Къде в Пловдив 7

  • 68 912
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Хайде вместо запис, да си прехвърля въпроса в новата тема.

Момичета,дайте идея.Имам една пола,която страшно много се лепи по краката ми,да знаете за някакъв спрей да е напръскам или ..въобще какво да я направя,за да мога да я нося?
Има подплата и не мога да я сменя,защото в долната част има ивица,която е като завършек на самата пола и ако го махна ще се загуби ефекта.


От мен две идеи:
1. Купуваш си от магазин за бельо - незнам точно как се казва (нещо като подплата)- има само като пола, има и като комбинезон с вграден сутиен - и двата вида са еластични по тялото и не си личат под дрехите. Т.е. исках да кажа - втора подплата отдолу.
2. Намазваш чорапогащника под полата с крем или тоалетно мляко - това е трик на майка ми (не съм го пробвала) и не се лепи

# 16
  • Мнения: 1 251
Аз искам да знам къде си носите за ремонт количките, коита са вече без гаранция? От фирмата на моята искат много пари за една част, а се чудя къде може да ми я заварят за няколко месеца още да изкарам зимата!  Tired

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Хайде вместо запис, да си прехвърля въпроса в новата тема.

Момичета,дайте идея.Имам една пола,която страшно много се лепи по краката ми,да знаете за някакъв спрей да е напръскам или ..въобще какво да я направя,за да мога да я нося?
Има подплата и не мога да я сменя,защото в долната част има ивица,която е като завършек на самата пола и ако го махна ще се загуби ефекта.

Преди няколко години си спомням, че майка ми си беше купила спрей антистатик за дрехи. Мисля че имаше ефект, но нито знам марка, нито откъде е купуван  Sad

# 18
  • Мнения: 1 174
Чувала съм също,че може да се намаже чорапогащника със сапун,на сухо разбира се Mr. Green

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
След като изпереш полата я натопи в разтвор на омекотител или просто сложи омекотител в пералнята.Ако я носиш с чорапогащник и него пери с омекотител.На мен спрея не ми свърши работа, но аз използвам Ленор и върши чудна работа като антистатик.Ако вече си го пробвала и това, и пак лепи не знам какво да те посъветвам.П.П.Не само Ленора има качества на антистатик, а всеки омекотител, защото аз както го написах ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 979
Момичета,благодаря за идеите.Определено ще пробвам всички варианти, за които ми писахте.Дано да има ефект,че така е просто невъзможно да я нося.   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 011
Аз искам да знам къде си носите за ремонт количките, коита са вече без гаранция? От фирмата на моята искат много пари за една част, а се чудя къде може да ми я заварят за няколко месеца още да изкарам зимата!  Tired

Всеки стругар или друг подобен може да го направи.Сестра ми така дава 2 пъти да й заварят количката,защото иначе излиза много скъпо ( за Пег Перего говоря).

# 22
  • Мнения: 5 598
Има наистина спрей-антистатик  ( за дрехи).На мен ми вършеше работа,а и не беше скъп-ок 2-3 лв. Peace


Всеки стругар или друг подобен може да го направи.Сестра ми така дава 2 пъти да й заварят количката,защото иначе излиза много скъпо ( за Пег Перего говоря).

Кажи сега къде заваряват,че съвсем ми се скапа дъската за гладене  bouquet

# 23
  • Мнения: 251
Хайде вместо запис, да си прехвърля въпроса в новата тема.

Момичета,дайте идея.Имам една пола,която страшно много се лепи по краката ми,да знаете за някакъв спрей да е напръскам или ..въобще какво да я направя,за да мога да я нося?
Има подплата и не мога да я сменя,защото в долната част има ивица,която е като завършек на самата пола и ако го махна ще се загуби ефекта.
Наистина е най-лесно със спрей антистатик!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 251
Аз искам да знам къде си носите за ремонт количките, коита са вече без гаранция? От фирмата на моята искат много пари за една част, а се чудя къде може да ми я заварят за няколко месеца още да изкарам зимата!  Tired

Всеки стругар или друг подобен може да го направи.Сестра ми така дава 2 пъти да й заварят количката,защото иначе излиза много скъпо ( за Пег Перего говоря).

Да, ще търся някъде вариант, леле и Пег Перегото ли два пъти ви се чупи!  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 053
Леле,колко много сте писали,едвам Ви прочетох     bouquet

# 26
  • Мнения: 2 132
Хайде вместо запис, да си прехвърля въпроса в новата тема.

Момичета,дайте идея.Имам една пола,която страшно много се лепи по краката ми,да знаете за някакъв спрей да е напръскам или ..въобще какво да я направя,за да мога да я нося?
Има подплата и не мога да я сменя,защото в долната част има ивица,която е като завършек на самата пола и ако го махна ще се загуби ефекта.
Май имаше някакъв омекотител newsm78 Върти ми се в главата, че рекламираха по едно време някакъв с антистатично действие.

А някой ползва ли нещо за почистване на оста между колелетата на количката? По точно там където влизат в тръбата.

# 27
  • Мнения: 454
2. Намазваш чорапогащника под полата с крем или тоалетно мляко - това е трик на майка ми (не съм го пробвала) и не се лепи

Аз това го прилагам и при мен има ефект. Само дето не си мажа чорапогащника, а си мажа краката по-обилно и след това си обувам чорапогащника.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Blush Записче  Mr. Green

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 203
И аз да се запиша Laughing,
Приятна вечер и весели почивни дни на всички!

Общи условия

Активация на акаунт