Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 19

  • 41 604
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 537
Цитат на: EliG link=topic=434262.msg12756067#msg12756067

мерси, ето якенцето : [url

Благодаря, не погледнах при infants  Wink

# 287
  • Мнения: 32
Момичета, за едно две неща от Некст или от Джордж до София, с кой от куриерите ще е най-изгодно. До сега им гледах сайтовете и ...  нищо не разбрах, на кой, колко е цената на доставка от сайт до англ адрес.
Другото, което не можах да открия - кои са от София и имат взимане от адрес в Сф, без Еконт и т.н.
На някой ако му се намират излишни момчешки апрески поне 8 или пък 9 UK, да свирка.

И аз искам да поръчам само едни ботушки. Ако намериш някой който прави обща поръчка-свирни Hug

Танчето маратонките за колко ги взе?

Може да се пробваме с easilyshopping (за Сф.) и аз имам 1-2 нещица

# 288
  • Мнения: 464
Страхотни покупки, момичета - половината от тях и аз съм ги поръчала, така че съм доволна че им видях реалните снимки - остава и да ни станат Simple Smile

EliG, много са хубави ботушките от Некст и в този цвят Simple Smile

искам да попитам, някой купувал ли е от тези шапки за момченца? Сина ми е на 8 м. и се чудя кой размер да му взема 6-12 м. или 12-18м. newsm78 http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=X44&p=782& … n&pid=470-129

# 289
  • Варна
  • Мнения: 717
ЕлиГ, може ли да ми измериш стелката на ботушките единица?   bouquet

Радвам се, че всичко с общата поръчка е наред и аз си получих нещата, определено съм доволна от Маталан  Peace

# 290
  • Мнения: 141
Didka_b, според мчен вземи по - големия р-р имаме на Некст и  mothercare 3-5 год и са  малко големи,а сме на 2 год.,/не сме едрички ,р-р дрехи вземам 1.5-2/а на Теско взех март месец р-р 24м. и още тогава беше малка

# 291
  • София
  • Мнения: 4 168
ЕлиГ, може ли да ми измериш стелката на ботушките единица?   bouquet



20,5cm e стелката отвътре, и  да ги похваля тези ботушки, детето ги носи днес на училище и каза, че й е било топло на краката.Но за кално и мокро време не стават.Направени са така, че слим дънки да влизат чудесно в ботушчето.

Didka_b , видях аз вашите, на мен ми се искаше синички, заради дънките, но няма от големите номера, но и тези стоят чудесно с дънки.Сега трябва лилаво яке да им търся  Mr. Green

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 13:59 от EliG

# 292
  • Мнения: 23
здравейте момичета,някой може ли да ми помогне да купя 1 детско зимно гащеризонче от ebay uk?благодаря ви!
Има отделна тема за ибей Peace
Заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=433350.0
Надявам се,че някой ще помогне там Peace

# 293
  • Мнения: 464
Didka_b , видях аз вашите, на мен ми се искаше синички, заради дънките, но няма от големите номера, но и тези стоят чудесно с дънки.Сега трябва лилаво яке да им търся  Mr. Green

Ти като с жената, дето намерила копче и си купила палто с ботуши Laughing Но пък това е чудесен повод за още една покупка на красавицата Heart Eyes

Didka_b, според мчен вземи по - големия р-р имаме на Некст и  mothercare 3-5 год и са  малко големи,а сме на 2 год.,/не сме едрички ,р-р дрехи вземам 1.5-2/а на Теско взех март месец р-р 24м. и още тогава беше малка

Мерси за инфото - ще се доверя и поръчам по-големия размер..пък ако са големи, има на кой да ги подаря Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 14:35 от Didka_b

# 294
  • София
  • Мнения: 3 017

Може да се пробваме с easilyshopping (за Сф.) и аз имам 1-2 нещица

Галле, ти поръчвалла ли си? Можеш ли да се заемеш с поръчката Rolling Eyes Аз още не съм поръчвала от тези сайтове, чрез посредник и се притеснявам да не объркам нещо  Rolling Eyes

# 295
  • Мнения: 32
здравейте момичета,някой може ли да ми помогне да купя 1 детско зимно гащеризонче от ebay uk?благодаря ви!



 smangova ИЗЧИСТИ СИ КУТИЯТА

# 296
  • Мнения: 2 566
И аз се присъединявам към поръчалите от Easilyshopping.Поръчах няколко неща от Некст, Адамс и Джордж.Сега им пратих мейл с шаблона и ще чакам да ми отговорят. Hug

# 297
  • Мнения: 5 167
Какви са условията на Easily.., плаща ли се предварително, аз съм склонна заедно с още 1-2 да направим обща поръчка за Сф., ако нещо икономисваме от общата поръчка, нали имат промоция за БД до англ адрес до края на месеца.

# 298
  • Мнения: 1
момичета,може ли линк към темата за М М Директ,не успявам да я открия Rolling Eyes Praynig Hug  bouquet
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 299
  • Мнения: 5 167
Гледам, че шапките на Некст кометирате, от този тип, beanie, ги наричат англичаните, да по-малки са, освен ако не искате да не покриват ушите, имам купувана от ибей, на нея пише 3-5 г., но е реално 1-2 год според мен.
Didka_b, шапката ми е свободна, не успяхме да я сложим и е к-т с ръкавички, в кафяви тоналности, на раета, пиши ми ЛС ако искаш.

Общи условия

Активация на акаунт