Ние и зоната - има ли желаещи?

  • 89 617
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2
 Hug В общи линии пише,че Зоната позволява две хапвания на плодове на ден за мъже и едно за жени.За млечните продукти пише,че може да се хапват един път на ден,което е равно на - 226 гр 2% мляко,113 гр извара,28 гр нискомаслено сирене,170 гр натурално кисело мляко.Зоната подкрепя разумното и здравословно използване на подправки,които включват 1 супена лъжица горчица,1 супена лъжица натурално фъстъчено масло,две чаени лъжички зехтин,2 супени лъжици гуакамоле,половин супена лъжица масло и една чаена лъжица леко крема-сирене.Зоната ограничава алкохолните напитки до 2 на седмица и окуражава пиенето на вода всеки ден(абе да Simple Smile ) за разлика от газираните напитки и кафето. Весел ден/вечер Simple Smile

# 751
  • Варна
  • Мнения: 89
Е то излезе че никаква Зона не правя аз Grinning Гледам на всяко хранене да има плод и наблягам на млечните.

# 752
  • Мнения: 29
Момичета утре в предаването на Гала д-р Папазова ще говори за Зоната!

# 753
  • Мнения: 10
момичета 2 дена съм кУраво в нешестето #2gunfire

снощи се напихме кът казаци и днес се довършвам с бира и незнам утре заран как да наближавам кантарчето newsm78

# 754
  • Варна
  • Мнения: 89
И аз влязох да ви кажа за Гала, но виждам, че вече са го направили! Simple Smile Добре че са решили в почивен ден да го излъчат, да могат да гледат повече хора.

# 755
  • Мнения: 1
И аз реших да  ви кажа за предаването Simple Smile. Трябва да си направим нова тема, че минахме 50 страници.

# 756
  • София
  • Мнения: 30 209
добре обясни Папазова  Peace

# 757
  • Мнения: 50
ееее как го изпуснах Sad. Дано тези дни го качат в  сайта да го гледам.
Каза ли нещо по различно, от това което си знаеме Simple Smile?

Дайте да си направиме нова темичка, ама такава готина като на другите, с информация относно Зоната в началото, текстове и всичко което имаме Simple Smile. Кой ще се заеме да я направи?

# 758
# 759
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте, гледах Гала сутринта, изчислих си всичко до грамажа на протеините, но не можах да разбера онази част с блоковете и започвам да чета книгата Simple Smile

# 760
  • Мнения: 822
И на мен не ми е ясно това с блоковете...според сайта ми трябват 11 блока. На обяд днес хапнах - 3 яйца, 1 домат, 6 маслини и 1 филия черен хляб - това вписва ли се за хранене по зоната и кое колко блока е?

# 761
  • Мнения: 50
Принципно яденето се вписва, но точно така написано не си спазила правилото.
3 яйца= 3 блока протейн
1 домат- дори и половин блок незнам дали има Simple Smile въглехидрат
1 филия хляб- зависи от хляба, но горе долу е или 1 блок или 1 1/2 блока въглехидрат
6 маслинки- в зависимост от големината са или 1 или 2 блока мазнини

за да го спазиш трябва протеина и въглехидрата да са ти равни блокове, в случая както протеина е 3 блока= 3 блока въглехидрат= 3 блока мазнини
демек в случая трябва да изядеш:
3 яйца= 3 БП
около 249 гр. домати=1 блок въглехидрат
1 филийка= 1 БВ
трябва демек да хапнеш още 1 блок В за да си на равно, я краставица, я 100 гр. ябълка и т.н.
6 маслинки= 1 блок мазнини, демек трябва да изядеш около 15 маслинки за да = 3 БМ

Това е най общо казано. Прочете книгата, не е никак сложно Simple Smile.

# 762
  • Мнения: 2
Ако не ви се занимава аз ще направя темата.Отдавна се каня и без това Hug

# 763
  • Мнения: 50
Супер, значи чакаме новата темичка  Mr. Green.
А как мислиш да я озаглавиш?

# 764
  • Мнения: 2
Примено "Зоната" и "Ние и Зоната" или нещо такова  newsm78 Ако имате идеи казвайте,аз се залавям  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт