Отговори
# 75
  • Мнения: 2 171
Делтичка, мерси за успокоителните думи Hug. Ти ми действаш винаги страхотно ободряващо Heart Eyes. Благодаря и на останалите момичета, които се включиха по темата за разделите. На фона на вашите трансгранични раздели, моето си е направо бял кахър. Точно като някаква лигла се чувствам на фона на вашите истории Embarassed.
Делта, по повод професията на твоя мъж и вашите раздели, се сетих как с моя мъж първите 5 години не си виждахме очите. Живеехме заедно, но се виждахме само в единствения му почивен ден. Той работеше само нощни смени, прибираше се към 4 часа, аз спях. Сутрин аз ставах за работа, той спеше. Наистина не се виждахме изобщо. Дори сега се шегуваме, че и това е причината да останем толкова дълго заедно - нямахме време дори да се скараме Joy. Когато забременях и той си смени работата с нормална, направо ми беше странно какво е усещането да си имаш вечер мъж вкъщи Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 52
астарта-ние мин.година с детенце си бяхме в БГ,а тати беше тук в 4ехия.една година на скайпа стояхме,и като отивам един ден да вземам Криси от яслата и той един тъжен,и ми вика ''МАМО НА ДИДКО ТАТКО МУ ГО ВЗЕМА ИСКАМ И АЗ ТАТИ"сърцето ме болеше.така,4е те разбирам,но кураж,все пак ще се виждате(макар и само за уикендите).                                                                                                                                                                                                            болните-бързо да оздравявят.на вси4ки останали лека нощ,ох да си лягам,4е тая работа ме измори кръста ме боли,но ще свикна Mr. Green        

# 77
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943
Добро утро!
Правя кафенцетоооо


Само да ви поздравя и днес и изчезвам , че малката е нещо болничка и хукваме при педиатърката. Като се върнем пак ще ви се обадя.

# 78
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АлЮЮЮЮЮЮЮЮЮ, ко праЙтИ бе newsm47
АЛВЕРЧЕ- благодаря за закуската. Значи тортичка и кафенце не съм закусвала ама добре че сложи да опитам как е smile3503
До сега имах проблем със ПС-то какво му стана нинам. Запецна и уиндоса не ще и не ще. Сина подлудя да вика докато го поправи. Така и не се разбра от какво беше проблема, като вчера нямах никакви проблеми докато съм си работила със него до вечерта newsm78 Даже младежа ме обвини, че не съм го изключила като хората, сякаш не съм на компютъра повече от 10 години и то всичко вече е сатнало машинално
Аз да взема да ви сгрея със винце тези които си пийват

# 79
  • Мнения: 2 171
Делта, на мен вчера здраво ми зацикли компютъра след като влизах в Снимка.бг. Едва успях да го рестартирам, отвори ми страницата с албумите сигурно 100000 пъти. Дори и след първия рестарт пак ми ги отваряше, но след втория се оправи. Чудя се дали може да има вирус в албума ни Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 169
Привет дами,   bouquet за всички
Не съм писала дълго , но ви чета.
Цитат
Астарта 

Делта, на мен вчера здраво ми зацикли компютъра след като влизах в Снимка.бг. Едва успях да го рестартирам, отвори ми страницата с албумите сигурно 100000 пъти. Дори и след първия рестарт пак ми ги отваряше, но след втория се оправи. Чудя се дали може да има вирус 
най вероятно вируса е в снимка, защото и аз имам същия проблем, много кратно
Честито на празнуващите днес!
Сори че съм кратка ама ме мъчи един зъб.
хубав ден на всички  Hug

# 81
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АЛВЕРЧИК Hug
Аз от доста време не съм влизала във албума мила. Поне месец и половина. А при мене ни рестарт ни нищо помагна. Щам съм викала специалиста- демек синковеца- работата кофтиии.  Наново нов уиндос и чак тогава тръгна. А и аз скоро не съм получавала снимки от някой, че да имам вирус да речем, ама знам лиии newsm78
БЕЙЧЕ- как си, как е ревльото smile3503

# 82
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943
Детенцето не е чак толкова зле, някакъв вирус.Но ще се гледаме няколко дни.

сега ви оставям ,че отивам да си прибирам цветята.  Grinning

# 83
  • Мнения: 62
Минавам да ви видя как сте   bouquet
Завиждам на всички, които се радват на топъл климат и слънце.
Тук снощи заваля първият сняг  Sick
А как е времето в БГ?

# 84
  • Varna
  • Мнения: 2 596
СтуденУУУУУУУУУУУУУ

# 85
  • Мнения: 52
и при нас е голям студ прехвър4а сняг.хадил се загуби няма я Thinking

# 86
  • Мнения: 550
Бъррррр от мен, по4ти иzмръzнала. И тук е студ голям  smile3515 искам и аz на топло в арабските страни.  Rolling Eyes

Да се похваля, сега се връщам от първия ми урок по арабски в Унито. Два 4аса на седмица, целия семестър  Heart Eyes
Аz о4аквах, 4е няма да има голям интерес, но сгре6их  Naughty окаzа се, 4е бил най търсения еzиков курс тоzи семестър,  местата били zапълнени zа 10 мин, и сега има 50ина 4акащи  ooooh! Аz оба4е съм  от успелите да се zапи6ат първи  Whistling
И у4ителят се 4уде6е от къде такъв голям интерес, та всеки трябва6е да обясни zащо се е zаписал. Една 4аст zаради Корана (да раzбират какво е написано), друга 4аст имат корени от арабска страна или Иран, но не zнаят еzика, трети имат хабиби или хабибди от тоzи край  Whistling, 4етвърти смятат да правят практика в Дубай, и т.н.


Болните дано скоро оzдравят, а на вси4ки една топла ве4ер с лубимте хора, на пук на времето навън   bouquet Hug

П.П. сори zа странната кирилица, но не съм на моя лаптоп, и не намирам буквите  Embarassed

# 87
  • Мнения: 171
тук съм бела, просто като съм на работа не мога да пиша през деня. болничките да оздравявате, че не искам да ви виждам професионално.

# 88
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХАДИЛЧЕ- как си Душо?
Наистина липсваш Hug

# 89
  • Мнения: 171
тук съм Делте. благодаря за това, че питате за мен. понякога наистина има нужда да знам, че ако зачезна има кой да пита за мен. Засега съм жива и що годе здрава (като изключим болките в гърба, ама аз съм си крива). работата (или по-точно работите, че пак работя няколко неща, за да се справям  Rolling Eyes ), ученето и занимаването с дечурлигата не ми оставят време, а братовчедите не се сещат да си вземат челядта - при нас казват "Господ създава, а Мохамед тегли." Та при мен (без оприличаване просто стилистическо плагиатство) "Братовчедите създават, а аз тегля."  Laughing ама са сладки малките маскари. Не помня дали съм писала, но веднъж едната от малките напасти ми каза:"Аз много те обичам и не искам никога да се жениш, за да си нямаш твои деца и да не ги обичаш повече от мен." Аз реших да й подразня егоизма и казах:"Е, аз така или иначе обичам брат ти повече от теб." Детето ме изгледа съвсем сериозно и заяви:"Да, ама брат ми си ми е брат, пък твоето дете ще ми е чуждо, така че не може!".
Деси или е заета с гости или наистина няма нет. Дано се появи скоро, че ми липсва.

Общи условия

Активация на акаунт