

честито на силвана, да и е жив и здрав теодор!

# 715
  • Мнения: 99
Честито нови октомврийчета, да радват мам и тате  Hug

Еди много е сладък твоя бузанко  Hug Party Дано скоро да се гушкате и кърмите  Peace

Няма нищо общо кое поред е раждането, болката и как ще протече. Факт е, че след второ раждане боли корема много, сякаш пак ще се ражда  ooooh! поне при мен беше така.

Ние с това дохранване си вкарахме автогол май  Cry Моята буба започна да си ме ползва за залъгалка и неще да суче от мен  ooooh! а като дойде време за шишето и като го засмуче не му пуска въздух и на един дъх си го изсмоква  Rolling Eyes И сега???? Каква я втасахме  smile3511 Седя тук и гледам клипчета как да я поставям на гърдата, какво да правя ако се е получило както в нашия случай и ще почвам да се боря с мързеланката, толкова голямо желание да имам за кърмене, толкова уж четох и точно на мен да ми се случи да са ми тесни каналите, едва да капва с помпата и с цедене  Sad Тя само успяваше да си изцоцка колкото й е нужно а сега и тя почна да се ослушва  smile3518 Уфффф  Weary

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 16:48 от styllisima

# 716
  • Мнения: 20
Еди, голям сладур твоя Преси! Страхотен е!

Честит син Теодор на Силвана и Дея на Елена и Бербатов! Да растат здрави и силни!

Стилисима, в какъв филм си се вкарала Rolling Eyes, малката явно е по-мързеливичка, а и като е видяла, че може и по-лесно да си набавя желаното мляко...дано отшуми този проблем при вас, пробва ли с горещи компреси, обади се на консултатка по кърменето да ти дадат съвет! Peace

# 717
  • Мнения: 2
sujalqvam,4e pi6a na latinica ama ne6to mi se bugna ezika .
 4estito na novite mami ! Da sa im jivi i zdravi bebencata Simple Smile
Adri stiskam palci za utre,vsi4ko 6te bude nared! Edin suvet ot men-ne 4akai da minat 24 4asa za da zapo4ne6 da se razdvijva6.Opitai da se oburne6 v legloto,vuzmojno nai-skoro ( malko boli ) ama na sledva6tiq den ve4e 6te si hodi6 bez problem.Pone pri men be6e taka.
 A sega eto i malko snimki na moqta Nikol  Hug

http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/nashite-bebeta-0-3m.411719.15429233

# 718
  • Мнения: 1 668
Адри, стискам ти палци утре!
Силвана, честита ти радост! Да ти е жив и здрав малкия Тодор!
Нашето изследване днес следобед е в норма и утре ще си ходим. Ако не искат да ме изпишат сих тръгваме на своя глава - мъж ми се предаде вече  Joy Joy Joy.А и мисля, че се видяха в празници тука всички на етажа, та утре ще ме изпишат първа.

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 18:58 от Ger4o

# 719
  • Мнения: X
Eхооо здравейте и от нас! Благодаря на всички за пожеланията   Hug Heart EyesНие се прибрахме едва днес, тъй като имахме доста тежка жълтеничка, но Слава Богу всичко е наред за сега. Влизам само д ви с обадя и отивам да кърмя малката. Честито на новите мами. Да са им живи и здрави дечицата, много да ги радват и само хубави моменти Hug  bouquet Heart Eyes По-късно ще се вклча повече  Hug

Общи условия

Активация на акаунт