Организация за шкафове, гардероби и дрешници

  • 192 684
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 680
Момичета, можете ли да споделите идеи как в нишата в коридора, която е дълбока около 35 см. да сложа гардероб , в който да мога да се закачат якета, но да мога да събера бая якенца . Някакъв механизъмв  гардероба или нещо такова .....

На тази дълбочина може да се сложи изтеглящ лост (както са тези на портмантата)  Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 6 363
Момичета, можете ли да споделите идеи как в нишата в коридора, която е дълбока около 35 см. да сложа гардероб , в който да мога да се закачат якета, но да мога да събера бая якенца . Някакъв механизъмв  гардероба или нещо такова .....

На тази дълбочина може да се сложи изтеглящ лост (както са тези на портмантата)  Peace

дори и да е изтеглящ се, 35 см са си 35 см... не може да се побере кой знае колко...

# 722
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Е, ако е широко може, ако се сложат 2 изтеглящи лоста. В коридора ни е така, 1 лост, събирам 5-6 закачалки с по 2-3 дрехи на тях (защото нямам повече закачалки Wink). Големи и едри хора сме.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 254
Момичета, можете ли да споделите идеи как в нишата в коридора, която е дълбока около 35 см. да сложа гардероб , в който да мога да се закачат якета, но да мога да събера бая якенца . Някакъв механизъмв  гардероба или нещо такова .....
Би могла да сложиш закачалки на страниците на гардероба на различни нива и евентуално на гърба, който за целта трябва да е от ПДЧ, а не фазер.
Вариант с изтеглящ лост също не е лош, но пак зависи от ширината на гардероба, защото ако е под 60 см няма да ти е удобно да вадиш дрехите, а ако е под 45-50 см изобщо няма да се събере закачалка с яке на нея..

# 724
# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Какви весели идеи, особено това за пликчетата с капачки... направо ме впечатли Simple Smile

# 726
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Вижте на какво бях попаднала случайно:

http://www.ornament.bg/buy/kuhnenski-dozator/

Дори има поставка за пръстен Laughing. На мен лично май не ми допада много, но пък определено е организирано Simple Smile


АЗ МНОГО ГО ХАРЕСАХ ТОВА И СЕ ОБАДИХ ПО ТЕЛ ЗА ЦЕНА -17ЛВ И ОЩЕ УТРЕ ОТИВАМ ДА СИ ГО КУПЯ
магазина който ми е удобен на мен се намира на Драган  Цветков с/у КАТ  трите нови кули

# 727
  • Мнения: 464

АЗ МНОГО ГО ХАРЕСАХ ТОВА И СЕ ОБАДИХ ПО ТЕЛ ЗА ЦЕНА -17ЛВ И ОЩЕ УТРЕ ОТИВАМ ДА СИ ГО КУПЯ
магазина който ми е удобен на мен се намира на Драган  Цветков с/у КАТ  трите нови кули

Това от какво е направено? Пластамаса може би. На мен също ми хареса. Ще чакам отзивите ти, че няма как да го видя на живо.

# 728
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752

АЗ МНОГО ГО ХАРЕСАХ ТОВА И СЕ ОБАДИХ ПО ТЕЛ ЗА ЦЕНА -17ЛВ И ОЩЕ УТРЕ ОТИВАМ ДА СИ ГО КУПЯ
магазина който ми е удобен на мен се намира на Драган  Цветков с/у КАТ  трите нови кули

Това от какво е направено? Пластамаса може би. На мен също ми хареса. Ще чакам отзивите ти, че няма как да го видя на живо.

ВЕЧЕ СИ ГО КУПИХ -МНОГО Е КРАСИВО -ОТ ПЛАСМАСА Е НО Е СТРАХОТНО-ИЗОБЩО НЕСЪЖАЛЯВАМ -ДАЖЕ И НА МАЙКА МИ ЩЕ КУПЯ -И ТЯ ЩЕ ОСТАНЕ МНОГО ДОВОЛНА

# 729
  • Русе
  • Мнения: 3 711

Еее, това страшно изобретателно, май ще го вкарам в употреба.

А за търсещите се чорапки е много много сладко.

Иначе и аз сгъвам така найлоновите торбички, доста по-малко място се използва така.

# 730
  • Мнения: 167

АЗ МНОГО ГО ХАРЕСАХ ТОВА И СЕ ОБАДИХ ПО ТЕЛ ЗА ЦЕНА -17ЛВ И ОЩЕ УТРЕ ОТИВАМ ДА СИ ГО КУПЯ
магазина който ми е удобен на мен се намира на Драган  Цветков с/у КАТ  трите нови кули

Това от какво е направено? Пластамаса може би. На мен също ми хареса. Ще чакам отзивите ти, че няма как да го видя на живо.
На мен ми се вижда доста скъпо, иначе кусур няма Simple Smile Peace
ВЕЧЕ СИ ГО КУПИХ -МНОГО Е КРАСИВО -ОТ ПЛАСМАСА Е НО Е СТРАХОТНО-ИЗОБЩО НЕСЪЖАЛЯВАМ -ДАЖЕ И НА МАЙКА МИ ЩЕ КУПЯ -И ТЯ ЩЕ ОСТАНЕ МНОГО ДОВОЛНА

# 731
  • Мнения: 167
На мен ми се вижда доста скъпо, иначе кусур няма   Simple Smile Peace

# 732
  • София
  • Мнения: 11 116
А не може ли да се поръча ?!
На мен мястото ми е супер неудобно ...

# 733
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
МОЖЕ ГОВОРИХ С ТЯХ И КАЗАХА ЧЕ ПРАВЯТ И ДОСТАВКИ НО ТРЯБВА ДА ЗВЪННЕШ ПО ТЕЛЕФОНА И ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ

# 734
  • София
  • Мнения: 11 116
МОЖЕ ГОВОРИХ С ТЯХ И КАЗАХА ЧЕ ПРАВЯТ И ДОСТАВКИ НО ТРЯБВА ДА ЗВЪННЕШ ПО ТЕЛЕФОНА И ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ

Супер!
Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт