Отговори
# 60
  • Мнения: 800
Астрата, я разкажи повече за тия хлебопекарни. Аз се замислям напоследък...  Не ми се четат темите из бг-мамата, щото са мн обширни, така че нямам представа от коя марка са най-доволни. А не смея да рискувам на сляпо, зашото цената си я бива, доколкото знам вървят по 300-400, а не ми се дават толкова пари за нещо, което да се окаже неизползваемо ...


Деси
, ти къде изчезна пак бе, мама още ли е при вас?

Алвера, сега фея ли взима зъбчетата, на времето ние ги хвърляхме на враната " на ти, врано, костен зъб, върни ми златен"  Joy

 Тука времето е супер, студено, тъмно, вали- цял ден да си спинкаш в къщи на топло, вместо да се разправяш с разярен шеф  .

# 61
  • Мнения: 2 171
Шилан, аз сондирах мнения в другата ни отчетна в БГ Мама и се оказа, че най-масови и най-много доволни има от хлебопекарните на Мулинекс. И по-специално от моделите им, които като цена са около 280-300 лв. Една съфорумка обаче ми похвали нейната ТСМ-ска хлебопекарна, която като функции е точно копие на скъпата на Мулинекс, но пък струва само 99 лв. Тя я ползва от 3 години и няма никакви забележки. Аз имам микровълнова, купувана пак от ТСМ и съм доволна от съотношението цена-качество, затова се реших да си взема и такава хлебопекарна. Купих я от магазина, който е на Екзарх Йосиф, срещу страничния вход на Халите. Друго не знам какво те интересува за тях, за да ти напиша Rolling Eyes. А, да, имат програми за бял хляб, пълнозърнест, кексове, козунаци, мармалади и сладка. Имат програма за тесто (без печене) и такава за печене без омесване. Можеш да си я заредиш вечерта и с отложен старт да ти приготви хляба пресен за закуска Simple Smile.

Беба, много сте хубави и двамата с приятеля ти и страхотно си подхождате Peace

# 62
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Здравейте дами!
първо малка закуска


А също и кафе

Хадил   bouquet. Това определено е фея-момиче  Simple Smile
Астарта , малката ми дъщеря е на 6.5 годинки. Вие имате още време докато започне да си сменяте зъбките.
НСЕJoy. Твоята близначка знае как да печели. Дано е всичко, не само пари от горкичката фея на зъбките. Тя ако се хващаше лесно, щеше да фалира досега  Laughing
Ясмин, оправяйте се по-бързо   bouquet
Шилан и аз си хвърлях едно време зъбките на враната, ама исках железен, не златен като теб. Ама сега времената са други, то и врани не останаха.
И аз много съм се замислила за хлебопекарна, ама чакам да му дойде времето. Wink

# 63
  • Мнения: 550
Добро утро! 

НСЕ, и аз не оби4ам да съм дълго време дале4 от дома. Всяка екскурзия, колкото и да е хубава, след 10ина дни ми омръзва, най-ве4е заради постоянното търсене в куфара на дрехи или козметика, или храненето в ресторанти (а не в моята си кухня). Не зависимо къде съм била, винаги ми е притяно да се прибера у дома, и да разгледам снимките от последнинте дни, седнала на МОЯ диван.

Близнаците, Астарта, благодаря ви    bouquet

Деси, сигурна пак има прблеми с нета.  Sad

Докато намялвах размера на снимките пак са ме изпреварили  Whistling, така 4е двойна доза кафе и закуска днес  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 18 132
Добро утро, дами!
Астарта, тази цена от 99 лева е далеч по-приемлива от цените на Мулинекс.Но ме интересува, каква е максималната големина на хляба, в смисъл като грамаж какъв е... newsm78
Алвера,мерси за закуската!  bouquetДа, едната близначка е голям екземпляр на тема пари. hahahaСестра й загуби едно от първите си паднали зъбчета в училище, т.е нямаше какво да остави под възглавницата.Ревеше истерично, а другата със съвсем отработен маниер й предложи да напише извинително писмо на феята за случилото се и него да постави под възглавницата,само и само  да не си загуби парите..Първата мигом млъкна и дойде да ме пита плахо, дали подобен план ще сработи.Отговорих й с "да" ,за да се отърва от по-нататъшното й мрънкане.И хоп -авторката на идеята за писмото моментално  наблегна на това, че сестра й  ще й дължи някаква част от получените от феята парички заради намереното решение на проблема.. #CrazyИ още хиляди примери...В тетрадкато по математика понякога допуска грешки от невнимание, но при пресмятането на ресто в нейна полза след пазаруване или при преброяване на наличности в касичката - НИКОГА! NaughtyНе знам, на кого се е метнала такава финансистка...  hahaha Joy
Беба,закуската и кафето щяха даже  да са тройни, ама се смилих и изтрих снимчиците.. LaughingОтивам и аз да разгледам албума.

# 65
  • Мнения: 2 171
НСЕ, 1250 гр Peace. На фона на такива за по 750, 900, 1100 ми се струва ок Rolling Eyes.

Момичета, много скоро мъжът ми ще започне работа в София и ще се виждаме само уикендите Confused. Много ми е смотано. Знам, че много от вас живеят разделени по този начин със съпрузите си. Как се справяте, бързо ли свикнахте? Ние никога не сме се разделяли за повече от седмица, а сега това положение ще продължи няколко месеца Rolling Eyes. Сигурно звуча като някоя абсолютна глезла, но тази ситуация ме плаши.

# 66
  • Мнения: 171
привет момичета. Аз само за малко влизам да почета и да питам дали знаете къде е джи-джи?

# 67
  • Мнения: 16
аз да се изкажа за хлебопекарните
и аз имам от доста време не я знам каква марка е нищо не пише на нея но пък какви хлебчета правиииииииии
рецепти и аз съм си намирала от форума
а за Джи-Джи незнам къде се е изгубила но фермата и просперира Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 18 132
Астарта, мерси за бързия отговор!Да, 1250гр. си е солидно нещо..Попитах, тъй като у дома сме много хора и някое мижаво, малко хлебче няма да ни е достатъчно. Peace
По повод заминаването на съпруга ти до София - да, кофти е, аз добре те разбирам..Но поне ще си е все пак в БГ.Питаш ли ни нас, дели ни граница и 1000 км път.И не става дума за няколко месеца, а вече за две години и повече.. CryЩе те излъжа, ако ти кажа че е лесно и за двете страни.Не е, при това в много аспекти.Първо, психически на човек му е гадно да живее отделно от любимия.На децата им липсва таткото.Не е за пренебрегване и фактът, че оставаш с децата сама, без никаква помощ.Аз поне изцяло разчитам на майка ми в това отношение. PeaceНо като те завърти ежедневието и ангажиментите покрай дечурлигата, някак времето минава неусетно.Така че, споко, горе главата!

# 69
  • Мнения: 800
ние нещо не сме много запалени по ТСМ-ите, имаме една скара от там.....
А дали харчат много ток тези машинки?  Иначе идеята за домашен хляб е супер, поне няма да намираш умрели мишки вътре  Laughing

Астрата, дано е за добро преместването на мъжа ти. Няколко месеца ще стискате зъби

# 70
  • Мнения: 113
Астарта
Раздялата с мъжа е винаги трудна и с такова нещо не можеш да свикнеш,просто се примиряваш  Confused
Вие пак ще бъдете близо един до друг...мен и моя мъж ни дели половин свят...
пък и както е споменала not stubborn enough ако има и деца да питат постоянно "къде е тати,мого ни липсва" сигурно става още по трудно...но какво да се прави,принудени сме да приемем положението и да продължим напред  Peace

# 71
  • Мнения: 5
 
алоооо айде на манджорето тук съм милички тук съм ма ме мъчат едни зъби и много работа и еди малко болен и мъжо и той ма днес съм почивка  newsm74 и ще спяяяяяяяяяяяяяяяяя  smile3524

# 72
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
джи-джи, не е честно! Аз цял ден дъвча някакви солети само и само да не ям, а ти... да пускаш такива страхотни гозби. Но благодаря !!! А ти не се мъчи , а ходи на зъболекар.
Астарта ,   bouquet

Аз да почерпя, че  един любим за мен човек днес има рожден ден.



# 73
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Алвера - честит да ти е рожденика ! И за диетата - яж от тези пържолки , без лепппп, ориз и картофи и са ни бой ! Simple Smile

Да си кажа и аз за хлебопечката, че я имам от 4г. - супер е да мирише в къщи на прясно изпечено хлебче. Моята е "Мулинекс" - 208лв. с една бъркалка, за 1кг. хляб. И не защото съм умирала за тази марка и цена , а защото при нас нямаше други. Много ....ама много съм доволна, супер е "момичето" Simple Smile меси та пушек се вдига. Пекох хлебчета в началото , но после основно съм я ползвала за месене и после бум , във фурната - питка Simple Smile. Кексчето в нея е наистина супер изпечено, но козунаците ми все преливаха и някакси не ги догодих....не съм се и старала де.
Никак не става за диети и затова е дълбоко зазимена Simple Smile Ще чакаме по-добри времена.

not stubborn enough -  на вас може би ще ви е по-изгодна с две бъркалки , защото е за 1.5кг хлебче...така беше май....повече със сигурност Simple Smile  Доволни шъ устанити Simple Smile Гарантирам!
Аз не бих се колебала...ама аз съм болна на таз тема ....снощи в готварския ме заразиха с една мултиварка , дето е хит в Русия , ама при нас я няма още....ма много скъпа , беее....Ша я видим таз работа Simple Smile


Да си кажа и за разделите - ние се пробвахме , но ....нищо не се получи. Разбрах едно - където и да е - двамата. Отидох да поработя 2м на морето и той 4 пъти идва до там....де е Киро на Кирия ...от Търново до Синеморец....мани , мани...и на другия край на света да бях, земята да е издрал и пак до г....т ми да се е залепил....И аз съм същата, признавам си, побърквам се когато е на път или някъде си ...ужас.

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 13:47 от Миг незабравим

# 74
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АСТАРТА Hug
Горе главата мацка, щом е за няколко месеца само. Аз ако знаеш моя колко години го чакааааам, няма да ми повярваш. И като си правехме сметка последния път като си беше тука излиза, че е фифти-фифти. Направо си го чувствам като гадже, ама сЮфсем сериозно ти говоря. А и като има някой малчо за гледане хич не се усещаш колко ти е трудно, защото няма никой до теб. НСЕ поне на майка си се е облягала аз и тая екстрЪ я намах така, че още повече не се сещах колко ми е трудно Grinning Така си мина живота без да усетя труднотиите. Не си спомням да ми е било трудно. А и ние сме тука със тебе да си споделиш и да си поплачеш ако искаш. Hug
А със разделите не се свиква когато си обичаш човека- липсва ама как ти липсваааааааа......
Днеска видях тези хлебопекарни на ТСМ- абе те много големи беее. Ама убавички пък сега и като чета колго голям хляб правят заслужава си такава покупка. Само, че както казах вчера аз се въздържам от 1982 година Joy Устоях ама незнам до кога като ви чета какво готви  Wink
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЗА ЛЮБИМИЯ ЧОВЕК НА АЛВЕРЧИКА!!!

Общи условия

Активация на акаунт