Къде в Пловдив 7

  • 68 906
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
моля препоръчайте ми добра козметичка в пловдив за лице

# 31
  • Мнения: 2 132
моля препоръчайте ми добра козметичка в пловдив за лице
И аз точно от това се интересувам. Ще питам една приятелка с проблемна кожа, при коя ходеше, но ще прочета и тук какво ще напишат момичетата.

# 32
  • Мнения: X
Аз искам да знам къде си носите за ремонт количките, коита са вече без гаранция? От фирмата на моята искат много пари за една част, а се чудя къде може да ми я заварят за няколко месеца още да изкарам зимата!  Tired
На мен са ми оправяли количката в ателие за велоремонти/беше ми се счупило колело и го оправиха/..предполагам,че ще могат и друго да ти оправят.....

# 33
  • Мнения: 803
точно - виж велосипеди кде ремонтират

# 34
  • Мнения: 1 251
Мерси, само да не искат сто лева ремонт, че ще умра!  Mr. Green

# 35
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
 Simple Smile

# 36
  • Мнения: 30
Здравейте момичета Simple Smile

Интересуваме в Пловдив има ли магазин КЕВ и ако да, къде по-точно?

Благодаря Simple Smile

# 37
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Здравейте момичета Simple Smile

Интересуваме в Пловдив има ли магазин КЕВ и ако да, къде по-точно?

Благодаря Simple Smile


http://kev.bg/#plovdiv

# 38
  • Мнения: 1 477
запис  Embarassed

# 39
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
 Whistling Blush

# 40
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Момичета,трябва ми един човек да отидат да му направят демонстрация с Рейнбоу.Безплатно е,почистват килим,матрак много добре.После може да препоръчате вие 4 човека и да вземете подарък-овлажните на марката,който принципно струва 100 евро.Аз си ги бях намерила,но в последния момент се провалиха нещата с единия.Трябва ми един човек да му направят демо днес или утре за Пловдив или околностите.Много ви моля да се навие някой,а и вие ще спечелите все пак  Peace Пишете ми на лс
на мен ми правиха и хора препорачах и нищо не ми дадоха Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 351
Къде мога да намеря официална рокля за 10 месено момиченце. Обиколих повечето магазини , но нищо не ми хвана окото.
Сладурски роклички съм гледала в магазина с английски стоки на гроздовия пазар
 А аз си търся официална рокля за мен на сносна цена

# 42
  • Мнения: 6 206
Само да кажа за рокличките - магазина на Тина и Том не работи - слагат плочки отпред, оборудването стои, но вътре стока няма никаква.

Рокли, евтини, последно съм си харесвала в Миро на Главната и Елизабет в Мола.

# 43
  • Мнения: 959
Да ви следя.

# 44
  • Мнения: 154
И аз да попитам скоро ще ми трябва малка тортичка,като тези,които продават в Сани,Кауфланд например,но на вкус никак не ми допадат.Бихте ли ме насочили към сладкарница или магазин,където има малък размер торти,че нямам възможност да обиколя всичките в града,пък колкото до вкуса сама ще си преценя?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт