Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 1

  • 35 665
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 354
Здравейте
Ще потретя въпроса си и ще го напиша по-обяснително: Ако си поръчам друг продук,например тези книжки, то каква ще ми е цената за доставка? И общата цена  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 698
Здравейте
Ще потретя въпроса си и ще го напиша по-обяснително: Ако си поръчам друг продук,например тези книжки, то каква ще ми е цената за доставка? И общата цена  Grinning
Това можеш да го провериш като напълниш кошницата и за дадеш БГ като страна за доставка. Накрая чак трябва да потвърдиш поръчката, така че няма да я пуснеш погрешка, споко. Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 634
Здравейте
Ще потретя въпроса си и ще го напиша по-обяснително: Ако си поръчам друг продук,например тези книжки, то каква ще ми е цената за доставка? И общата цена  Grinning
az сега точно това пробвам
направих една minibook,  цената и е 5,99 паунда, доставката ми е 2,08 паунда, тотала 8,07 паунда
и сега търся код с който евентуално да намаля малко  Embarassed Embarassed, но засега не намирам

# 18
  • Мнения: 1 354
Добре,благодаря,засега ще пусна само безплатните снимки и една снимка с размер 6 на 8 инча за проба(тя е 0.41 паунда)  Peace

# 19
  • Мнения: 863
Скоро ще пусна и аз поръчка,сега все още събирам от тук и от там разни снимчици за изкарване  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 020
Момичета   bouquet  bouquet  bouquet евала за страхотната тема. Дано народът чете по-честичко първия пос и въпросите са по-малко, да я изпишем с хубави творения. Аз замислям две книжки да пусна, ама нямам снимки  Crossing Arms.

# 21
  • Мнения: 8
Благодаря за интересната и полезна тема  bouquet Браво!
Ще помоля за покана Simple Smile kremena_tsacheva@abv.bg

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Креми - каня те Simple Smile
Редакция - пише, че си регната вече.

# 23
  • Мнения: 7
Добре,благодаря,засега ще пусна само безплатните снимки и една снимка с размер 6 на 8 инча за проба(тя е 0.41 паунда)  Peace
[/quote


Таксува ти се 50бр,които са ти безплатни + 0.41 за 6/8инчовата +1.99 за доставката
Поне при мен така излезе Simple Smile

# 24
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Запис и аз тук... стана ми любим тоз сайт... Simple Smile Утре или най- късно във вторник си чакам втората поръчка, след нея ище една трябва да пристигне, а имам още стотина снимки да пускам- ехххх, че готинко Crazy

И един въпрос - стана ли ясно на колко акаунта може да се плаща с една и съща карта?!

# 25
  • Мнения: 3 219
И аз тук, в очакване на моята от пети октомври.
Чудесно оформление, браво  Hug

# 26
  • Мнения: 46
Аз досега съм плащала на 4 акаунта с една карта, и всичките акаунти са с един и същ адрес, ако това ще помогне  Peace

# 27
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Помага, разбира се... Това ще да означава, че мога да пиша един и същ адрес, а не да ги пращам на пощата на мама в другия край на София Joy
Пищя от радост просто... имам хиляди... хиляди снимки за вадене и преди точно 2 седмици смятах колко ли пари ще ми трябват, за да изкарам 1/100 от тях и колко ли време ще е нужно, за да ги отсея...  (последното пак не е лесно, но като е без пари доста се улесни подбора)

# 28
  • Мнения: 7
Муцуна,  и аз така като теб. Имам огромно количество снимки и  имах същия проблем....
Сайта  е  супер!  Grinning

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хаха, има и друг проблем - трябва да намерим къде продават и евтини албуми за евтините снимки! Mr. Green Общо взето хубавите албуми са си сума, а като съм извадила над 200 и още поне три пъти по толкова чакат ред, това са си около 6-7 албума от по 100 снимки.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт