Къде в Пловдив 7

  • 68 908
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте момичета Simple Smile

Интересуваме в Пловдив има ли магазин КЕВ и ако да, къде по-точно?

Благодаря Simple Smile


http://kev.bg/#plovdiv
Да но там магазина е затворен и няма инфо къде е преместен  Thinking Аз прочетох в друга тема че там продавали дрешки на Берешка,но ..... Накой ако има инфо,моля за помощ  Praynig

# 46
  • Мнения: 6 206
И аз да попитам скоро ще ми трябва малка тортичка,като тези,които продават в Сани,Кауфланд например,но на вкус никак не ми допадат.Бихте ли ме насочили към сладкарница или магазин,където има малък размер торти,че нямам възможност да обиколя всичките в града,пък колкото до вкуса сама ще си преценя?  bouquet
Малките торти на Бътерфлай
Бос ми е любима - излиза около 22-25 лв

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Магазина "Тина и Том" срещу сладкарница "Бътерфлай" отдавна не работи.Аз имах впредвид този срещу Енергото на "ХР.Г.Данов".Иначе и там подменят тротоарните плочки и може да е бил затворен, но да го опразнят за два дни, заради едни плочки.Друг е въпросът дали има рокли.Все пак задава се студен сезон.Аз ходих в сряда и работеше и си имаше стока.
Цитат
Ако искаш провери в "Тина и Том" на "Хр.Г.Данов".
Самоцитирам се.

# 48
  • Мнения: 6 206
Срещу Бътерфлай имах предвид.
А този срещу енергото им беше на КАНЦ, сега е и Тина и Том ли?
Извинявам се, не знаех.

# 49
  • Мнения: 2 382
Малки торти(8 парчета ) има и в"Неделя".Другото място, за което се сещам е "Торти Чочко", но на бул."Хр.Ботев", че на Четвъртък Пазара винаги ми изглеждат много зле.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
И в двата магазина продават "KANZ" и са на един собственик и аз затова реших, че и този до Енергото е също "Тина и Том".Ох, много объркано стана, но магазина е ясен.То там друг детски магазин няма.Сега продават и една нова марка "Mayoral", но тя е испанска, а не немска.Имат и online магазин.
http://www.mayoral.bg/

# 51
  • Мнения: 6 206
Разбрахме се
Да, наистина са на едни и същи хора - много мили и любезни
Тина и Том им беше нещо като аутлет, макар че по-често там съм ходила
Другият до енергото им беше строго на КANZ
Сега са сигурно общо нещата

# 52
  • Мнения: 2 011
...

Кажи сега къде заваряват,че съвсем ми се скапа дъската за гладене  bouquet

Не мога да препоръчам конкретен.Сестра ми живее в Несебър,там я оправяха количката.Виждала съм работилница на бул.В.Левски,малко преди кръстовището с ул.Дунав(срещу р-т Златната рибка).Друго не знам,не съм тукашна.

# 53
  • Мнения: 428
Момичета, къде в Пловдив мога да запиша 7-годишната си дъщеря на плуване?

# 54
  • Мнения: 2 011
Момичета, къде в Пловдив мога да запиша 7-годишната си дъщеря на плуване?

Съвсем наскоро в Нашите деца имаше такава тема.Можеш да събереш впечатления оттам.

# 55
  • Мнения: 2 132
И в някоя от по-старите теми Къде в Пловдив? се коментираше за плуването.

Торти малки прави и Пепи. Може да я питаш на лични, че не помня колко и беше най-малката.

Някой ходил ли е в един магазин за детски дрехи в една от пресечките на Отец Паисий? Мисля, че беше в зелено магазина. Отвън изглежда интересно, но се слиза по едни стълби, а аз все минавам с количка от там и не мога да слезна. На витрината имаше официални детски рокли.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Къде в Пловдив има магазини, предлагащи килими на Декотекс- Сливен?
Сори, техническа грешка, много добре знам, че е сливенска.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 11 окт 2009, 21:07 от Бенджи2710

# 57
  • Мнения: 959
Декотекс са сливенска фирма.Техни килими съм виждала преди време в строителните хипермаркети.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
На ул. Янтра им е складчето - там имат каталози и можеш да си поръчаш  Peace

# 59
  • Мнения: 959
Верно,добре,че е змейковица да напомни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт