Къде в Пловдив 7

  • 68 928
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 192
От къде може да се закупи седмичен винетен стикер днес (неделя) или поне утре около 7ч. сутринта?    newsm78 Praynig

# 631
  • Мнения: 3 453
От къде може да се закупи седмичен винетен стикер днес (неделя) или поне утре около 7ч. сутринта?    newsm78 Praynig
   От бензиностанция Peace

# 632
  • Мнения: 2 132
Някой питаше преди време за цветен шал. Видях едно магазинче в Капана - Цветно, с доста цветни плетива. Ето сайта им - http://www.cvetno-plovdiv.com/

# 633
  • Мнения: 427

Здравейте момичета,

Искам да си взема цвете Коледна череша ето катова:  http://flowers206.blogspot.com/2009/03/solanum.html
Имаше в баумакс, но докато се усетя и свършиха:(

Някъде другаде да сте виждали???


Благодаря!
Днес бяхме в Баумакс и имаше Коледна череша PeaceДори се зачудих и аз дали да не си купя,но си имам достатъчно китки и се отказах. Simple Smile

# 634
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,

Искам да си взема цвете Коледна череша ето катова:  http://flowers206.blogspot.com/2009/03/solanum.html
Имаше в баумакс, но докато се усетя и свършиха:(

Някъде другаде да сте виждали???


Благодаря Grinning   Цветът му е отровен,т.е.топчетата,пази го от деца като си го вземеш!

# 635
  • Мнения: 9 097
Пепи - и двете оптики са на на центъра. Първата - точно до Дриймса, една мъничка такава, Правят и прегледи очни. Другата оптика на тази фирма е на спирката след Тунела (като идваш от Тримонциум), голяма и добре заредена както и първата. От тях си взимам испанските лещи на Авизор, + разтвор. Ползвам 3-месечни, дори в момента са на промоция - чифт + разтвор за 30лв. ако не се лъжа. От 9 години нося лещи и се спрях окончателно на тези, не съжалявам и за миг, като преди това ползвах цветни на префърцунените Бауш енд Ломб - не си давай парите за тях... Като идеш, на място ще те консултират и ще решиш, аз ти споделям своя опит.
Втората оптика е точно до Централна поща, до Тракийските катми - от там съм си взимала рамки и лещи, работят добре, цените са добре. Но откакто открих гореспоменатата оптика, само там ходя.
Успех Hug

# 636
  • София
  • Мнения: 2 876
Здравейте, много ще съм ви благодарна,ако някой ми каже къде в Пловдив е магазинът ''Магията на подаръците'' , казаха ми за него ,че има интересни неща, но така и не ме ориентираха за мястото му Simple Smile благодаря предварително за помоща Simple Smile
Още един има на бул. Мария Луиза, до Авеню. Точно там ми отказаха да ми опаковат подаръците миналия ден.

# 637
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Здравейте, много ще съм ви благодарна,ако някой ми каже къде в Пловдив е магазинът ''Магията на подаръците'' , казаха ми за него ,че има интересни неща, но така и не ме ориентираха за мястото му Simple Smile благодаря предварително за помоща Simple Smile
Още един има на бул. Мария Луиза, до Авеню. Точно там ми отказаха да ми опаковат подаръците миналия ден.
Страно по принцип би трябвало да не ти откажат,аз работех в Магията на подаръците само че в Кичука и шефката много държеше на добро опаковане ,че идвали клиенти само за опаковане  newsm78

# 638
  • Мнения: 400

Здравейте момичета,

Искам да си взема цвете Коледна череша ето катова:  http://flowers206.blogspot.com/2009/03/solanum.html
Имаше в баумакс, но докато се усетя и свършиха:(

Някъде другаде да сте виждали???


Благодаря!
Днес бяхме в Баумакс и имаше Коледна череша PeaceДори се зачудих и аз дали да не си купя,но си имам достатъчно китки и се отказах. Simple Smile


Аааа явно пак са изкарали!Утре ще се телепортирам до там да си взема, мерси!!!:))))

И за инфото, че топчетата са отровни също много благодаря!Полезна информация наистина!

# 639
  • Мнения: 5 602
Момичета,спешно ми трябва телефона на сладкарницата зад Военна болница.Благодаря   bouquet

# 640
  • Мнения: 400
Момичета, търся си от тези прибори за готвене, които се закачат за гърба на плота, но искам цял комплект, такива на бройки има на всякъде, но такъв комплект никъде немога да открия. В тези магазини като Метро, Кауфланд, Сани съм гледала 100 пъти, но няма, моля ако някой е видял подобно нещо да сподели

# 641
  • Майничка
  • Мнения: 12 603
Виж в Брабантия в Халите. Или купуваш отделно релса и куки от Бриколаж, отделно - приборите.

# 642
  • Мнения: 400
Виж в Брабантия в Халите. Или купуваш отделно релса и куки от Бриколаж, отделно - приборите.
Какво друго има в този магазин, за да се ориентирам. Много време не съм влизала в Халите, но ще отида да проверя, ще изчакам и някой друг ако се включи с инфо

# 643
  • Майничка
  • Мнения: 12 603
Всякакви домакински, ама по-скъпички. Laughing Като се влезе от страничния вход, все направо и на ъгъла на последната "алея" отдясно.

# 644
  • Мнения: 6 206
Ами това е мястото с комплекти, за друго не се сещам
Брабантия магазина се казваше май Голдън нещо, но няма как да го объркаш - от входа вляво, коридора, последния магазин вляво.

Моите са от Стъклен Свят в София - на Цвилинг, наистина са много качествени, но и цената е различна. Тези там също са хубави за цената си.

А за оливерниците с пулверизатор не се лъжете да купувате - пръскаш, пръскаш до откат и то само капки паднали. Да овкусиш една салата отидоха 15 минути.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт