LaRedoute.fr - 135 - Всичко за поръчката!

  • 40 781
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • близо до морето
  • Мнения: 85
И на мен ми харесва, но ако махнат този знак ще намажем и ние.  Rolling Eyes Много ме е яд че не бях в нас и аз да си поръчам чантето, а го дебна от 2 месеца вече.  Tired

# 721
  • Мнения: 196
Някой да е попадал скоро на изгодни и хубави чершафи  newsm78

# 722
  • Мнения: 0
Вие ще ме убиета с тази чанта.Не ви ли е малко пазарска???Имаме я в нашия магазин бяла със черен надпис или бяла със сив надпис и струва 75 лв,според мен не заслужава и 20 лв.

# 723
  • Мнения: 387

Момичета, някой срещал  ли е тази блузка?Цял ден ровя в Редута, но не я откривам, а искам да я поръчам за подарък.Ако някой ми даде линк за нея ще му бъда много благодарна. Peace

Да си повторя питането.Ако някой я е поръчвал да даде референтен номер. Praynig



Eто нещо подобно - http://www.laredoute.fr/vente-pull-col-cravate.aspx?productid=32 … &numberpage=3


Здравей , освен това във сайта на ВЕНИ 05 друго не успях да намеря, може би е свършила.... Rolling Eyes

http://veni05.wordpress.com/2009/03/26/t-shirt-femme-col-montant … redoute-creation/

# 724
  • Мнения: 3 216
Вие ще ме убиета с тази чанта.Не ви ли е малко пазарска???Имаме я в нашия магазин бяла със черен надпис или бяла със сив надпис и струва 75 лв,според мен не заслужава и 20 лв.

Е, откога чакам някой да ми охлади страстите, пък ти чака досега... Mr. Green Така и така, изпуснах прИмоцията (не че предния път като я хванах, имаше ефект)...Спирам да я мисля вече  Crossing Arms

# 725
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Гледам обсъждате проблемни поръчки със сешоари...Имам от 06. 10. със сешоар , а днес получих поръчка от 10. 10. с два мъжки пуловера, едни прашки и Дора. Получвала съм разбъркани поръчки, но заради сешоара ме накарахте да се замисля. Проблем ли има с тях?

mandeva, трябва да влезеш в суивито, при поръчките и най- отдолу в дясно е рембуса. Не съм гледала скоро в моя, но мисля, че така беше.

# 726
  • Мнения: 199
Искам да попитам, тези на които им се е налагало да връщат стока за тяхна сметка...
Ясно ми е как и колко ще ми струва изпращането на пакета,а ваучера за стойността те по пощата ли ще ми го пратят и колко ще ми излезе? Да не се окаже,че е колкото и артикула?  Rolling Eyes

Да попитам пак,ако някой знае...  Hug

Също да питам има ли проблеми с картите Visa Electron,че някои се беше оплакал на скоро,че не ставали за сайта? Аз последно миналият месец без проблем пазарувах,но да няма някакви промени?

# 727
  • Мнения: 3 216

Също да питам има ли проблеми с картите Visa Electron,че някои се беше оплакал на скоро,че не ставали за сайта? Аз последно миналият месец без проблем пазарувах,но да няма някакви промени?

И двете, с които пазарувам, са такива - няма проблем  Peace Стига да не е на ОББ...

# 728
  • Мнения: 0
Вие ще ме убиета с тази чанта.Не ви ли е малко пазарска???Имаме я в нашия магазин бяла със черен надпис или бяла със сив надпис и струва 75 лв,според мен не заслужава и 20 лв.

Е, откога чакам някой да ми охлади страстите, пък ти чака досега... Mr. Green Така и така, изпуснах прИмоцията (не че предния път като я хванах, имаше ефект)...Спирам да я мисля вече  Crossing Arms

ВечеПетя се сетиш Grinning.Даже не мога да я сравнение с чантата Le coq sportif. Le coq е 100 пъти по-добра.Качество,кожа,всичко е по добре от тази на Adidas

# 729
  • Мнения: 5 790
Искам да попитам, тези на които им се е налагало да връщат стока за тяхна сметка...
Ясно ми е как и колко ще ми струва изпращането на пакета,а ваучера за стойността те по пощата ли ще ми го пратят и колко ще ми излезе? Да не се окаже,че е колкото и артикула?  Rolling Eyes

Да попитам пак,ако някой знае...  Hug

Също да питам има ли проблеми с картите Visa Electron,че някои се беше оплакал на скоро,че не ставали за сайта? Аз последно миналият месец без проблем пазарувах,но да няма някакви промени?

Ваучерът ти го пращат те, ти не плащаш нищо за услугата, че са ти изпратили ваучер.
Пощенските разходи /0.70 евро/ за писмото те ги плащат.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 6 884
Вие ще ме убиета с тази чанта.Не ви ли е малко пазарска???Имаме я в нашия магазин бяла със черен надпис или бяла със сив надпис и струва 75 лв,според мен не заслужава и 20 лв.
Simple Smile Ти беше споменавала, че работиш в магазина...в който днес минах. Търсех детски анцузи ама тц... да всемеш да казваш като има интересни нещица на нормални цени. м? Flutter
а чантата тези които си я харесват да не им пука от нашето мнение...ама наистина е груба и ...

# 731
  • Мнения: 3 216

а чантата тези които си я харесват да не им пука от нашето мнение...ама наистина е груба и ...

Е как да не ми пука; направо съм ви супер благодарна  Hug Поболях се да я дебна, пък в момента взех да излизам от делириума  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 5 790
Тъй като темата приближава със страшна сила стр. №50, а аз съм съвестна форумка, която утре смята да спи до късно  Mr. Green пускам сега

НОВА ТЕМА

# 733
  • Мнения: 52
Мами, моля ви кажете ми дали ще си получа поръчката, от 15 септември е. Незнаех и я поръчах под 10 евро, системата не ми я отхвърли, прие ми я, парите ми са блокирани. ето и отговора на мое запитване, но нещо не ми е ясно-ще ми я пратят ли или не, защо трябва да им звъня???     
Vous vous interrogez au sujet de votre commande du 15/09/2009.

Je regrette la situation.

En effet, un probleme technique ne nous permet pas d'enregistrer cette commande.

Si vous souhaitez la maintenir, je vous invite a nous contacter par telephone au : 00 33 810 002 047 (cout d'un appel local depuis un poste fixe, surcout eventuel operateur).

Nous vous avons prevenue de ce probleme par courrier le 24 septembre.

Je vous remercie de votre confiance et reste a votre entiere disposition.
A tres bientot sur www.laredoute.fr.

        
     Cordialement.
Michèle,
Relation Client du site www.laredoute.fr

# 734
  • Мнения: 5 790
Това е форум, не дъска за обяви!
Поне си направете труда да прочетете 1 пост преди Вашия!

Общи условия

Активация на акаунт