Коледа идва!

  • 149 949
  • 1 122
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 2 658
Petya Tag, от склада до Цветната борса ги купих - имаше и за по 1 и по-големи. Има и такива малки подложки от фолио, но за бройка и цена не знам.
За коледните хартиени чинийки е хубава идея  Peace

къде е тази цветна борса?

Ще поръчваме ли заедно коледни снежинки или всеки се спасява индивидуално? Wink
За тези говоря ; http://www.thecookiecuttershop.com/snowflake/snowflake10.shtml



Пускам и рецептата за пълнена тиква със сушени плодове. Миналата година беше фаворит на трапезата за Бъдни вечер. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158464

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 16:40 от petia_tag

# 421
  • Варна
  • Мнения: 506
Ice, откъде си ги поръчахте тия нещ! Дайте линк, моля ви?

Нещо излиза като спам линка, дори на лично съобщение. Виж на страницата на Хоум шопинг.bg

Дано не ме накажат модераторите Confused

petia_tag, тук много предложения имаше. Ти за кои точно говориш? Иначе съм за!

# 422
  • София
  • Мнения: 5 258

Мама Инка.. какво да те наказват модераторите- те виждат близнаци първолаци и смятат, че няма с какво повече
да те накажат  Hug
А иначе напоследък и аз забелязвам, че доста неща се филтрират. Сигурно е имало доста спам и са се принудили.

Rumya, ами гледах това нещо, пак го гледах и ми заприлича на лешник  Blush А аз харесвам сладките с лешници
и реших, че няма как да не стане. Благодаря за инфото   bouquet

# 423
  • Варна
  • Мнения: 506

Мама Инка.. какво да те наказват модераторите- те виждат близнаци първолаци и смятат, че няма с какво повече
да те накажат  Hug


 Joy
Сладка болка е това, нали знаеш Mr. Green

# 424
# 425
  • Мнения: 305
Ако ще поръчвате формички ме бройте и мен. Веднага пращам паричките

# 426
  • Мнения: 359
[
Ще поръчваме ли заедно коледни снежинки или всеки се спасява индивидуално? Wink
За тези говоря ; http://www.thecookiecuttershop.com/snowflake/snowflake10.shtml

Тези хора не доставят извън САЩ
" WE ONLY USE US MAIL
All orders are packaged and shipped out within 3 business days of receiving your order. Standard Delivery time is 4-10 business days. Priority Delivery time is 2-3 business days. We do not ship overnight. When you chose a delivery route, it is intended to expedite your delivery time. We still need time to prepare and package your order. Priority doesn't mean your order ships the same day. US Mail doesn't guarantee Priority Delivery time, therefore we can't guarantee it. We do everything in our power to help make your order arrive quickly, safely and accurately. If you have further questions please contact us at info@thecookiecuttershop.com.

We no longer ship INTERNATIONAL - The expense has grown too great. Once a package leaves the US it can't be tracked and too many times the packages go missing. We are sorry, but International Delivery is just too unreliable. This includes any orders to Canada as well. "

# 427
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз съм на линия, само да видим от къде и кой ще ги поръча. Смехурко , тук и аз видях, че не доставят, но нали от и бей щяхме да поръчваме, или бъркам  newsm78

# 428
  • Мнения: 359
Аз му загубих нишката, май всеки ще се спасява сам.

# 429
  • София
  • Мнения: 2 658
ами и аз разбрах, че от и бей ще е, но аз не се наемам, защото не съм пазарувала така. Ако някой има желание, нека да поръчваме.

# 430
  • София
  • Мнения: 2 671
Simple Smile момичета, тя наш'та с тия формички сатана мако като приказката за неволята  Wink

# 431
  • Мнения: 8
Момичета, темата е фантастична!
Прегледах и предишните теми и съм повече от възхитена.
Поклон пред творчеството на всички дами.

Аз също се запалих да опитам да направя някоя красота за Коледа,но изпитах невероятно затруднение да намеря сладкарски бои.
Искам да направя меденки и да ги оцветя.
Моля за помощ.Знам,че вероятно много пъти е задаван този въпрос ,но никъде не намерих отговора ,търсих и в Тортената библиотека.

Много благодаря предварително.

# 432
  • София
  • Мнения: 5 605
Simple Smile момичета, тя наш'та с тия формички сатана мако като приказката за неволята  Wink
Ами аз освен да седна да загледам как се поръчва от и бей и да поръчваме. Утре ще пробвам.

# 433
  • София
  • Мнения: 6 269
Момичета, темата е фантастична!
Прегледах и предишните теми и съм повече от възхитена.
Поклон пред творчеството на всички дами.

Аз също се запалих да опитам да направя някоя красота за Коледа,но изпитах невероятно затруднение да намеря сладкарски бои.
Искам да направя меденки и да ги оцветя.
Моля за помощ.Знам,че вероятно много пъти е задаван този въпрос ,но никъде не намерих отговора ,търсих и в Тортената библиотека.

Много благодаря предварително.

Метро, магазинчето на Три уши, може да има и в Кауфланд.

Това, ако не се лъжа, вече е писано поне 3-4 пъти.

# 434
  • Мнения: 28
Мagdalena.savova   Бои можеш да намериш в Метро - продава се в малки тубички, мисля по 4 цвята в кутия бяха. Също и готова оцветена глазура за меденките, която можеш да използваш и е много лесно  и красиво се рисува с нея.
В Кауфланд също съм виждала такава
Дано съм помогнала Simple Smile


От мен едни Какаови бисквити с фъстъчен пълнеж

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 22:34 от kostilq

Общи условия

Активация на акаунт